جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان : چاقی شکم مشکلات شایع بعد از زایمان بسیاری از بانوان است . فقط شکم بعضی از اشخاص بعد از زایمان  به حالت عادی برمی گردد . و بسیاری از بانوان مشکل بزرگ شدن شکم بعد زایمان مواجه می شوند ، در واقع شکم آن ها بعد از زایمان به حالت عادی برنمی گردد و لاغر شدن هم فقط پوست آن ها را شل می کند . این امر برای بانوان بسیار آزاردهنده است چرا که آن ها بعد از زایمان زیبایی اندام قبلی خود را از دست می دهند . با وجود روش های جراحی زیبایی دیگر جای نگرانی برای این بانوان وجود ندارد . و می توان با جراحی زیبایی شکم را به حالت عادی برگرداند .

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

کوچک کردن شکم بعد از زایمان

برای جبران بزرگ شدن شکم بعد از زایمان روش های مختلفی وجود دارد ، یکی از این روش ها جراحی به شیوه آبدومینوپلاستی می باشد . این روش شکم را جمع کرده سفت و کشیده می کند . در برخی موارد نیاز به انجام لیپوساکشن در ناحیه ی پهلوها و سردل می باشد . انجام این عمل برای بارداری مجدد مانعی ندارد . و به دلیل جمع شدن شکم ، بایستی مراحل رشد جنین با دقت بیشتری بررسی شود .

یکی از کاربردی ترین روش های جراحی برای کوچک کردن شکم بعد از زایمان لیپوساکشن است . استفاده از این روش برای افرادی که با ورزش نتوانسته اند ، به اندام ایده آل برسند مناسب است . با لیپوساکشن می توان چربی های نواحی شکم ، سینه ، پهلوها و باسن و بازوها را از بین برد .

  بهترین جراح زیبایی زنان تهران

لیپوساکشن به روش های مختلفی انجام می شود که عبارتند از :

لیپوساکشن تامسنت :

 در انجام این نوع عمل لیپوساکشن ، متخصص از ماده ی بی حسی در ناحیه ی ساکشن و چربی زدائی استفاده می کند ، این کار درد ناشی از لیپوساکشن را کاهش می دهد . و باعث می شود جراح به راحتی بتواند چربی های زائد را استخراج کند .

لیپوساکشن اولتراسونیک :

در این نوع لیپوساکشن جراح از امواج برای تخلیه ی چربی ها استفاده می کند ، به این ترتیب که چربی ها را با امواج به حالت مایع درآورده و استخراج می کند .

لیپوساکشن لیزری :

در این روش جراح با لیزر چربی ها را تجزیه کرده و از طریق اشعه ی لیزر آن ها را به مایع تبدیل مرده و سپس تخلیه می کند . این روش برای بیمار روش راحتی است.

نتیجه ی  حاصل از جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان ، به نوع جراحی وشیوه ی انجام آن وابسته است . فرد انجام دهنده ی عمل جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان باید انتطارات معقولی از نتیجه ی عمل داشته باشد ، چرا که  انجام عمل جراحی خود عوارض بارداری و شیردهی را به طور کامل از بین نمی برد ، و اندام را به عین قبل بارداری نخواهد رساند ولی تا حد خیلی زیادی تناسب اندام مطلوبی را ایجاد خواهد کرد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *