لیفت ابرو | لیفت اندوسکوپی ابرو | هزینه لیفت ابرو

لیفت ابرو , لیفت اندوسکوپی ابرو , هزینه عملی لیفت ابرو با جراحی , بهترین متخصص زیبایی برای انجام لیفت ابرو در تهران : همه ما می دانیم که عواملی مثل افزایش سن، تاثیرات جاذبه زمین، خشکی پوست و افت اثر کش سانی پوست باعث ایجاد تغییراتی در حالت کلی چهره و به خصوص در ناحیه ی اطراف چشم ها، ابروها و پیشانی می شوند. این تغییرات به تدریج توانایی افراد برای ابراز حالات مختلف را کاهش می دهند. به طوری که بافت های پیشانی و ابرو به تدریج شل شده و افتادگی ابرو به چشم ها حالتی خوابیده، عبوس یا افسرده می دهد. معمولا یکی از بدترین حالت هایی که برای بیشتر افراد نیز آزار دهنده است افتادگی ابرو ها است که این اتفاق معمولا به مرور زمان، برای افراد اتفاق می افتد و بسیاری از خانم ها دچار افتادگی ابرو می شوند و این افتادگی سبب می شود چشم ها خسته، عصبی و یا حتی بسته به نظر برسند.

لیفت ابرو

یکی از روش هایی که می توان این مشکل را رفع کرد و حالت چهره را به چهره ایی جوان تر و شادمان تبدیل کرد لیفت و بالاکشیدن ابرو است.

لیفت آندوسکوپی ابرو چه کاربردی دارد؟

کاملا طبیعی است که افراد با گذشت سن و با کهولت سن و پیری دیگر شادابی پوست شان را مثل جوانی ندارند زیرا در این سن عضلات صورت به تدریج شروع به افتادگی می کند. و با توجه به این معضل و در اثر افتادن و شل شدن عضلات، چین و چروک هایی بر صورت و چین و چروک هایی عمودی بین ابروها ظاهر می شود. که در این میان لیفت آندوسکوپی یکی از روشهای از بین بردن نشانه های پیری می باشد. در واقع هدف از لیفت ابرو با آندوسکوپ اصلاح نشانه های پیری پیشانی و ابرو و برگرداندن انها به موقعیت بالاتر و طبیعی تر است.

ابروها و پیشانی ایده آل از نظر زیبایی

افرادی که دارای پیشانی جوان هستند هیچ نشانه ای از پیری پوست یا چروک خوردگی را در صورتشان ندارند در زمان استراحت، پیشانی باید صاف باشد و نباید بین ابروها اخم باشد. ابروها باید اندکی بالاتر باشند و دنباله ابرو باید بالاتر از بخش داخلی قرار گیرد.

مناسب ترین افرادی که کاندید انجام لیفت ابرو هستند؟

افرادی که نشانه های زیر را داشته باشند، انجام لیفت پیشانی برای این افراد مناسب است :

  • افرادی که دارای ابرو هایی افتاده باشند.
  • افرادی که حالت ابرو هایشان دارای شیب رو به بیرون
  • افرادی که دارای چین و چروک در پیشانی هستند
  • افرادی که در قسمت ابرو و روی پلک پوست اضافه دارند

بیشتر افرادی که این جراحی زیبایی را انجام میدهند، معمولا بیماران میانسال یا مسن تر هستند. تمامی افرادی که به دنبال انجام این روش هستند، باید از سلامت خوبی برخوردار باشندو سیگاری ها نیز باید دو هفته قبل از جراحی سیگار کشیدن را ترک کنند و نباید ۴ هفته بعد از جراحی شروع کنند.

مسائلی که باید برای جراحی لیفت ابرو درنظر گرفته شود

پیری پلک ها معمولا همراه با پیری پیشانی است :

با توجه به این که پیری پلک بالایی و ابرو معمولا همزمان با هم روی می دهد. و به وجود آمدن این حالت نیز معمولا باعث می شود تا در اطراف چشم حالت بسیار ناخوشایندی به وجود بیاید. برای رفع این مشکل انجام لیفت اندوسکوپی پیشانی همراه با بلفاروپلاستی می تواند در صورتی که به صورت همزمان باشد جهت نتیجه بهتر می تواند که انجام شوند.

تصورات اشتباهی که در مورد عمل زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) وجود دارد

بیشتر بیماران در تصمیم برای انجام جراحی به اشتباه فکر می کنند که انجام بلفاروپلاستی یعنی عمل زیبایی پلک باعث لیفت ابرو ها نیز می شود؛ و این بیماران در واقع به دنبال نتایجی هستند که فقط لیفت ابرو می تواندایجاد کند. اما نتیجه به این شکل نیست بیماران می توانند تا در بعضی از موارد، از بلفاروپلاستی پلک بالایی و لیفت ابرو به طور همزمان سود ببرند.

روش اندوسکوپی در مقابل روش باز

یکی از پیشرفته ترین روش های لیفت روش اندوسکوپی است که این روش جدیدترین روش برای لیفت پیشانی است که این جراحی اجازه حداقل برش را می دهد؛ در این روش ریسک کمتری وجود دارد و زمان نقاهت نیز نسبت به سایر روش ها کوتاه تر است. انتخاب نوع لیفت به نظر جراح پلاستیک بستگی دارد زیرا در بسیاری از افراد انجام لیفت باز بسیار مناسب تر از روش آندوسکوپی است.

برش برای لیفت ابرو

در تمامی عمل های جراحی انجام برش و زخم وجود دارد. در جراحی های زیبایی نوع برش و اندازه آن از مهمترین وظایف یک پزشک است تا برش را در جایی ایجاد کند که دیده نشود و بخیه ها را با دقت انجام دهد تا ظاهر زخم ها را به حداقل برساند.

در لیفت اندوسکوپی ابرو برخلاف سایر عمل های سنتی لیفت ابرو، پزشک با ایجاد چهار یا پنج برش بسیار کوچک با طول دو سانتی متر در پوست سر ابزار آندوسکوپی را داخل فرستاده درباره آندوسکوپی باید بگوییم که اندوسکوپی عبارتست از یک دوربین بسیار حساس و کوچک که در انتهای یک سیم فنری قرار دارد. سپس پزشک با استفاده از ابزار های خاص خود صورت را لفت کرده و ابروها را به سمت بالا می کشد. طول برش در واقع در لیفت اندوسکوپی یکی از مزایای مهم در مقابل سایر روش ها است. معمولا این زخم ها در قسمت رویش مو پنهان شده و به سرعت بهبود پیدا می کند.

همچنین در برخی مواقع ممکن است پزشک با استفاده از ابزارهای خاص، بافت یا عضلات شل شده و اضافی را از بین ببرد تا ظاهر زیباتر و نتایج بهتری بدست آورد. این عمل نسبت به سایر عمل جراحی لیفت ابرو درد و عوارض کمتری دارد. دوره نقاهت این عمل بسیار کوتاه بوده و بیمار پس از مدت کوتاهی (که معمولا بین دو تا چهار روز است) می تواند فعالیت روزانه خود را مجددا از سر بگیرد.

بهبود بعد از لیفت ابرو

بعد از انجام لیفت اندوسکوپی پزشک پیشنهاد می کند تا فرد به میزان کافی استراحت کند و از انجام فعالیت های سنگین خودداری نماید. اما انجام فعالیت های سبک و فعالیت های روزمره برای فرد بلا مانع است. ممکن اس فرد چند روز بعد از این نوع لیفت مقداری ورم را در ناحیه مورد نظر مشاهده کند که وجود ورم اطراف چشم پس از عمل کاملا طبیعی است. در صورتی که هیچ گونه مشکلی وجود نداشته باشد انجام فعالیت های بدنی سبک پس از یک هفته بلا مانع است.

ویزیت بعد از لیفت پیشانی

معمولا بهترین زمان مراجعه به پزشک زیبایی یک هفته بعد از جراحی است تا در این جلسه پزشک بعد از معاینه کامل بخیه ها را بکشد. بیشتر بیماران معمولا می توانند تا ۱۴-۱۰ روز بعد از جراحی به سر کار بر گردند اگر چه می توان این کار را زودتر نیز انجام داد. معمولا انجام ورزش سبک یک هفته بعد از جراحی مجاز است. فعالیت های سنگین ۶-۴ هفته بعد از جراحی مجاز هستند. ممکن است که در روزهای ابتدایی فرد این احساس را داشته باشد که ابروها بالاتر از جای هستند. جای نگرانی نیست و باید بگوییم که این طبیعی است چون بعد از مدتی ابرو کمی پایین می آید و پوست پیشانی نیز با گذشت زمان کشیده می شود.