جراحی ژنیکوماستی , علائم ژنیکوماستی هزینه درمان ژنیکوماستی در مردان

جراحی ژنیکوماستی ,علائم ژنیکوماستی , هزینه درمان ژنیکوماستی در مردان , درمان خانگی ژنیکوماستی با زردچوبه , درمان ژنیکوماستی با ورزش بدنسازی , انواع لباس ژنیکوماستی مخصوص : در برخی از مردان بافت سینه بیشتر از حد نرمال رشد کرده است که در برخی موارد باعث خجالت آن ها می شود و اینگونه مردان حس ناخوشایندی نسبت به این قضیه دارند علاوه بر این باعث نامناسب شدن هیکل و تناسب آن ها می شوند که امروزه با توجه به پیشرفت علم پزشکی اینگونه مردان می توانند با استفاده از جراحی  این مشکل خود را برطرف کنند.

ژنیکوماستی

ژنیکوماستی

اگر می خواهید درباره  کوچک کردن سینه مردان و دلایل ژنیکوماستی اطلاعاتی داشته باشید حتماً این قسمت را مطالعه کنید.

ژنیکوماستی چیست؟

برخی از مردان سینه هایشان بزرگ تر از حد معمول است که در اصطلاح پزشکی ژینکوماستی نامیده می شود. برخی از مردان که دچار این مشکل هستند حس خوبی نسبت به این قضیه ندارند و دنبال راه حلی برای این مشکل هستند، راه حلی که دارای عارضه نباشد. امروزه با توجه به پیشرفت علم پزشکی این مشکل نیز دارای راه حل ماندگاری است که به این روش نوین ژنیکوماستی گفته می شود.

علت و علائم ژنیکوماستی

دلیل اصلی و قطعی بزرگی بیش از حد سینه در مردان مشخص نیست همچنین ممکن است در برخی از آقایان فقط یک سینه و در برخی دو سینه بزرگ باشد.

بخوانید :  کاشت مو به روش SUT , هزینه تکنیک sut کاشت مو

برخی از دلایل بزرگی سینه در آقایان(ژنیکوماستی)عبارت است از:

  • برخی از مواد دارویی در بدن مردان  تأثیر منفی می گذارند برای مثال آنتی آندروژن باعث ترشح پرولاکتین می شود که این ماده احتمال دارد باعث بزرگ شدن سینه مردان شود.
  • به هم خوردن نظم هورمون ها مخصوصاً هورمون های جنسی در مردان نیز می تواند مشکلاتی از جمله بزرگ شدن بیش از حد سینه ایجاد کند.
  • مصرف مواد مخدر اختلالاتی در بدن ایجاد می کند.
  • عوامل ژنتیکی و وراثتی
  • افزایش سن

ژنیکوماستی در نوجوانان

معمولاً در پسران در دوران بلوغ به دلیل تغییرات هورمونی سایز سینه های آن ها بزرگ می شود که لازم به ذکر است این تغییر سایز با گذر زمان و بعد از دوره نوجوانی از بین می رود و نیاز به درمان ندارد.

درمان ژنیکوماستی

نحوه ی انجام جراحی ژنیکوماستی

در این روش برای از بین بردن چربی های اضافه موجود در قسمت سینه ی افراد از تکنیک های لیپولیزر و یا ساکشن استفاده می شود که باعث کوچک شدن سایز سینه می شود البته لازم به ذکر است این جراحی تحت نظر پزشک فوق تخصص پلاستیک صورت می گیرد زیرا در این کار باید پزشک سایز سینه را با توجه به تناسب بدن فرد انجام دهد تا آسیبی به زیبایی فرد وارد نشود.

بهتر است بدانید همه افرادی که دچار ژنیکوماستی شده اند نیاز به جراحی ندارند. در برخی از افراد ژنیکوماستی در اثر استفاده از مواد مخدر یا اختلالات هورمونی ایجاد می شود در این موارد می توان با تنظیم هورمون ها  روش های دیگر این مشکل را حل کرد.

بخوانید :  جراحی زیبایی لیفت سینه | هزینه و قیمت عمل جراحی ماستوپکسی

برای حل این مشکل شما باید ابتدا به یک پزشک متخصص مراجعه کنید پزشک ابتدا بافت سینه شما را معاینه می کند و سپس با انجام آزمایش هایی دلیل بزرگی ان را مشخص می کند بعد از مشخص شدن دلیل بزرگی پزشک بهترین راه کار را ارائه می کند.

نتیجه گیری از عمل جراحی ژنیکوماستی

افرادی که دچار مشکل ژنیکوماستی شده اند ابتدا باید یک پزشک متخصص با تجربه را انتخاب کنند زیرا این جراحی به دقت زیادی نیاز دارد و پزشک باید مواردی مانند سایز سینه مناسب برای اندام فرد، فرم مناسب و … را در نظر بگیرد در غیر این صورت جراحی نتیجه مطلوبی نخواهد داشت و فرد قطعاً بعد از جراحی دچار مشکلاتی خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *