جراحی زیبایی لیفت ران , هزینه عمل لیفت ران , بهترین جراح لیفت ران در تهران

جراحی زیبایی لیفت ران , هزینه عمل لیفت ران , بهترین جراح لیفت ران در تهران , کشیدن پوست ران پا ها , متخصص زیبایی ماهر برای لیفت ران در تهران : یکی از مشکلاتی که بیشتر افراد با افزایش سن به خصوص خانم ها با آن مواجه هستند مشکلاتی چون پوست اضافه اطراف ران است که این شل شدگی بیشتر برای ای دلیل است که پوست با افزایش سن و یا بعد از کاهش وزن قابل توجه، کشش خود را از دست می دهد. که این عارضه می تواند علاوه بر مشکلات بهداشتی نظیر پیدایش اگزما و دیگر ناراحتی های پوستی همچنین باعث ایجاد مشکلات زیبایی نیز در افراد می شود خوشبختانه با توجه پیشرفت هایی که در زمینه جراحی های زیبایی وجود دارد این عارضه می تواند که با عمل جراحی اصلاح شود.

لیفت ران

همان طور که گفتیم با کاهش خاصیت الاستیسیته پوست شل شدگی و افتادگی پوست داخل ران ها به دنبال کاهش / افزایش وزن ، افزایش سن، قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید و ژنتیک فرد اتفاق می افتد.

تکنیک های طلایی جراحی لیفت ران

 • جراحی مینی لیفت ران تکنیک اول یک اسکار کوتاه و افقی در کشاله ران دارد
 • جراحی لیفت ران تکنیک دوم با یک اسکار عمودی در طول ران همراه است

بیشترین علت شل شدگی و افتادگی قسمت خارجی ران ها به علت افزایش سن و یا بعد یک کاهش وزن اتفاق می افتد که شل شدگی و افتادگی پوست قسمت خارجی ران را می توان با جراحی زیبایی پایین تنه اصلاح کرد.

ران ایده آل از دیدگاه زیبایی

در نتیجه تغییرات وزنی و کاهش الاستیسیته پوست، پوست قسمت داخلی ران ها ، شل و افتاده شده و با یکدیگر بر خورد می کند. در چنین شرایطی جراحی لیفت ران می تواند این مشکلات را اصلاح کند. شکل دهی و بهبود فرم ران اصلی ترین هدف جراحی لیفت است. که این اتفاق به وسیله ی کشیدن پوست که باعث افزایش استحکام ان می شود صورت می پذیرد.

  جراحی زیبایی گوش | اتوپلاستی , عمل زیبایی گوش در تهران

معمولا در حالت ایده ال پوست قسمت داخلی ران ها باید صاف، کشیده و بدون شل شدگی باشد. همچنین در حالت مطلوب لایه ای خفیف تا متوسط از چربی در سطح داخلی ران ها وجود دارد که البته این چرب در حدی است که قمت داخلی ران ها به یکدیگر برخورد نمی کند.

آیا جراحی لیفت ران روشی مناسب برای من است؟

با افزایش سن معمولا تغییرات به وجود آمده در ناحیه ران برای بسیاری مشکل دار می باشد . در بعضی از افراد ناحیه ران در مقابل رژیم های غذایی سرسختانه مقاومت کرده و علی رغم رژیم غذایی موثر تغییری در اندازه و فرم ران حاصل نمی شود. برای رفع این مشکل معمولا جراحی لیفت ران ها بسیار مناسب است زیرا این جراحی سبب می شود که ران ها صاف تر و خوش فرم تر به نظر برسند.

تجمع سلول های چربی، سلولیت و پوست اضافی به این ناحیه باعث می شود فرد پیرتر، سنگین وزن تر و دارای تناسب اندام کمتر از آنچه که هست بنظر آید. این موضوع می تواند منجر به کاهش اعتماد به نفس فرد شود. اما جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک می تواند یک راه حل مناسب باشد، جراحی لیفت ران با برداشتن بافت اضافی ظاهری زیباتر را برای اندام ایجاد خواهد کرد.

در رابطه با لیفت داخل ران ها ۲ تکنیک وجود دارد :

 • تکنیک اسکار کوتاه (جراحی مینی لیفت ران)
 • تکنیک اسکار عمودی ( جراحی لیفت ران)

تکنیک اسکار کوتاه یا جراحی مینی لیفت که برش فقط در ناحیه چین کشاله ران داده می شود، در این تکنیک برخلاف تکنیک استاندارد برش طولی در قسمت داخلی ران داده نمی شود. از آنجا که محل برش فقط در ناحیه چین کشاله ران است، اسکار جراحی معمولا مخفی می ماند. این تکنینک برای بیمارانی مناسب است که اضافی بافت و شلی پوست فقط از ۳/۱ فوقانی ران آنها وجود دارد و نیاز به کشیدگی پوست در قسمت میانی و تحتانی ران ندارند.

در تکنیک اسکار عمودی حجم پوست اضافی برداشته شده در مقایسه با تکنیک اسکار کوتاه بیشتر است اما در عوض نتیجه نهایی در این تکنیک بهتر و قابل توجه تر خواهد بود. معمولا از روش لیپوساکشن در هر دوی این تکنیک ها برای حذف چربی های اضافی و دست یابی به ظاهری صاف تر و خوش فرم تر استفاده می شود.

  جراحی زیبایی کوچک کردن سینه در مردان | هزینه عمل جراحی ژینکوماستی

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت ران هستند؟

معمولا انجام این عمل جراحی در تمام سنین امکان پذیر است و افرادی که می خواهند بر روی ان ها انجام شود باید در وضعیت سلامت کامل باشند. با توجه به این که در افراد سیگاری زخم ها دیرتر ترمیم می شوند از این رو افراد سیگاری باید حداقل ۲ هفته قبل از انجام عمل جراحی زیبایی سیگار خود را کنار گذاشته و پس از طی دوران نقاهت شروع به کشیدن مجدد سیگار بکنند.

بهترین کاندیدا ها برای جراحی مینی لیفت ران

بهترین کاندیدا برای تکنیک اسکار کوتاه یا مینی لیف ران معمولا بیمارانی هستند که تنها در یک سوم ابتدایی قسمت داخلی ران خود دچار شلی و افتادگی پوست می باشند. در بیشتر موارد شل شدگی پوست این بیماران به دلیل افزایش سن، کاهش متوسط وزن و اترات نامطلوب خورشید بر روی پوست است.

بهترین کاندیدا ها برای جراحی لیفت ران

بهترین کاندیدا برای تکنیک اسکار عمودی یا جراحی لیفت ران بیمارانی هستند که کاهش وزن شدید داشته اند. چرا که شل شدگی و افتادگی پوست ران این بیماران در کل طول ران می باشد.

ملاحظات ضروری در عمل جراحی لیفت ران

 1. تحت جراحی با تکنیک نادرست قرار نگیرید .
 2. معمولا زمانی که تصمیم به جراحی می گیرید بهتر است تا مناسب ترین روش را برای جراحی استفاده کنید یکی از معمول ترین اشتباهات در این زمینه آن است که تصور شود به کمک این تکنیک می توان بیش از یک سوم ابتدایی ران را بهبود بخشید. تکنیک اسکار کوتاه ( مینی لیفت ران) تنها سبب بهبودی ظاهر پوست در یک سوم ابتدایی قسمت داخلی ران می شود. در نتیجه نهایی با تکنیک اسکار کوتاه ، تنها در یک سوم ابتدایی ران خواهد بود و نه بیشتر.

جراحی لیفت ران ؛ نیازمند یک اسکار عمودی و بلند است

با توجه به این که جراحی لیفت ران از خود یک اسکار عمودی و بلند بر جای می گذارد از همین رو زمانی که فرد با لباس زیر باشد و یا لباس بالای زانو پوشیده، این اسکار به راحتی قابل مشاهد است. از این رو بهتر است تا در جلسه مشاوره تمامی این موارد برای گرفتن تصمیم نهایی مورد بررسی قرار بگیرد .

برش های جراحی در لیفت ران و مینی لیفت ران

کاملا طبیعی است که در تمامی عمل های جراحی اسکار یا جای زخمی، بر روی بدن بیمار باقی بماند اما شدت این اسکار ها و محل ان ها می تواند به جراح بستگی داشته باشد در واقع این هنر یک جراح پلاستیک متخصص و متبحر است که سعی در به جا گذاشتن کوچک ترین اسکار قابل مشاهده در کم ترین مکان قابل رویت داشته باشد.

  چه افرادی برای کاشت مو گزینه ی مناسبی می باشند؟

دوره نقاهت پس از جراحی لیفت ران در منزل

 • پرهیز از فعالیت های بسیار سنگین تا ۲ هفته بعد از جراحی
 • انجام فعالیت های سبک روزانه ( کتاب خواندن، تلویزیون دیدن ، استحمام کردن و…)
 • استفاده از دارو های مسکن برای رفع درد و پرهیز از انجام فعالیت بدنی شدید

با توجه به نوع جراحی وجود مقادیر متوسط تورم و کبودی در ناحیه تحت عمل بسیار طبیعی است. و احتمال وجود مقادیر خفیف تا متوسط درد در بیماران طبیعی است از این رو در صورت احساس درد شدید و یا علائم خاص در قسمت های بدن بهتر است تا به پزشک مراجعه نمائید.

ملاقات با جراح پس ازجراحی لیفت ران

پزشک بعد از گذشت ۱ هفته از جراحی در اولین ویزیت بیمار بخیه ها را می کشد. و سپس زمان ملاقات بعدی را مشخص می کند که این مراجعه ها ،دو هفته ، شش هفته و شش ماه ، پس از عمل جراحی خواهد بود.

خطرات احتمالی جراحی لیفت ران

 • خطرات بیهوشی
 • مشکلات ترمیم زخم
 • خونریزی
 • تجمع مایع در زیر پوست (سروما)
 • عفونت محل جراحی
 • بازشدن محل عمل جراحی
 • عدم تقارن
 • بافت چربی زیر پوست ممکن است از بین برود (نکروز چربی)
 • بی حسی یا تغییراتی دیگری در حس پوستی
 • دردی که ممکن است ادامه دار باشد
 • تغییر رنگ پوست یا ورم پوست
 • از بین رفتن پوست
 • بخیه های زیرپوست ممکن است قابل مشاهده باشند یا باعث آزار شوند و لازم باشد برداشته شوند
 • جای زخم نامطلوب
 • امکان نیاز به جراحی مجدد

نتایج جراحی لیفت ران

معمولا نتایج جراحی لیفت ران تقریبا بلافاصله بسیار مشهود می شوند. با توجه به این که ممکن است ماه-ها تا نتیجه ی نهایی طول بکشد اما پس از عمل لیفت ران کیفیت پوست بسیار نسبت به قبل بهبود پیدا می کند. طبیعی است که با افزایش سن برخی از حالات از بین می روند. هرچند اکثر نتایج عمل باقی خواهند ماند. با وجود این که نتایج خوبی از عمل شما انتظار می رود، نمی توان این موضوع را تضمین کرد. در برخی شرایط ممکن است نتوان نتایج دلخواه را با یک عملی جراحی به دست آورد و ممکن است به عمل دیگری نیاز باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *