درمان سریع چاقی | بهترین درمان چاقی | راه های درمان چاقی شکم

راه های درمان سریع چاقی , تکنیک های جراحی برای درمان چاقی سریع , هزینه درمان چاقی با جراحی , بهترین درمان چاقی , راه های درمان چاقی شکم : همان گونه که در اطرافیان خود نیز مشاهده می نماید ،متاسفانه امروزه چاقی به یکی از مهمترین دغدغه های افراد جامعه تبدیل شده است.که در واقع به عنوان یک بیماری شایع و بسیار پرهزینه می باشد .درعارضه که به عنوان یک بیماری شناخته می شود چربی هایی که در بدن افراد ذخیره می شوند ،باعث می گردند که وزن افراد بیش از اندازه بالا رفته و در نهایت فرد تناسب اندام خود را از دست بدهد . این عارضه به غیر از انکه می توانند سبب مشکلات روحی و روانی و مشکلات روابط فردی و اجتماعی برای افراد گردد ،می تواند عملکرد طبیعی ارگان های حیاتی بدن را نیز دچار اختلال کرده و سلامت جسمانی فرد را نیز دچار مشکل سازد.

درمان سریع چاقی

بطبع افرادی که دچار اضافه وزن و چاقی می باشند سعی می کنند از روش های مختلفی برای کاهش وزن خود استفاده کنند ولی حتی با گرفتن رژیم های سخت غذایی و فعالیت های بدنی سنگین نیز نمی توانند وزن خود را کم کرده و به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند و متاسفانه در کاهش وزن دچار شکست می شوند.ممکن است که شما نیز یکی از افراد چاقی باشید که سعی کرده اید که با رعایت استاندارهای کاهش وزن همه راه های ایمن را برای کم کردن وزن خود امتحان کرده باشید ولی موفق به این کار نشده اید! در اینجا باید به شما بگوییم که جای نگرانی وجود ندارد ؛چون خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم روش های مختلفی برای کمک به کاهش وزن پیدا شده است که می تواند در حل این مشکل کمک شایانی به شما بکند.

در صورتی که دقت کرده باشید مهمترین مشکلی که افراد چاق با آن مواجه می باشند ،تمایل بیش از اندازه این افراد برای خوردن و سیری ناپذیری این افراد می باشد که امروزه علم به آسانی قادر می باشد با به وجود آوردن یک سری تغییرات در معده فرد از زیاده روی افراد چاق در خوردن جلوگیری کند. این روش ها به این صورت می باشد که با به کارگیری روش های مختلف جراحی تهاجمی و کم تهاجمی حجم معده فرد چاق را کاهش می دهد به طوری که فرد با اینکه تمایل به خوردن دارد ولی به خاطر احساس پری معده خود ،زودتر از قبل و حتی اطرافیان خود دست از خوردن بر می دارد .

بطبع زمانی که مواد غذایی که وارد بدن فرد می شوند ،کاهش پیدا کند ،میزان کالری دریافتی بدن (در صورت اضافه بودن به شکل چربی ذخیره می شود ) کاهش پیدا می کند .در واقع این تغییر می تواند موجب کم شدن اختلال میان کالری دریافتی و مصرفی بدن فرد گردد.

پزشکان متخصص با روش ها و تکنیک های مختلفی قادر می باشند که معده افراد چاقی که بیش از اندازه اضافه وزن دارند و یا تحت تاثیر چاقی از بیماری زمینه ای در عذاب هستند ،را کوچک کنند .در هر کدام از این روش ها از تکنیک مخصوصی برای تغییر حجم معده بیمار استفاده می شود.به عنوان نمونه یکی از این روش ها ، بالون معده می باشد که در این روش بیشتر فضای خالی معده را با بالونی از آب یا هوا پر می کنند و در یک روش دیگر هم که حلقه معده گفته می شود ،معده را تنگ و با اسیلومعده باریک و باکمک بای پس معده پزشک جراح قسمتی از معده و روده را بر می دارد. با وجود اینکه استفاده از روش های جراحی چاقی دارای خطرات و عوارض زیادی مانند احتمال عفونت ،فتق ،لخته شدن خون و …می باشد و شاید امکان دارد که بیمار مجبور شود که به صورت مداوم آن را پیگیری کند ولی با توجه به نتایج موفقیت آمیزی که این جراحی ها در درمان چاقی افراد دارد ،اغلب افراد چاق تمایل دارند که این جراحی های روی معده ی آن ها صورت بگیرد.

ولی با همه این تفاسیر نتایجی که از جراحی های چاقی به دست می آیند ،زمانی می توانند دوام داشته باشند که فرد بیمار خود نیز تلاش کند که شیوه زندگی خود را نیز تا حد زیادی تغییر دهد.

روش های مختلف کاهش وزن به صورت سریع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *