جراحی بینی استخوانی ,قیمت و هزینه جراحی بینی استخوانی مردانه عروسکی با لیزر

جراحی بینی استخوانی , قیمت و هزینه جراحی بینی استخوانی مردانه عروسکی , جراحی بینی استخوانی با لیزر , متخصص جراح بینی استخوانی تهران , شیراز  و … : بر اساس بررسی هایی که درحیطه جراحی زیبایی بینی صورت گرفته است ،جراحان زیبایی بینی به این نتیجه دست پیدا کرده اند که در اغلب موارد جراحی بینی های استخوانی دارای نتایج مطلوبی بوده و بعد از این عمل جراحی بینی ،بینی بیمار فرم قشنگی به خود می گیرد ودر اکثر موارد توانسته است که بعد از عمل رضایت افراد متقاضی را جلب کند.

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

نحوه تشخیص بینی استخوانی

در واقع می توان گفت که به آن دسته از بینی ها بینی استخوانی گفته می شود که میزان چربی کمی در آن ها انباشته شده و دارای پوست نازک با استخوان بندی و غضروف قوی باشند.اغلب می شود در نگاه اول این گونه بینی را تشخیص داد و این نوع بینی ها به غیر از ویژگی هایی که در بالا اشاره شد اکثرا دارای برآمدگی و قوز روی بینی نیز می باشند.

نحوه عمل جراحی بینی استخوانی

از انجایی که اغلب بینی های استخوانی دارای غضروف و استخوان بندی محکمی می باشند ،لذا نتیجه جراحی این مدل از بینی ها نیاز بسیار رضایت بخش و قشنگ می شود و بیشتر افرادی که جراحی بینی استخوانی انجام داده اند ،رضایت کافی از نتیجه عمل بینی خود داشتند.از انجایی که در جراحی بینی استخوانی ،غضروف و استخوان محکم و همین طور پوست بینی طبیعی و نازک می باشد بنابراین جراح این امکان را دارد که بتواند اصلاحات و ظریف کاری های زیادی را روی بینی فرد انجام دهد و این هم موجب می شود که بعد از عمل این نوع از بینی های بتوانند زیبایی خاصی را کسب کنند.

در واقع بینی های استخوانی را بهتر جراح می تواند به شکل عروسکی و فانتزی دربیاورد و کسانی که دارای این نوع از بینی ها می باشند و دوست دارند که بعد از جراحی فرم فانتزی و عروسکی در بینی های آن ها به وجود بیاید ،بهتر می باشد که قبل از جراحی در جلسه مشاوره ای که با پزشک جراح معالج خود خواهند داشت ،این مسئله را با پزشک خود مطرح نمایند.

  رفع و درمان افتادگی بینی

جراحی بینی استخوانی

چنانچه شما هم در اطرافیان خود که دارای بینی استخوانی می باشند و عمل جراحی بینی انجام داده اند ، دقت کرده باشید ،متوجه خواهید شد که جراحی بینی های استخوانی دارای اثرات زیادی در افزایش زیبایی چهره فرد می باشد و این مسئله نیز به نوبه خود سبب افزایش اعتماد به نفس این افراد می گردد.اغلب در بینی های استخوانی در بخش پل بینی برآمدگی وجود دارد که به خاطر داشتن همین خصوصیت هم به این نوع بینی ها ،بینی های استخوانی گفته می شود.

در واقع می توان گفت که یکی از علل برآمده و قوز دار بودن بینی افراد ،وراثت می باشد.از دلایل مهمی که سبب می شود افراد با بینی استخوانی  در صدد عمل جراحی بینی خود برآیند ،برداشتن قوز بینی از روی آن می باشد ،زیرا افراد بعد از برداشتن قوز بینی خود ،دارای چهره ای جذاب و زیباتر از قبل خواهند شد.

جراحان این نوع از جراحی را بیشتر با هدف از بین بردن نواقص و همین طور رفع قوز بینی های استخوانی انجام می دهند .و اینکه جراح چه مقدار در جراحی دقت به خرج دهد و چه مقدار مهارت در این زمینه داشته باشد ،می تواند در نتیجه جراحی تاثیر بسزایی داشته باشد،بنابراین ما به شما عزیزانی که تصمیم به جراحی بینی خود دارید ،توصیه می کنیم که پیش از اقدام به جراحی بینی خود ،سعی کنید که یک پزشک جراح مجرب و زبردست را برای این کار انتخاب نمایید تا بتوانید به نتایج رضایت بخشی از عمل جراحی بینی دست پیدا کنید.

بینی های استخوانی دارای چه خصوصیاتی می باشند؟

اغلب این نوع از این بینی ها دارای غضروف های سفت ،و استخوان های محکم هستند ولی پوست این نوع بینی ها نازکتر از پوست بینی های گوشتی می باشد. به خاطر همین مسئله هم می باشد که عمل جراحی بینی های استخوانی دارای نتایج بهتری در مقایسه با عمل جراحی بینی های گوشتی می باشند.

به چه نوع بینی هایی بینی های غضروفی گفته می شود؟

در حقیقت چنانچه در نوشته های قبلی هم گفتیم ،نوع بینی ها را ضخامت پوست بینی مشخص می کند مثلا ً  در صورتی که پوست بینی دارای ضخامت بیشتری باشد ،بعد از مدتی به غضروف های بینی فشار وارد خواهد کرد ،که به این نوع از بینی ها ،بینی های گوشتی می گویند ،ولی در صورتی که پوست بینی نازک باشد غضروف های آن قوی و محکم می باشند که به این نوع از بینی ها هم بینی های غضروفی یا استخوانی گفته می شود .

  جراحی پولیپ بینی , قیمت و هزینه عمل جراحی پولیپ بینی

جراحی بینی استخوانی مردانه

همان طور که می دانید ،بینی آقایان در مقایسه با بینی خانم ها دارای یک سری تفاوت هایی می باشد به طوری که بینی آقایان دارای پوستی ضخیم تر و در ضمن بزرگتر از بینی زنان می باشدولی در مقایسه با بنی آقایان ،زنان دارای بینی های ظریف تر و کوچکتری می باشند. بنابراین آقایانی که دارای بینی های استخوانی می باشند ،اغلب می خواهند بینی استخوانی مردانه خود را جراحی نمایند ولی خانم هایی که دارای بینی های استخوانی می باشند ؛درصدد بر داشتن برآمدگی ویا قوز بینی خود و با بردن نوک آن ،اقدام به این جراحی می کنند.

قبل از عمل بینی های استخوانی چه مراقبت هایی را باید از آن انجام داد؟

 • فرد باید این اطمینان را حاصل کند که حتما ً می خواهد این عمل را انجام دهد و یک تصمیم قاطع بگیرد.
 • در اولین قدم باید یک جراح حاذق و مجرب برای این عمل انتخاب کند.
 • نخست یک جلسه مشاوره با جراح بینی داشته باشد.
 • چنان چه فرد از داروهای گیاهی مصرف می کند باید حتما با پزشک خود در میان بگذارد.
 • در صورتی که فرد از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کند باید حتما دو هفته قبل از جراحی ،از مصرف آن ها خودداری کند.
 • فرد باید آزمایشات مورد نیاز برای این جراحی را انجام دهد.
 • بهتر می باشد که در این عمل فردی شما را یاری نماید.
 • افراد متقاضی این عمل بهتر می باشد که به مدت دو هفته مصرف سیگار قلیان و الکل را ترک کنند.

مراقبت های مورد نیاز بعد از عمل بینی استخوانی

 • بعد از جراحی افراد باید از کمپرس سرد استفاده کنند.
 • این گونه افراد نباید زیاد در محل های شلوغ رفت و آمد داشته باشند.
 • بیمار باید میزان بیشتری از مایعات را بنوشد.
 • نوشیدن آب آناناس تازه می تواند روند بهبودی بیمار را بهبود ببخشد.
 • فرد باید به مدت دو هفته از مصرف الکل ،سیگار و مواد مخدر خودداری کند.
 • افراد که این عمل را انجام داده اند نباید در روز های اول بعد از عمل از غذاهای ترش و شور و تند استفاده نمایند.
 • بعد از عمل باید از مسواک نرم استفاده شود و درضمن به آرامی مسواک زده شود.
 • در ماه های اول بعد از عمل ،فرد باید مراقب باشد که ضربه ای به بینی اش وارد نشود.
  جراحی بینی پهن , هزینه عمل بینی پهن , جراحی زیبایی بینی پهن

روش های مختلف جراحی بنی های استخوانی

جهت جراحی بینی روش های مختلفی ابداع شده است که پزشک جراح با توجه به مهارت خود یکی از این روش ها را برای جراحی بینی بیمار خود برمی گزیند .این روش ها عبارت می باشند از :جراحی باز و جراحی بسته بینی.

جراحی بینی به روش باز

در این روش از جراحی بینی ،جهت اعمال تغییرات مورد نیاز ،جراح یک برش کوچک روی کلوملا به وجود می آورد و سعی می کنند که پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی ،اصلاحات مورد نیاز را بر روی بینی فرد انجام دهد.
از انجایی که در روش جراحی باز بینی ،پزشک دارای دید بهتری روی بینی فرد می باشد ،لذا احتمال نامتقارن بودن بینی بسیار کمتراست.

جراحی بینی به روش بسته

ولی در این روش از جراحی ،پزشک جراح هیچ گونه بررشی را روی کلوملا به وجود نمی آورد بلکه تمامی برش ها در داخل بینی زده می شوند و تغییرات را جراح از این طریق ایجاد می کند.

چگونگی عمل بینی استخوانی با استفاده از لیزر

درست است که امروزه تبلیغات زیادی در مورد عمل زیبایی بینی با لیزر انجام می شود ولی باید اشاره داشته باشیم که علم لیزر در حال حاضر دارای آن قدر پیشرفت در این زمینه نمی باشد که جراح بتواند با استفاده از آن اسکلت بینی را تغییر دهد ،بلکه باید بگوییم که لیزر تنها می تواند موجب شود تا بینی دارای پوستی صاف و شفاف شود.

هزینه های عمل بینی استخوانی به چه صورت می باشد؟

امکان دارد نخستین سوالی که برای افراد متقاضی این عمل پیش می آید این باشد که میزان هزینه این عمل چه مقدار می باشد؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که همان طور که در مورد سایر عمل های بینی هم قبلا ً گفتیم میزان دقیق این هزینه ها را نی توان گفت ،زیرا فرد نخست باید توسط پزشک مورد معاینه قرار بگیرد و همه فاکتورهایی که در این هزینه دخیل می باشند به وسیله ی او ارزیابی شود و سپس میزان دقیق این هزینه برای بیمار اعلام شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *