هزینه لیپوساکشن

هزینه لیپوساکشن , هزینه انجام عمل جراحی لیپوساکشن چقدر است ؟ : داشتن شکمی صاف و تخت و بدون چربی از موارد بسیار تاثیرگذار در داشتن اندامی متناسب می باشد . داشتن اندامی زیبا اعتماد به نفس فرد و رضایت فرد از خودش را افزایش می دهد .چراکه در بسیاری از موارد چربی های زائد و اضافی بدن موجب ناراحتی فرد شده و وی را دچار افسردگی کرده است . این موضوع در میان بانوان علی الخصوص جوانان بیشتر مطرح می باشد .

هزینه لیپوساکشن

هزینه لیپوساکشن

امروزه برای از بین بردن چربی های زائد بدن روش های مختلفی وجود دارد ، درسته که در برخی موارد با داشتن رژیم مناسب و ورزش مداوم تاحدودی می توان به تناسب اندام دلخواه رسید ، ولی این موارد چربی ها را به طور کامل از بین نمی برد و همچنان چربی های اضافه در برخی از نقاط بدن شامل شکم ، پهلوها ، باسن و بازوها و … قابل مشاهده است . برای حل این مشکل امروزه انواع مختلفی از جراحی های زیبایی انجام می شود . اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که چربی های زائد شکم شما را از اندام دلخواهتان دور کرده ، می توانید برای حل این مشکل از روش لاغری یا لیپوساکشن بهره بگیرید . لازم به ذکر است که عمل لیپوساکشن بایستی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام شود .

باید بگوییم که در مورد عمل لیپوساکشن جای هیچ گونه نگرانی و اضطراب و ترس وجود ندارد . چراکه متخصصین ما قبل از انجام عمل لیپوساکشن جلسه ی مشاوره ای را با شما برگزار کردع و تمام جزئیات لازم را در اختیار شما قرار می دهند . شاید هزینه ی انجام عمل لیپوساکشن برای شما هم جای سوال باشد . اینکه هزینه لیپوساکشن چقدر می باشد؟ هزینه لیپوساکشن غبغب چقدر می باشد؟ هزینه لیپوساکشن بازوها چقدر می باشد؟

بخوانید :  لیپوماتیک شکم و پهلو

لازم به ذکر است که ، هزینه ی دقیق عمل لیپوساکشن بعد از مراجعه ی حضوری شما و بررسی میزان چربی و اینکه چربی در کدام قسمت بدن شما می باشد ، تعیین می شود .

آیا عمل لیپوساکشن دردناک است؟

معمولا برای انجام عمل لیپوساکشن اکثر متخصصین از بیهوشی عمومی استفاده می کنند ، بیهوشی باعث می شود که بیمار در حین عمل هیچ دردی احساس نکند . استفاده از بی حسی موضعی باعث احساس درد بیمار در برخی از موارد خواهد شد .

نظر برخی از پزشکان در مورد دردناک بودن عمل لیپوساکشن این است که میزان دردناک بودن این عمل به میزان چربی استخراج شده از ناحیه ی مورد نظر بستگی دارد . با این حال پزشکان برای کاهش درد و ناراحتی بعد از عمل لیپوساکشن داروهایی را به بیمار تجویز می کنند ، که بیمار بایستی برای کسب نتایج خوب و ایده آل داروها را طبق دستورالعمل استفاده کند .

نکته قابل توجه :

توصیه ی جراحان خبره برای کسب نتیجه ی عالی از عمل لیپوساکشن این است که بیمار همزمان عمل دیگری چون جراحی بینی یا جراحی افتادگی پلک را انجام ندهد و انجام این عمل ها را به زمان بعد از بهبودی کامل موکول کنند .

عوارض جانبی لیپوساکشن چیست ؟

هیچ عملی فارغ از عوارض جانبی نمی باشد . عمل لیپوساکشن هم به نوبه ی خود دارای یکسری عوارض جانبی می باشد که با رعایت کامل دستورالعمل هلی متخصصین این عوارض کمتر شده و دوره ی نقاهت کوتاه می شود . بعد از انجام لیپوساکشن شکم و پهلوها پزشک برای شما گن را معرفی می کند . استفاده از گن بلافاصله بعد از عمل و راه رفتن آرام شما را از خطر آمبولی شدن حفظ می کند .

بخوانید :  لاغری با لیپوماتیک , هزینه لاغری با لیپوماتیک

چه کسانی کاندید مناسبی برای عمل لیپوساکشن هستند ؟

برای انجام عمل لیپوساکشن فرد باید سالم باشد ، انجام این عمل برای بیماران قلبی و عروقی و همچنین بیماران دیابتی به هیچ عنوان توصیه نمی شود و در مورد زنان باردار و شیرده توصیه بر این است که انجام عمل لیپوساکشن به بعد از این دوران موکول شود . عمل لیپوساکشن مانند هر عمل جراحی دیگر یکسری مزایا و معایبی دارد که متقتضیان این عمل بایستی توقع و انتظارات در حد معمول را داشته باشد . لیپوساکشن وزن را تغییر نخواهد داد و فقط سایز را تغییر می دهد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *