پروتز گونه با تزریق ژل ، قیمت و هزینه پروتز گونه با تزریق چربی

پروتز گونه با تزریق ژل ، قیمت و هزینه پروتز گونه با تزریق چربی : همان گونه که همه ما می دانیم فرآیند پیری برای هر فردی یک امر طبیعی می باشد و با بالا رفتن سن آثار پیری ،بیشتر از هر چیزی در پوست و زیبایی ظاهری چهره خود را نشان می دهد.یکی از نشانه های پیری در صورت افتادگی گونه می باشد .با افتادگی گونه ناحیه کنار فک هم می افتد و چین و چروک هایی در اطراف لب و بینی ظاهر می گردد . باید بگوییم که گونه قسمت مهم میانه صورت می باشد و بدون شک داشتن گونه های برجسته و خوش فرم یکی از معیارهای زیبایی محسوب می شود و همین طور یکی از مهمترین عوامل جذابیت صورت به شمار می آید ،انحنای طبیعی گونه های پر به صورت جوانی و شادابی خواهید بخشید.

پروتز گونه

کم کم با بالا رفتن سن این جذابیت از بین می رود .امروزه افراد می توانند با روش پروتز گونه ،دارای گونه های برجسته و جذابی شوند ،به خاطر داشته باشید که علاوه بر افرادی که با گذشت سن دچار افتادگی گونه شده اند ،اشخاص دیگری هم که می خواهند ،به جذابیت و زیبایی چهره خود بیافزایند ،می توانند از عمل پروتز گونه استفاده نمایند .

اغلب افرادی که دارای گونه های ضعیفی هستند ،صورت آن ها صاف و باریک می باشد و همین طور افرادی که به نسبت گونه های فربه دارند ،می توانند از عمل پروتز گونه جهت زیبایی چهره خود استفاده بکنند .بی شک داشتن چهره زیبا موجب افزایش اعتماد به نفس افراد می گردد و فرد می تواند با اعتماد به نفس بیشتر زندگی لذت بخش تری داشته باشد .پروتز گونه را اغلب برای سنین ۲۰ تا ۴۰ سال انجام می دهند برجسته کردن گونه در بسیاری از موارد می تواند در از بین بردن پف زیر چشم تاثیرگذار باشد.

پروتز گونه را به چند روش انجام می دهند؟

  • عمل جراحی پروتز گونه
  • برجسته کردن گونه با تزریق ژل و چربی.

در عمل جراحی پروتز گونه بیمار در معرض خطر می باشد ،و عوارض آن برگشت ناپذیر می باشد ،زیرا دائمی می باشد و عوارضی مانند عفونت و درست قرار نگرفتن پروتز و … بیمار را تهدید می نماید. اما در روش پروتز گونه با تزریق چربی و ژل به علت دائمی نبودن برجسته سازی گونه،حتی در صورتی که تزریق در محل اشتباهی انجام شود مشکلی پیش نخواهد آمد ،زیرا چربی و ژل بعد از مدتی جذب بدن خواهد شد.و عوارض آن برگشت پذیر می باشد ودوره بهبودی پروتز گونه با استفاده از تزریق ژل و چربی سریع است.

در کلینیک لیزر مو و جوانسازی پوست پروتز گونه به وسیله پزشکان مجرب ،با روش تزریق ژل و چربی به صورت سرپائی صورت می گیرد .پروتز گونه با تزریق ژل و چربی یک روش کم تهاجمی می باشد و نیازی به جراحی ندارد متخصصین ما با بررسی فرم صورت شما و همین طور بررسی شرایط شما ،اقدام به برجسته سازی گونه های شما خواهند کرد .رویکرد متخصصین برای هر فرد با توجه به توازن ویژگی های کلی صورت او متفاوت می باشد .و این عمل پروتز گونه را بدون ایجاد ظاهری مصنوعی به گونه ای انجام می دهند ،که حالت طبیعی جهره حفظ شود.

  عوارض تزریق چربی به صورت

چگونگی روش انجام پروتز گونه با تزریق ژل و چربی:

پزشکان و متخصصین امروزه به دنبال پیدا کردن روش های جدید برای پروتز و برجسته سازی گونه با استفاده از تزریق ژل و چربی می باشند ،که عوارض ناشی از آن برای بیماران کم بوده وحالت طبیعی چهره را حفظ می کند داشتن گونه های برجسته چهره را جوان تر و شاداب تر نشان می دهد.در حال حاضر یکی از مهم ترین کاربرد های تزریق ژل و چربی برچسته سازی و پرکردن گونه ها است.

نحوه پروتز گونه با تزریق ژل

پروتز گونه با تزریق ژل:پروتز گونه با روش تزریق زل یک روش غیر جراحی بوده و خطر و عارضه ای را برای فرد در پی ندارد.در این روش به آهستگی ژل ها در نواحی مورد نظر تزریق می گردند ،و در نتیجه ببا مشخص شدن خطوط اطراف گونه و ظاهر شدن برجستگی گونه،چهره فرد جوان و شاداب می گردد.تزریق ژل یک روش موثر در جوان سازی چهره می باشد که دارای ماندگاری مابین ۶ متاه تا یک سال می باشد و دارای دوره بهبودی سریعی هم است.

تزریق ژل به گونه

نحوه پروتز گونه با تزریق چربی

پروتز گونه با تزریق چربی:پروتز گونه با روش تزریق چربی نیز یک روش غیر جراحی و بدون خطر و عارضه جهت برجسته کردن گونه است،و در صورت صحیح بودن تزریق دارای اثرات مطلوبی در پر کردن صورت و حل مشکل لاغری صورت است.و اگر در صورتی هم که تزریق به صورت اشتباه انجام شود ،به علت اینکه از چربی بدن خود بیمار استفاده شده است دارای عارضه کم بوده و پس از مدتی به وسیله بدن تجزیه شده و جذب می گردد.

نحوه پروتز گونه با تزریق چربی به صورتی انجام می شود؟

در نخستین مرحله از گونه گذاری با روش تزریق چربی ابتدا، متخصص چربی ها را از نواحی دیگر بدن که دارای چربی اضافی می باشند مانند:ران ،باسن و شکم با روش لیپوساکشن خارج کرده و پس از غنی سازی چربی ،آن را برای تزریق در گونه آماده سازی می کند ،و سپس با سرعت چربی را در گونه تزریق کرده و و حجم اولیه را به آن باز می گرداند .ماندگاری تزریق چربی جهت پروتز گونه از چند ماه تا چند سال متغییر می باشد .در این روش امکان بروز واکنش آلرژیک به علت اینکه از چربی بدن خود بیمار استفاده می شود ،وجود ندارد و می توان گفت که روش مطمئنی می باشد.

تزریق ژل و چربی به گونه ها منجر به برجسته شدن گونه ها و برگشتن حجم از دست رفته یگونه ها می گردد،و موجب می شود که نیم رخ فرد زیباتر و جذابتر شود.برای بازگرداندن شکل و حجم از دست رفته گونه ،تزریق بایست در اطراف اربیتال ریم ،یعنی جایی باشد ،که افتادگی کونه از آنجا آغاز شده است.این کار باید با دقت هر چه تمامتر و وبه وسیله ی تکنیک های عمیقتری انجام گردد ،تا خطر بروز بی نظمی ها پایین بیاید.برای طبیعی تر جلوه کردن عمل گونه گذاری باید در جلوی گونه ،و روبه روی بخش خارجی استخوان گونه انجام گردد،تا چشم ها هم به سمت بالا کشیده شوند .در عمل پروتز گونه ،گونه با استفاده از شکاف هایی که در دهان یا زیر پلک ایجاد شده قرار داده می شود.

به وسیله تزریق ژل و چربی در گونه،گونه ها برجسته شده وگوشه ی خارجی گونه ها بالا می رود تا گونه ها و قسمت پایین چشم تناسب بهتری بهم داشته باشند.

  میکرودرم | پاکسازی پوست با میکرودرم ابریژن

پروتز گونه دارای چه کاربرد ها و مزایایی می باشد؟

پروتز گونه با برجسته کردن و پر شدن گونه ها زیبایی و جذابیت چهره را جندین برابر می نماید و در صورتی که پروتز گونه با تزریق ژل و چربی انجام گردد،دارای عوارض و خطرات کمی بوده و نتیجه دلخواه به دست خواهد آمد. از جمله کاربردها و مزایای پروتز گونه با تزریق چربی وژل می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  1. موجب بهبود برآمدگی استخوان گونه می گردد.
  2. موجب بهبود و ایجاد تقارن و توازن در صورت می گردد.
  3. این روش می تواند مشکل لاغری صورت را که در اثر بالا رفتن سن ،کاهش وزن و لاغر شدن صورت صاف و افتاده شده است را با حجیم نمودن گونه ها برطرف نماید.

مراحل مختلف انجام پروتز گونه به چه صورتی می باشد؟

باید دقت شود که انتخاب پزشک حاذق و باتجربه در کسب نتیجه رضایت بخش و مطلوب دارای تاثیرات زیادی می باشد .از این رو ما به شما توصیه می کنیم که ،پیش از انجام عمل پروتز گونه و هر گونه عمل زیبایی دیگر ،نخست به یک کلینیک معتبر مراجعه نمایید و حتما با پزشک انجام دهنده عمل پروتز گونه یک جلسه مشاوره داشته باشید و اطلاعات مورد نیاز در این مورد را به دست آورید.

متخصصین ما در کلنیک لیزر مو آماده راهنمایی و مشاوره رایگان شما عزیزان در زمینه پروتز گونه می باشند.متخصص در جلسه مشاوره عمل جراحی پروتز گونه ،سلامت جسمی و روحی فرد را بررسی می نمایند ،در مورد سابقه پزشکی با بیمار صحبت می کنند .اهداف و انتظارات بیمار را برآورد می کند و توصیه ها ی مورد نیاز در مورد کاشت گونه وعمل جراحی پروتز گونه را در اختیار بیمار قرار می دهند .همین طور پزشک در زمان مراجعه در مورد چهره آینده شخص با او صحبت می کند و برنامه درمانی با هدف بزرگ کردن گونه ها را با تزریق ژل و چربی را طرح ریزی می کند.و بیمار می تواند با تقبل هزینه و داشتن آگاهی اطلاعات کامل نسبت به عمل پروتز گونه اقدام کند.

این امکان وجود دارد که به گونه در حین عمل پروتز هایلایت قرمز داد تا گونه ظاهری جوان و طبیعی به خود بگیرد ،این کار با ایجاد سایه وخطوط کناری عملی می باشد و در حین انتخاب محل تزریق به اجرا در می آید.در این روش یعنی پروتز گونه با روش غیرتهاجمی و بدون عمل جراحی پروتز گونه،اجزای دیگر صورت هم به سمت بالا کشیده می شوند زیرا که استخوان گونه بالا رفته وتمام محل های مناسب در جوانسازی صورت را برجسته می نماید.

پروتز گونه و یا کاشت گونه با تزریق ژل و چربی دارای مراحل زیر است:

ارزیابی صورت و علامت گذاری

در پروتز گونه به روش تزریق ژل و چربی ،نخست پزشک مجرب شکل صورت،رنگ پوست،رنگ رنگدانه ها را مورد بررسی قرار می دهد و قسمت هایی از صورت که قرار است با پروتز بالا بره شود را ارزیابی می نماید ،و سپس نقاط حساس و مهم صورت که محل های مناسبی می باشند ،علامتگذاری می کند و در ضمن از این نواحی عکس هم می گیرد.

تمیز کردن محل تزریق و بی حسی

باید محل تزریق تمیز گردد،برای این کار از نواحی مد نظر با مواد آنتی باکتریال شسته می شود.جهت کاهش درد ناشی از تزریق ژل ویا چربی،می توان از تزریق موضعی داروی بی حسی استفاده نمود ،یا می توان از خنک کننده و پماد بیحسی جهت بی حس کردن پوست و نداشتن احساس درد و ناراحتی استفاده نمود.

تزریق ژل یا چربی

پزشک می تواند زل یا چربی در مدت چند ثانیه تزریق نماید،پس از عمل تزریق صورت را ماساژ می دهند و نتیجه کار ارزیابی می گردد و درصورتی که کافی نباشد دوباره تزریق را انجام می دهند.کل فرآیند تزریق نیاز به ۱۵ الی یک ساعت زمان دارد و این زمان بستگی به ناحیه تحت درمان دارد.

  سوالات رایج درمان پف زیر چشم

پاکسازی و بهبود

پس از کسب نتیجه رضایت بخش از پروتز گونه بدون عمل جراحی و با استفاده از روش تزریق ژل و چربی ،همه علامت گذاری های پاک می گرددو جهت کاهش تورم و ناراحتی از کمپرش سرد استفاده می کنند .ناحیه تحت درمان امکان دارد به مدت چند روز حساس باشد و لازم باشد که ازش مراقبت شود اما عوارض ناشی از پروتز گونه و رفع افتادگی گونه آنقدر زیاد و دردناک نمی باشد که نیاز به استفاده از مسکن باشد.

دوره بهبودی پروتز گونه به چه صورتی می باشد؟

دوره بهبودی پروتز گونه ،با روش تزریق زل یا چربی به صورت سریع انجام می شود .به وجود آمدن مقداری پف و کبودی ویا حساسیت و التهاب در محل تزریق کاملاً طبیعی و رایج می باشد و بعد از چند مدت برطرف خواهد شد بیمار پس از عمل گونه گذاری و پروتز گونه و یا پروتز لب ،می تواند به فعالیت های عادی و روزانه خود ادامه دهد.

بیمار بهتر می باشد که به توصیه های پزشک پس از عمل پروتز گونه توجه داشته و عمل نماید بعضی از توصیه هایی که پزشک به بیمار خود دارد ، این است که به مدت دو هفته در معرض نور خورشید قرار نگیرد و از رفتن به حمام بخار و سونا اجتناب نماید تا مدت ۷ روز از هیچ گونه درمان دیگری برای ناحیه مورد نظر استفاده ننماید و به مدت ۱۲ساعت پس از عمل پروتز به هیچ وجه آرایش ننماید.

نتایج به دست آمده ازپروتز گونه با تزریق ژل و چربی به زودی قابل مشاهده می باشد .داشتن مقداری کبودی و ورم عادی می باشد و می توان جهت کاهش ورم از کمپرس سرد استفاده نمود .د بخش بزرگی از کبودی و قرمزی طی یک هفته الی ۱۰ روز از بین می رود.

پروتز گونه دارای چه عوارضی می باشد؟

مثل هر عمل زیبایی دیگر،عمل پروتز گونه نیز نمی تواند خالی از عوارض باشد ،اما این عوارض طبیعی می باشند و به زودی برطرف خواهند شد .اغلب تزریق ژل در گونه دارای درد نمی باشد اما در تزریق ژل به لب مقداری کمی احساس درد وجود دارد .

از جمله عوارض تزریق ژل و چربی در گونه،می توان به کبودی ،تورم ،قرمزی،التهاب و درد و خونریزی ناچیز اشاره نمود .که درمدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تزریق برطرف خواهد شد .در تزریق چربی به علت استفاده از چربی بدن خود بیمار واکنش آلرژیکی به وجود نمی آید و واکنش آلرژیک موجود در تزریق ژل هم به زودی رفع خواهد شد.

هزینه و قیمت پروتز گونه با تزریق ژل و چربی به چه میزان می باشد؟

میزان هزینه و قیمت پروتز گونه با تزریق ژل و چربی به موارد مختلفی از جمله میزان تجربه ومهارت پزشک ،منطقه ی جغرافیایی ،نوع و شرکت سازنده ژل مصرفی ،مقدار ماده ،تعداد دفعات تزریق جهت رسیدن به نتیجه مطلوب و انتظارات بیمار وابسته می باشد.و میزان هزینه پروتز در میان افراد مختلف باهم دیگر متفاوت است.

نتیجه نهایی

نتیجه اینکه عمل تزریق ژل و چربی در گونه یکی از موثرترین روش ها جهت برجسته کردن گونه ها می باشد .حدودا بدون عوارض می باشد عمل تزریق کم تهاجم بوده و سرپایی انجام می گردد و مانند عمل جراحی پروتز گونه نیازمند استراحت به مدت طولانی و مراقبت ویژه ،در صورت صحیح نبودن پروتز نیست.و میزان هزینه پروتز گونه هم به عوامل مختلفی مانند تبحر و مهارت پزشک و محل جغرافیایی ،نوع بی هوشی و نوع پروتز وابسته می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *