جراحی بینی پهن , هزینه عمل بینی پهن , جراحی زیبایی بینی پهن

جراحی بینی پهن , هزینه عمل بینی پهن , جراحی زیبایی بینی پهن , بهترین متخصص زیبایی و ENT برای جراحی بینی پهن در تهران , جراحی بینی پهن تهران : می توان بینی ها را از لحاظ ضخامت پوست به دو دسته نازک و ضخیم دسته بندی کرد که به بینی هایی با پوست نازک بینی های استخوانی و به بینی هایی با پوست ضخیم بینی های گوشتی گفته می شود.

کسانی که دارای بینی پهن می باشند ،می توانند بینی خود را از طریق جراحی بینی پهن ،اصلاح کنند ولی این کار در صورتی امکان پذیر می باشد که جراحی که افرد برای این کار انتخاب می کنند ،دارای مهارت زیادی در زمینه بوده و بتواند از همه تکنیک های مورد نیاز برای جراحی بینی پهن بهره ببرد.

جراحی بینی پهن

جراحی بینی پهن

در این نوع جراحی زیبایی بینی ،یعنی جراحی بینی پهن ،یک سری معیارهایی وجود دارد که با معیارهای سایر بینی ها که تنها دارای مشکل برجستگی استخوانی می باشند ،فرق دارد که اگر جراح نسبت به ایم معیارها کمی بی توجه باشد ،نتیجه عمل نمی تواند برای بیمار مطلوب باشد فبنابراین پزشک جراح باید در جراحی این نوع از بینی ها دقت زیادی به خرج دهد تا بتواند رضایت فرد متقاضی را فراهم کند.

خصوصیات بینی پهن :

  • معمولا ً این نوع از بینی ها دارای پره های پهن می باشند.
  • در این مدل از بینی ها غضروف سر بینی پهن بوده و قسمت زیرین آن تا حد زیادی ضعیف است.
  • در این نوع از بینی ها ،پوست زیرین ضخیم و چرب بوده و به صورت ناصاف و جوش دار است.
  • مشکلات ظاهری این مدل از بینی ها را در قسمت سر بینی بیشتر می توان مشاهده کرد.
  • همچنان که می توان از نام آن هم فهمید ،پهنای نوک بینی در این نوع از بینی ها بیشتربوده به طوری ک برجسته ترین بخش ها در کناره ها بینی قرار دارند.
  تیپ پلاستی ، هزینه عمل تیپ پلاستی بینی ، تیپ پلاستی در تهران

نحوه جراحی بینی پهن

همچنان که در بالا نیز اشاره داشتیم ،در این نوع عمل بینی ، پزشک جراح باید یک سری مواردی را در حین جراحی به دقت رعایت کند تا بیمار از نتیجه عمل رضایت داشته باشد و جراح بتواند به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا کند.

در مرحله اول افرادی که متقاضی این جراحی می باشند ،باید در انتخاب پزشک جراح بینی دقت زیادی داشته باشند و یک جراح باتجربه و حاذق را برای این کار انتخاب کند.

پزشک هم باید توجه داشته باشد که حجم بینی بیمار را به صورتی کاهش دهد که صدمه ای به عملکرد بینی وارد نشود و برای تنفس بیمار مشکلی پیش نیاید.

یک نکته دیگر هم که باید جراح به آن توجه زیادی داشته باشد این است که جراح نباید غضروف داخلی بینی و تیغه بینی را بیش از اندازه بردارد ،زیرا در این صورت فرد متقاضی بعد از عمل با مشکل تنفسی روبه رو خواهد شد.

هزینه جراحی بینی پهن

هزینه این جراحی بینی نیز مانند دیگر جراحی های بینی بعد از اینکه فرد توسط پزشک جراح مورد معاینه قرار گرفت مشخص خواهد شد .زیرا این هزینه به فاکتورهای زیادی بستگی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *