جراحی بواسیر یا هموروئید , هزینه جراحی بواسیر با لیزر

جراحی بواسیر یا هموروئید , هزینه جراحی بواسیر با لیزر , بیمارستان دولتی جراحی بواسیر , درد بعد از عمل هموروئید , فیلم عمل جراحی بواسیر با لیزر : باید بگوییم که گونه های مختلف بواسیر اغلب به صورت خود به خودی و بدون اینکه لازم به درمان خاصی داشته باشند ،پس از گذشت ۷ تا ۱۴ روز درمان شده و برطرف می گردند.ولی در صورتی که در طی این مدت درمان نگردد و نشانه های بواسیر باز در بیمار ادامه داشته باشد در این شرایط تحت نظر پزشک متخصص نیاز به جراحی بواسیر خواهد بود.

جراحی بواسیر با لیزر

جراحی بواسیر با لیزر

توجه داشته باشید که هم در درمانی دارویی بواسیر و هم در درمان جراحی این بیماری ،باز احتمال وجود دارد که این بیماری بازگردد مگر در شریطی که بیمار سبک زندگی و رژیم غذایی خود را تغییر دهد .بیمار باید مرتب ورزش کند و در صورتی که دارای اضافه وزن است حتما تلاش کند تا وزن خود را کاهش دهد و در ضمن اجابت مزاج منظم داشته باشد.

روش های مختلف جراحی بواسیر

جراحی و برش هموروئید

در صورتی که بواسیر به شرایط مزمن رسیده باشد ،از روش جراحی برای درمان این بیماری استفاده می شود.بعد از جراحی بیمار درد زیادی را تحمل خواهد کرد و حدود ۲ تا ۴ هفته برای بهبود کامل بیمار زمان لازم خواهد بود .ما این روش درمانی را برای بمارانی توصیه می کنیم که بواسیر آن ها خارجی می باشد و لخته خونی در ان ها در طی مدت ۱تا ۳ روز به وجود می آید.

جراحی بواسیر

جراحی بواسیر

روش داپلر

باید بگوییک که این روش یک روش تهاجمی می باشد و با کمک داپلر فراصوتی ناحیه ریزش درونی خون سرخرگی را مشخص می کند و آن ها را به هم وصل کرده و بافت پرولابه شده را بخیه می زند و آن را به شکل طبیعی بر می گرداند این روش درمانی دارای عوارض کمتری و همین طور احتمال باز گشت بیماری در این روش در مقایسه با هموروئیدکتومی کمتر می باشد.

  درمان شقاق با لیزر , قیمت و هزینه درمان شقاق با لیزر

روش هموروئید کتومی

ناحیه بواسیر را در این روش برش می دهند و اجازه می دهند تا بقیه بافت بواسیر به شکل طبیعی خود برگردد. این روش درمانی دارای درد کمی می باشد و در مقایسه با روش برش بواسیر دارای دوره ی بهبودی کوتاهی می باشد اما احتمال بیشتری وجود دارد که علائم بواسیر عود کنند و ما این روش درمانی را برای بیمارانی که دارای بواسیر درجه ۲ یا ۳ می باشند ؛توصیه می نماییم.

هزینه جراحی بواسیر با لیزر

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بخوانید : درمان بواسیر با لیزر

بیمار باید بعد از این جراحی ۲-۱ روز در بیمارستان بستری گردد و بعد از جراحی حداقل باید به مدت ۱۰ روز محل جراحی را هر روز به مدت ۴-۳ مرتبه و هر مرتبه به مدت یک ربع با آب ولرم شستشو دهد.بیمار باید این کار را هر دفعه بعد از اجابت مزاج انجام دهد.در ضمن بیمار می تواند پس از ۲-۱ روز بعد از عمل هم استحمام نماید.

پزشک پس از انجام عمل جراحی بواسیر،محل عمل را با استفاده از نخ بخیه می دوزد .لازم به ذکر است که نخ های بخیه جذب پذیر می باشند و نیازی به برداشتن بخیه نمی باشد .پزشک برای کاهش درد بیمار برای او آنتی بیوتیک و مسکن تجویز می نماید ،که باید به صورت مرتب و طبق دستور پزشک مصرف شود و بیمار بعد از عمل جراحی هموروئید چنانچه دارای درد شدید ،خونریزی ،تب و عرق کردن بود باید هر چه سریعتر توسط پزشک معالج خود ویزیت گردد و بیمار نباید به هیچ عنوان بدون تجویز پزشک از دارویی استفاده کند.

  دلایل خارش و سوزش مقعد و راه های درمان آن
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *