کاشت مو به روش BHT , هزینه و قیمت روش BHT

کاشت مو به روش BHT , هزینه و قیمت روش BHT  : عوامل زیادی وجود دارند که موجب زیایی ظاهری یک فرد می شوند که یکی از مهمترین این عوامل موها می باشند داشتن موهایی زیبا می تواند زیبایی ظاهری فرد را چندین برار نماید ولی به دلایل مختلفی خیلی از افراد موهای خود را از دست می دهند و موهای آن ها دچار ریزش می شود امروزه با روش های زیادی می توان خیلی آسان موی طبیعی داشت یکی از این روش کاشت موبه روش BHT می باشد.

 

کاشت مو به روش BHT

تکنیک BHT کاشت مو

این روش نیز مانند دیگر روش های کاشت مو نیاز به دقت و ظرافت زیادی دارد به همین علت در زمان های مورد نیاز و ضروری از این تکنیک کاشت مو استفاده می گردد. در واقع Body hair trans که به شکل BHT ساده می گردد در زبان فارسی به برداشت مو از بدن ترجمه می گردد.

در اینجا لازم است که اشاره کنیم که در همه روش های کاشت مو اصلی ترین پایه داشتن بانک موی خوب استبه این معنی که فردی که می خواهد کاشت مو را انجام بدهد باید دارای بانک موی کافی و خوبی باشد که بتوان از موهای پشت سر او برداشت و در ناحیه ای که موهای سر ریخته است ،کاشت مو را انجام داد ولی در برخی از موارد پیش می آید که شخص دارای بانک موی خوب و کافی نمی باشد و برعکس بانک موی وی ضعیف می باشد و تقریبا برداشت مو از بانک موی وی امکان پذیر نیست درست است که نتیجه دلخواه را نمی دهد در این هنگام جهت پر کردن موها و رسیدن به تعداد تار موی ممکن از بقیه نقطه های بدن مانند :ناحیه های اطراف قفسه سینه ،کتف ،ران و کمر را با وسایلی ویژه برداشت می کنند و آن ها را لا به لای موهای کاشته شده می کارند.در واقع در این روش همه قسمت های بدن می توانند بانک مو باشند.

شرایط کاشت مو به روش BHT

چرخه رشد مو

چرخه رشد مو از موهایسر در فاز آناژن تقریباً ۵ سال و در فاز تلوژن حدود ۳ ماه می باشد به عبارت دیگر ، مو برای مدت پنج سال رشد می کند و بعد به مدت دو ماه ،پیش از جایگزین شدن با موی جدید و سالم به صورت خفته باقی می ماند.در پیوند پوست سر مو که مو را از قسمت دهنده به قسمت گیرنده انتقال داده می شود،تقریباً سه ماه طول می کشد که مو شروع به رشد کند ،مدت دو.ره ای که از بابت زمانی برابر فاز تلوژن چرخه رشد موی آن ها می باشد. ما برای اینکه قادر باشیم که چرخه موی بدن را درک نماییم باید نخست با چرخه ی موی پوست سر آشنا شویم.

هزینه کاشت مو به روش BHT

مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهند که موهای بدن در فاز آناژن بسیار کوتاه و در فاز تلوژن بسیار طولانی می باشند.و این بدین معنی می باشد که موی بدن در حدود مدت ۶ ماه در حدود ۲ اینچ رشد می نماید و سپس می توانند به مدت چند سال در این اندازه باقی بمانند.در پیوند موی بدن ،مویی که از بدن به پوست سر منتقل می گردد،امکان دارد دارای تاخیر قابل ملاحظه ای در رشد با توجه به فاز تلوژن آن ها داشته باشد.البته چرخه رشد مو از موهای بدن هنوز از لحاظ علمی به اثبات نرسیده است.

هماهنگی وسازگاری موی سر و موی بدن

به عنوان مثال ،در صورتی که موی بدن یک بیمار خاص مجعد است و موی سرش راست است،در این صورت پیوند پیوند موی بدن،در بدن این بیمار سخت خواهد شد.موی بدن اغلب به حدود ۵ سانتی متر رشد می کند و بیمار BHFUE بلقوه درک می کند که موهای بدن خود را کوتاه کند یا از بین ببرد .بنابراین نتیجه می گیریم که سازگاری موی سر و بدن مخصوصاً تا انجا که به رنگ و حلقه مربوط می شود ، دارای اهمیت زیادی می باشد.

افراد مبتلا به BHFUE باید محدودیت های خود را بدانند و باید با دقت آن ها را انتخاب کرد.به هر صورت این روش امکان دارد یک راه حلی برای بیماران به شدت طاس باشد که نتوانسته اند با پیوند مو در گذشته مشکل را حل نمایند.و یا پوست سر آن ها به عنوان اهدا کننده محدود می باشد.

چه مدت زمان نیاز است تا زخم های ناحیه دهنده بهبود پیدا کند؟

بسیاری از بیماران BHFUE نگران این مسئله می باشند که آیا هر گونه نشانه های قابل مشاهده در ناحیه دهنده پس از بهبود محل استخراج وجود خواهد داشت .در این روش درمانی کاشت مو روند ترمیم خیلی سریع خواهد بود و در بیشتر موارد یک ماه پس از عمل همه زخم ها بهبود پیدا می کنند و دیگرنمی توان چیزی را مشاهده نمود.