درمان تایم
درمان تایم
جراح ارتوپد زانو

جراح ارتوپد زانو , متخصص ارتوپدی زانو

جراح ارتوپد زانو , متخصص ارتوپدی زانو , درمان زانو درد , پزشک فوق تخصص ارتوپدی زانو در تهران و غرب تهران , بهترین کلینیک دران زانو در در تهران: در این مقاله ما به معرفی کلینیک ارتوپدی درمان تایم می پردازیم با توجه به اهمیتی که ارتوپدی دارد یقینا مراکزی که کار های درمانی و جراحی زانو را انجام می دهند باید بسیار مجهز باشند از این رو کلینیک درمان تایم یکی از بهترین کلینیک های ارتوپدی بنام و مجهز است که علاوه بر محیطی بسیار مجهز و کامل دارای کادر جراحی ارتوپد زانو از برترین و با تجربه ترین جراحان که دارای سابقه طولانی و درخشانی در این زمینه هستند تشکیل شده است.

تمامی کادر این کلینیک همگی دارای تخصص و مدرک فوق تخصص هستند و با اطمینان می توانیم بگوییم که هر کدام از پزشکان این کلینیک موفق شده اند تا دوره های جراحی مختلف زانو را در داخل و خارج کشور با موفقیت بگذرانند. داشتن مدرک معتبر و بین المللی در کنار جراحی های موفق مهم ترین عامل شناخته شدن پزشکان این کلینیک می باشد.

جراح ارتوپد زانو

در صورت مراجعه به درمان تایم جراحان کلینیک ارتوپدی ابتدا بیمار را در هر سنی که باشد معاینه و سپس بهترین و مناسب ترین راه درمانی را پیشنهاد می دهند پس تمام بیمارانی که مشکل ارتوپدی داشته باشند و در هر سنی می توانند که به این کلینیک مراجعه کنند. تمامی مراجعینی که از زانو درد به کلینیک ارتوپدی درمان تایم رجوع می کنند جهت تشخیص و درمان ابتدا به جراح ارتوپد زانو ارجاع داده می شوند. در این معاینه که توسط دکتر ارتوپد زانو انجام می شود بعد از تشخیص بیماری، در صورتی که نیاز به جراحی باشد پس از انجام مشاوره های درمانی، بیمار را از نحوه چگونگی انجام عمل جراحی زانو آگاه می سازند.

دکتر متخصص ارتوپد زانو

درباره ارتوپدی باید بگوییم که این رشته دارای شاخه های مختلفی می باشد که یکی از آنها دکتر متخصص ارتوپد زانو است؛ و مانند سایر رشته های دیگر ارتوپدی، دکتر ارتوپد زانو نیز دارای تخصص و فوق تخصص می باشد.

تفاوت یک دکتر متخصص زانو با یک دکتر ارتوپد زانو باید بگوییم که با توجه به میزان تحصیلاتی که دارد و دوره های که گذرانیده است متخصص زانو تجربه و معلومات بیشتری را نسبت به دکتر ارتوپد زانو دارد زیرا که همان طور که گفتیم ارتوپد متخصص زانو به خوبی با آناتومی، بیماری ها، آسیب دیدگی های زانو آشنائی کاملی را دارد؛ و از این رو در تشخیص نوع بیماری و علت آن متخصص بودن پزشک می تواند کمک زیادی به تشخیص و درمان بیمار کند.

و با توجه به این که دکتر متخصص ارتوپد زانو با تخصص و سابقه ای که در نحوه انجام اعمال جراحی مختلف بر روی زانو دارد می تواند که در روند بهبودی و درمان بیمارانش نهایت دقت و تلاشش را بکار بگیرد. از این رو بیشتر افراد که از درد های زانو رنج می برند همیشه به دنبال یک پزشک متخصص زانو هستند.

فوق تخصص ارتوپد زانو

زانو یکی از عضوهای بسیار حساس و مهم بدن است و از همسن رو هم جراحی زانو امری بسیار دشوار و پیچیده است که برای انجام ان انتخاب یک فوق تخصص ارتوپد زانو بسیار مهم و ضروری است .

مهم ترین مشکلاتی که ممکن است زانو دچار ان بشود عبارت است از: آرتروز، مشکلات مفصلی، پارگی تاندون و … که بدون شک یک فوق تخصص ارتوپد زانو با توجه اطلاعات وسیعی کهدر ارتباط با مشکلات زانو مثل آسیب دیدگی ها، شکستگی های استخوان زانو، مشکلات مفصلی، پارگی منیسک، لقی و شلی مفصل، پارگی تاندون و… دارد و با توجه به گذراندن دوره های تخصصی و فوق تخصصی در داخل و یا خارج کشور می تواند که انواع جراحی های زانو را با تبحر و تجربه خاصی انجام دهد.

در صورتی که به دنبال دکتر ارتوپد هستید پیشنهاد ما به شما مراجعه به کلینیک درمان تایم می باشد که در این کلینیک متبحرترین و با تجربه ترین پزشکان زانو مشغول به فعالیت هستند.

بهترین دکتر ارتوپد زانو

کاملا مشخص است که رمز موفقیت یک پزشک ارتوپد کسب موفقیت های زیاد در این عرصه است و یک دکتر ارتوپد زانو بدون شک باید در تشخیص بیماری و درمان بیمار خود کمترین اشتباه را داشته باشد و با بیماری ها و عارضه های زانو آشنایی کامل را داشته باشد تا به این صورت بتواند که بهترین تشخیص و درمانی موثر را برای بیمار در نظر داشته باشد.

مهم ترین چیزی که باعث اطمینان بیمار به پزشک می شود تشخیص دقیق نوع بیماری فرد است که باعث می شود که بیمار به پزشک اعتماد کرده و نتیجه این اطمینان کسب درمان خوب و موفقیت آمیز می باشد.

بهترین جراح ارتوپد زانو

با توجه به اهمیت زانو در بدن و این که زانو در بدن یکی از مهم ترین اعضای حرکتی بدن است که در صورت آسیب یا صدمه باعث درد بسیار می شود و از این رو لازم است تا توجه خاصی به نحوه درمان و اقدامات باز سازی آن صورت بگیرد.

مهم ترین کاری که باید انجام داد مراجعه به جراح ارتوپد است. درباره ی بهترین جراح ارتوپد زانو باید بگوییم که این پزشک بسیار با دقت، با مهارت، و با صبر وحوصله است زیرا که او با تمام دقت پرونده بیمار را بررسی و سپس بهترین راه های درمانی را پیشنهاد می دهد.

کاری که ابتدا جراح ارتوپد زانو باید انجام دهد این است که درباره روند درمانی بیمار باید بصورت شفاف و واضح با بیمار صحبت کند و در صورتی که درمان دارای عوارض جانبی باشد بیمار را از تمام عوارض و یا عواقب بیماری مطلع کند.

برای درمان جراح زانو ابتدا از روش های غیر جراحی استفاده می کندو سپس در صورتی که نیاز باشد از روش های جراحی بسته نظیر آرتروسکوپی استفاده می کند و اخرین پیشنهادی که به بیمار می دهد نیز در نهایت انجام جراحی باز است که این جراحی معمولا جهت اعمال جراحی نظیر تعویض مفصل، پیوند استخوان، کار گذاشتن پلاتین و غیره کاربرد دارد.

پزشک ارتوپد زانو درد و درمان آن

با توجه به حساسیت زانو و این که نقش زانو در بدن بسیار زیاد است و هر گونه درد و یا مشکلی باعث گرفتن تحرک ما می شود باید بگوییم که در آسیب دیدگی اعضاء بدن علی الخصوص زانو نحوه فعالیت های روزمره ما نقش بسزائی را دارد. زانو ها مهم ترین کاری که انجام می دهند تحمل وزن ما می باشد که با توجه به این مسئله این عضو از آسیب پذیری و حساسیت بیشتری برخوردار است. پس فراموش نکنیم که هرگونه درد و آسیبی که به زانو وارد شود می تواند که عوارض ناخوشایند و در بعضی موارد غیر قابل بازگشتی را به همراه داشته باشد.

از این رو یک پزشک ارتوپد زانو با توجه به زمان تشخیص و نحوه درمان می تواند در جلوگیری از این عوارض نقش مهمی را داشته باشد. در تشخیص اولیه پزشک ارتوپد زانو با معاینه فیزیکی و مشاهده علایم بالینی این کار را انجام می دهد که در بیشتر مواقع و برای بررسی دقیق تر از آزمایشات و عکس برداری و نهایتا از ام آر آی (mri) استفاده می کند. با توجه به مشکلی که زانو داشته باشد جهت درمان ابتدا راه حل هایی نظیر دارو درمانی، کاهش فعالیت های سنگین، فیزیوتراپی، آب درمانی، کاهش وزن در وزن های بالا، تزریق و . . . را تجویز می نماید.

از این رو و در صورتی که از درد زانو و مشکلاتی مفصلی زانو رنج می برید برای درمان بسیار ساده و برای تشخیص درست می توانید که با مراجعه به کلنیک درمان تایم نزد برترین جراحان و پزشکان زانو معاینه و سپس درمان شوید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط