دستگاه لیزر الکساندرایت ۲۰۱۹ , خرید , فروش و قیمت دستگاه الکساندرایت کندلا

خرید دستگاه لیزر الکسانداریت

بهترین و مشهورترین دستگاه لیزر موهای زائد در کل دنیا ، در حال حاضر لیزر موهای زائد الکسانداریت اسکان وان است.

دستگاه لیزر الکس به دلیل مزایایی مانند میزان موثر بودن ، ناچیز بودن عوارض و درد ، سرعت ، در دنیا رقیب ندارد.

این دستگاه بهترین و جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد بر اساس آخرین تکنولوژی کشور ایالات متحده آمریکا می باشد که برای استفاده بر روی انواع مختلف پوست ، حتی موهای تیره و برنزه و موهای کرکی و نازک مناسب می باشد. و می توان با استفاده از این دستگاه در حداقل تعداد جلسات به نتیجه دلخواه دست پیدا کرد. دستگاه لیزر الکس مجهز به سیستم cooling توانمند و با بالاترین استاندارد ایمنی و حداقل عوارض ممکن بوده که در کاهش درد تاثیرات زیادی دارد.

دستگاه لیزر الکسانداریت

دستگاه لیزر الکسانداریت

یک نکته مهمی که در مورد لیزر الکساندرایت وجود دارد این می باشد که طول موج ۷۵۵ نانومتر به وسیله الماس الکسانداریت که کاملا انحصاری می باشد تولید می گردد. مابین گروه های لیر موی زائد ( اس ،اچ ،آر- دایود – آی ،پی ، ال و ایلایت ) همواره لیزر الکسانداریت دارای برتری می باشد.

این دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد ، با توجه به نوع عملکرد و چگونگی تابش و همین طور مقدار انرژی ، همیشه دارای تاثیرات مطلوب تری بر روی فولیکول های مو دارد.
نخست دستگاه های الکساندرایت آپوجی – الکسانداریت الیت و… با توجه به نوع پوست اروپایی ها معمولا روشن ( تیپ پوست ۱ ، ۲) است وارد بازار تجهیزات پزشکی گشتند.

  چرا باید میان جلسات لیزر موهای زائد فاصله باشد؟

در صورتی که نگاهی به نمودار عمق نفوذ لیزرها بر حسب طول موج بیاندازیم به آسانی درخواهیم یافت که عمق نفوذ لیزر دایود از لیزر الکساندرایت بیشتر می باشد و از رو انرژی لیزر آسانتر به فولیکول مو می رسد ولی چیزی که دارای اهمیت می باشد این می باشد که درست است که عمق نفوذ در لیزر دایود از لیزر الکسانداریت زیاد می باشد ولی ولی با نگاهی به ضریب جذب ملانین بر حسب طول موج به سهولت پی خواهیم برد که لیزر الکسانداریت در میان لیزر موهای زائد دارای بالاترین ضریب جذب ملانین می باشد .به همین خاطر هم جذب ملانین به وسیله لیزر الکساندرایت بهتر از دیگر لیزرها انجام می شود.

یک مسئله ای که در این مورد وجود دارد این می باشد که سیستم های قدیمی تر که اغالب مابین سال های ۲۰۰۳-۲۰۰۸ تعداد زیادی از گروه های پزشکی و مهندسی پزشکی آن ها را خریداری کردن ، جهت ایرانیان که اغالب دارای پوست زرد ( آسیایی ) و سبزه ( تیپ ۳-۴) می باشند، مورد استفاده قرار گرفت ،مشکلات زیادی ایجاد شد که در زیر بیان شده است:

معایب لیزر الکساندرایت

– وارد کردن آسیب جدی ( سوختگی شدید ) به کسانی که پوست آن ها سبزه و تیره می باشد ( تیپ ۳-۴) چون این دستگاه برای پوست های روشن طراحی و برنامه ریزی شده است ، زیرا اروپایی ها از انجایی که دارای پوست روشن و موی بور و ناز می باشند لذا نیاز به دستگاه بسیار قوی مانند الکساندرایت داشتند که این دستگاه ( ۲۰۰۳-۲۰۰۸) زمانی که برای ایرانی ها و دیگر افراد با پوست تیره مورد استفاده قرار می گرفت ضایعات پوستی پیگمانته و برخی مواقع کلوییدی خطرناکی از خود بر جای گذاشت.

  دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2019 , قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم

– دارا بودن درد زیاد و غیر قابل تحمل دستگاه های قدمی الکساندرایت مانند آپوجی پلاس ، الیت و ….

هنوز هم عده زیادی دستگاه لیزر الکساندرایت را با درد بسیار آن به خاطر می آورند که ناشی از انرژی بالا و همین طور نامناسب بودن آن برای پوست تیره می باشد ( چون پوست تیره انرژی بیشتری را جذب می کند و در نتیجه درد بیشتری هم به وجود می آید.)

به غیر از معایب دتسگاه های قدیمی شرکت سازنده الکساندرایت این دستگاه ها دارای یک مزیت هم بودند که شاید همین امر در بسیاری از تصمیم گیری ها موجب می شد تا این لیزر برای برطرف کردن موهای زائد انتخاب گردد و این امر تاثیر بالای این دستگاه بود .

قیمت دستگاه الکساندرایت کندلا

قیمت دستگاه الکساندرایت کندلا

پس از گذشت یک مدت زمان نه چندان طولانی ، شرکت قدرتمند سانیرون – کندلا در سال های ۲۰۱۴ -۱۲۰۱۵ ،برای برطرف کردن معایب دستگاه های لیزر موی زائد کندلا ، تغییراتی شگرف و اساسی انجام داد و مدل بسیار پرطرفدار الکساندرایت کندلا جنتل مکس پرو ۲۰۱۵ ،را تهیه و روانه بازار نمود این محصول (Alexandrite-Candela Gentle Max Pro) را می توان با یک مشخصه بارز تشریح نمود .الکساندرایت جنتل مکس پرو ۲۰۱۵ ، امکان لیزر می زائد بدون درد را جهت کلیه تیپ های پوستی حتی برنزه فراهم کرد این ویژگی بسیار سریع دستگاه پرطرفدار الکس را در کلیه کشورهای آسیایی به عنوان نسل جدید سیستم های لیزری پروتوان معرفی نمود. از جمله مزایای دستگاه لیزر موی زائد الکساندرایت Skyone عبارت می باشند از:

  • نداشتن درد لیزر جدید کمپانی کندلا
  • ارائه نمودن فیلترهای جدید با ابعاد ۲۵* ۲۵mm جهت افزایش سرعت
  • داشتن خروجی ۷۵۵ nm بدون نوسان و تغییرات سیستمی
  • قابلیت استفاده جهت کلیه تیپ های پوستی به خصوص پوست های تیره ( برنزه )
  • در این دستگاه لیزر هم زمان با طول موج ۷۵۵nm ، لیزر ان – دی –یگ هم با طول موج ۱۰۴۶ نانومتر برای از بین بردن موهای بسیار تیره در لایه سوم مورد استفاده قرار می گیرد .
  متخصص لیزر مو ،بهترین متخصص لیزر موهای زائد
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *