لیپوماتیک در تهران , بهترین جراح لیوماتیک

پیکر تراشی با جراحی زیبایی لیپوماتیک

هر فردی دوست دارد اندامی جذاب و زیبا داشته باشد . یکی از راه های رسیدن به اندامی متناسب و خوش فرم ورزش کردن است اما مشغله بیش از اندازه به ویژه در شهرهای بزرگی مانند تهران مانع از این می شود که بیشتر افراد بتوانند ورزش کنند . از این رو آسانترین راه یعنی عمل زیبایی را انتخاب می کنند و اقدام به پیکرتراشی می کنند . یکی از متداول ترین و محبوبترین روشهای پیکرتراشی عمل زیبایی لیپوماتیک است که امروزه طرفداران زیادی را جذب کرده است. لیپوماتیک همچنین می تواند راهی برای کاهش وزن و لاغری نیز باشد هر چند این عمل در زمره جراحی های چاقی و لاغری نمی باشد و صرفا برای پیکرتراشی و خوش فرم کردن اندام افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

لیپوماتیک

قبلا از روش هایی از جمله ابدومینوپلاستی و لیپولیزر نیز استفاده می شد . در میان روش های جراحی متعدد ، لیپوماتیک جز به روز ترین روش های لاغری ، بدون عوارض جانبی می باشد ، و شما می توانید در مدت زمان کوتاهی به نتیجه ی دلخواه برسید . ایمنی و بدون خطر بودن لیپوماتیک ، غیر قابل انکار می باشد . و هیچ گونه عوارضی بعد از جراحی فرد را تهدید نمی کند و فرد انجام دهنده ی لیپوماتیک از نتیجه رضایت کامل را خواهد داشت .

جراحی لیپوماتیک از جدید ترین روش های استخراج و از بین بردن چربی های اضافه می باشد . و نتایج حاصل از آن فوق العاد می باشد یکسری افراد هستند که از چاقی و اضافه وزن رنج می برند ، و نمی تواند لباس های مورد دلخواه خود را بپوشند ، و طبعا این امر اعتماد به نفس آن ها را کاهش می دهد . باید بگوییم که امروزه با وجود روش لیپوماتیک جای نگرانی وجود ندارد ، این روش نتایج باورنکردنی دارد ، وزیبایی و تناسب اندام را برای فرد به ارمغان می آورد .

لیپوماتیک جز بهترین روش ها برای از بین بردن چربی های اضافه است ، چرا که عوارض ناشی از آن خیلی کم است . اگر شما هم جرز دسته افرادی هستید که از اضافه وزن و وجود چربی های زائد رنج می برید ، و تصمیم برای از بین بردن چربی های زائد دارید ، و می خواهید از روش لیپوماتیک برای تخلیه ی چربی استفاده کنید ، بهتر است به یک جراح متخصص و حاذق در این زمینه مراجعه کنید . ما در کلینیک درمان تایم جراحان فوق تخصص باتجربه و باسابقه ای داریم ، و شما می توانید قبل از اقدام به عمل جراحی جلسه ی مشاوره ای را داشته باشید و اطلاعات کافی در این مورد کسب کرده و سپس نسبت به این عمل اقدام کنید .ما به شما قول می دهیک از انجام عمل لیپوماتیک در کلینیک درمان تایم رضایت کامل خواهید داشت و ما زیبایی اندام و اعتماد به نفس را به شما برمی گردانیم .

  لاغری با لیپوماتیک , هزینه لاغری با لیپوماتیک

پیکرتراشی با لیپوماتیک

نکات قابل توجه قبل از اقدام به عمل لیپوماتیک :

 • داشتن هرگونه سابقه ی جراحی شکم و پهلو در گذشته باید به پزشک اطلاع داده شود .
 • فرد انجام دهنده ی این عمل نباید فشار خون بالا داشته باشد .
 • فرد انجام دهنده ی عمل لیپوماتیک باید در سلامت کامل بوده و سابقه ی بیماری های قلبی ، عروقی نداشته باشد .
 • قبل از انجام عمل ، دیابت کنترل شود ، و نباید بالا و یا پایین باشد .

اقدامات لازم قبل از لیپوماتیک

 • برای اطمینان از عدم بارداری باید آزمایش گرفته شود .
 • فرم رضایت نامه را باید پر کنید .
 • آزمایش جهت بررسی کم خونی یا فشار خون انجام شود .
 • قبل از جراحی سلامت کبد و کلیه بررسی می شود .
 • گرفتن عکس از اندام های تحت عمل جراحی لیپوماتیک

چگونگی انجام جراحی لیپوماتیک

برای انجام جراحی لیپوماتیک از بی حسی موضعی استفاده می شود . بعد از بی حسی جراح ، بر روی نواحی مورد نظر سوراخ هایی به طول دو الی شش میلی متر ایجاد می کند ، و لوله ینازک و باریک کانولا را وارد بافت چربی کرده و با حرکات چرخشی و ارتعاشات بسیار سریعی که دارد ، چربی ها را بدون آسیب به عروق و اندام های مجاور تخلیه می کتد ، و آن ها را از حالت پیوسته خارج می کند . بعد از انجام عمل لیپوماتیک ، از بین رفتن چربی های اضافه ، و کاهش سایز قابل مشاهده ست و توسط بیمار قابل حس کردن است . یکی از مزیت های لیپوماتیک این است که می توان چربی های استخراج شده در این روش را بعد از تصفیه و پاک سازی در قسمت های مختلف مانند لب ها ، پشت دست ، و گونه ها برای حجیم سازی تزریق کرد .

جراحی لیپوماتیک

لیپوماتیک شکم و پهلو

داشتن چربی در ناحیه ی شکم وپهلو ظاهری نامتناسب به اندام می دهد ، و این نواحی جز قسمت های پرتاثیر در زیبایی اندام به شمار می رود . خیلی از بانوان برای از بین بردن چربی های این نواحی به انجام ورزش و رژیم های سخت روی می آورند ، ولی واقعیت این است که این روش ها چربی های این نواحی را به طور کامل از بین نمی برد و نتایجحاصل از آن خیلی دیر به دست می آید . از این رو اگر شما هم خواستار داشتن شکمی تخت و بدون چربی هستید ، که قطعا تاثیر زیادی در لباس پوشیدن و اعتماد به نفس شما خواهد داشت ، توصیه ما به شما لاغری موضعی لیپوماتیک شکم است . با انجام عمل لیپوماتیک ، چربی های اضافه تخلیه شده و زیبایی به شما به ارمغان می آید .نکته ی قابل توجه این است که ، چربی ها باید به میزان مناسب خارج شوند ، تخلیه بیش از حد چربی ها عوارض لیپوماتیک را به دنبال خواهد داشت .

جراح قبل از انجام عمل لیپوماتیک از فرد می خواهد که بایستد ، سپس در حالت ایستاده ، مناطقی که می خواهد چربی را استخراح کند ، مشخص کرده و با ماژیک علامت زده و سپس در نواحی مشخص شده اقدامات لازم را انجام می دهد .

در صورت نیاز ، لیپوماتیک پهلو به طور همزمان با لیپوماتیک شکم انجام می شود . مزیت همزمانی این است که چربی هار موجود در این منطقه به طور کلی ، یک جا از بین می رود ، و اندامی زیبا ، بدون چربی در شکم و پهلو نصیب شما عزیزان است .

  عمل جراحی چال گونه , قیمت و هزینه جراحی ایجاد چال گونه

لیپوماتیک ران پا

در خیلی از افراد وجود چربی در ناحیه ی ران پا ، زیبایی و تناسب اندام آن ها را به هم می زند . در این موارد نیز برای از بین بردن چربی های ران پا ، لیپوماتیک ران پا مطرح می شود . در لیپوماتیک ران پا ، جراح از فرد می خواهد ، بایستد ، سپس در حالت ایستاده ، نواحی مورد نظر برای انجام لیپوماتیک را مشخص کرده ، سپس نسبت به اندام لیپوماتیک اقدام می کند.

لیپوماتیک ران پا

لیپوماتیک ران پا

لیپوماتیک صورت

تجمع چربی ممکن است در نقاط مختلف بدن وجود داشته باشد . که زیبایی اندام را به هم می زند . صورت یکی از نواحی است که امکان تجمع چربی در آن وجود دارد ، و خیلی از افراد از تجمع چربی در صورت و غبغب رنج می برند . لیپوماتیک ، برای رهایی از شر چربی ها روش بسیار کم تهاجمی بوده ، چربی های سفت و پرحجم در ناحیه ی صورت و غبغب را استخراج کرده و غبغب زیر صورت و اطراف چانه گردن را کوتاه می کند و صورتی زیبا و تپل ، بدون چربی را برای فرد به ارمغان می آورد .
لازم به ذکر است که چربی های تجمع یافته در صورت ، اطراف چانه و زیر گردن با ورزش و یا رژیم از بین نمی روند ، و راه حل لیپوماتیک است که در مدت زمان کوتاهی این چربی ها از این نواحی استخراج می شوند .

نحوه انجام لیپوماتیک صورت

جراح برای انجام لیپوماتیک صورت و غبغب از بی حسی موضعی استفاده می کند ،جراح در این روش برای تخلیه ی چربی ها در ناحیه ی گونه ، برش ظریف و کوچکی در داخل دهان برای وارد کردن لوله ی کانولا ایجاد می کند ، چربی ها را از این قسمت برش زده تخلیه می کند . برای تخلیه ی چربی های گردن و غبغب نیز ، برش های ظریفی برای وارد شدن لوله ی کانولا زده شده و اقدام به تخلیه ی چربی می شود .

لیپوماتیک یا لیپولیز ؟ کدام بهتر است ؟

لیپوماتیک و لیپولیز ، هر دو از روش های لاغری موضعی پر کاربرد می باشند . اما در پاسخ به سوال اینکه لیپوماتیک بهتر است یا لیپولیز ؟ باید مکانیسم کار هردو را بدانیم .

همانگونه که قبلا نیز توضیح دادیم ، در روش لیپوماتیک ، جراح از لوله ی باریکی با نام کانولا استفاده می کند ، ابتدا جراح ، برش ظریفی در ناحیه ی مورد نظر ایجاد می کند ، سپس با وارد لوله ی کانولا در محل و لرزش لوله در جهت های مختلف ، و مکش چربی برای خارج کردن چربی های اضافه اقدام می کند لازم به ذکر است که شما نباید نگران برش ایجاد شده برای وارد کردن لوله ی کانولا باشید ، چرا که برش زده شده بسیار ظریف بوده که با گذشت زمان جای اسکاری نیز باقی نمی ماند .

لیپوماتیک جز روش های بسیار مناسب برای لاغری و از بین بردن چربی های موضعی می باشد و لیپوماتیک برای افراد با مشکل چاقی موضعی پیشنهادو راه حل فوق العاده ای است .

در لیپولیز چربی های تجمع یافته با امواج لیزری و اولتراسونیک سوزانده شده و مانند روغن مایع از شکاف ایجاد شده ، استخراج می شود . این چربی های استخراج شده ، دیگر قابل استفاده نخواهند بود .

  جراحی لیفت سینه , هزینه عمل لیفت سینه

بسیاری از جراحان بر این باورند که لیپوماتیک ، همان لیپوساکشن است ، با مکانیسم بهتر و عوارض کمتر . تمام روش های ذکر شده جز روش های لاغری موضعی می باشند ، و تشخیص اینکه کدام روش برای کدام فرد بهتر است ، بر عهده ی جراح می باشد ، چرا که جراح تخصص و تجربه ی کافی در این زمینه دارد ، و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهد داد .

نتیجه گیری

هدف از لیپومتیک یا لیپولیز هردو لاغری موضعی می باشد . تنها تفاوت مکانیسم انجام این روش ها است و اینکه چربی استخراج شده در روش لیپوماتیک دوباره قابل استفاده و تزریق در نواحی دیگر می باشد ، ولی در لیپولیز این امکان وجود ندارد و چربی تخلیه شده غیرقابل استفاده است .

لیپوماتیک و بارداری

شاید این سوال برای خیلی ها مطرح باشد که ، بعد از انجام عمل لیپوماتیک امکان بارداری وجود دارد یا خیر ؟ آیا انجام لیپوماتیک خللی در بارداری ایجاد می کند یا خیر ؟
برای پاسخ به این سوالات باید بگوییم که لیپوماتیک هیچ مشکلی برای بارداری ایجاد نمی کند ، و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد .

آیا لیپوماتیک و بارداری با هم در تضاد اند ؟

برخی از افراد ی که می خواهند نسبت به عمل لیپوماتیک اقدام کنند ، در مورد بارداری در آینده نگران هستند ، باید بگوییم که همانگونه که در بالا نیز ذکر کردیم ، لیپوماتیک هیچ خللی در بارداری ندارد .

برخی بر این باور غلط معتقدند که با انجام عمل لیپوماتیک شکم قابلیت ارتجاعی را از دست داده و بارداری را با مشکل مواجه می کند ، که این باور هم یک تصور غلط و اشتباه است . لازم به توضیح است که لیپوماتیک قابلیت لیفت پوست را دارد ، و دلیل آن کشیده شدن و عدم افتادگی و شل نبودن پوست بعد از لیپوماتیک است ، و این موضوع هیچ دلیلی برای از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست نمی باشد .و مشکلی در زمینه بارداری ایجاد نخواهد کرد .

در حالت کلی لیپوماتیک برای فردی که قصد بارداری دارد ،مشکلی ایجاد نخواهد کرد ،و در این روش هیچ برش طولانی روی پوست زده نمی شود ، و تنها شکاف ریز برای وارد کردن لوله کانولا می باشد . درسته که لیپوماتیک مشکلی برای بارداری نخواهد داشت ، ولی توصیه ی ماا برای فردی که قصد بارداری دارد این است که لیپوماتک را به دوره ی بعد از زایمان موکول کند . چرا که بعد از زایمان و بارداری پوست افتاده وآویزان می شود ، و انجام لیپوماتیک بعد از زایمان این مشکلات را برطرف می کند .

برخی عوارض احتمالی پس از انجام لیپوماتیک

لیپوماتیک نیز مانند هر عمل جراحی دارای یکسری عوارضی است ، ولی عوارض آن بسیار جزئی و قابل درمان است . جای هیچ نگرانی نمی باشد .

برخی از این عوارض عبارتند از :

 • کبودی و خون ریزی زیاد که این موارد در افرادی که قبل جراحی داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپرین مصرف کرده اند ، دیده می شود . که جراح برای پیشگیری از این عارضه بر بیمار توصیه می کند که به مدت یک یا دو هفته قبل از لیپوماتیک این داروها را مصرف نکند . استفاده از کمپرس یخ برای کاهش کبودی بسیار مناسب است .
 • امکان حساسیت به لیدوکائین و خارش یا سوزش شدید .
 • عفونت محل جراحی که با مصرف به موقع داروهای تجویز شده توسط پزشک متخصص برطرف می شود .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *