هیدرودرم (هیدروفیشیال) , هزینه هیدرودرم پوست

هیدرودرم پوست چیست ؟

از جمله روش های دیگر لایه برداری و پاکسازی پوست ، هیدرودرم (هیدروفیشیال) می باشد که یک درمان چند مرحله ای است که در آن از یک تکنولوزی ویژه ای برای این کار استفاده می گردد.در این روش سلول های مرده و آلودگی های پوست در طول زمان از میان رفته و پوست به وسیله ی آنتی اکسیدان ها و پپتیدها هیدراته می گردد.این روش درمان تنها نیاز به چند هفته وقت دارد تا نتایج فوری و پایدار خود را روی پوست فرد آشکار سازد.

افراد چه تمایل داشته باشند که سلامت پوست خود را حفظ کنند و یا اینکه چین و چروک ها ،آکنه یا پیگمانتاسیون را برطرف سازند ،استفاده از روش درمانی هیدرودرم (هیدروفیشیال ) می تواند گزینه ی مناسبی برای این امر باشد.استفاده از روش هیدرودرم برای انواع مختلف پوست ها اعم از پوست خشک ،چرب ؛نازک ،سالخورده و …مناسب می باشد با استفاده از این روش درمانی می توان روند پیری پوست را به تاخیر انداخت.

هیدرودرم پوست

کاربرد های هیدرودرم (هیدروفیشیال)

 • برطرف کردن خطوط ظریف و چین و چروک ها
 • بهبود انعطاف پذیری و استحکام پوست
 • بهبود طراوت و یکپارچگی رنگ پوست
 • بهبود بافت پوست
 • برطرف کردن لک های قهوه ای
 • برطرف کردن چربی و انباشتگی
 • رفع منافذ پوست
 • رفع علائم پیری پوست.

نحوه عملکرد هیدرودرم (هیدروفیشیال) به چه صورتی می باشد؟

این روش درمانی نخست با پاکسازی پوست آغاز می گردد و سپس لایه برداری و برداشتن پوست با اسید گلیکولیک و سالیسیلیک انجام می گردد که هیچ گونه قرمزی یا عواقب بعدی را درپی ندارد.همچنان که می توان از نام این روش درمانی نیز استنباط کرد .هیدرودرم (هیدروفیشیال) پوست را توسط آنتی اکسیدان ها ،پپتیدها و اسید هیالورونیک تغذیه و هیدراته می نماید.ولی چیزی که سبب تفاوت این روش با دیگر روش های درمان و جوانسازی پوست می شود ،پاکسازی و درمان پوست به وسیله ی استخراج چربی ها ،آلودگی ها و سلول های مرده پوست از راه مکش می باشد.استخراج هایی که به عنوان «ورتکس» انجام می شوند به صورت خودکار انجام شده و بدون درد می باشد و همه ی آلودگی ها و ناخالصی های پوست را درون یک محفظه انباشته می سازد.

  همه چیز در مورد میکرونیدلینگ

چون در این روش درمانی به جای کریستال از برس استفاده می شود بنابراین می توان از آن برای استحکام بخشیدن و انعطاف پذیری پوست اطراف چشم و دور لب ها استفاده نمود .این کار موجب درخشندگی پوست خواهد شد.در روش درمانی هیدرودرم (هیدروفیشیال) ۴ فرآیند به صورت همزمان انجام می شود که عبارت می باشند از:

 • پاکسازی
 • لایه برداری
 • استخراج بدون درد
 • هیدراته کردن

مراحل مختلف هیدرودرم (هیدروفیشیال)

استخراج ورتکس

در واقع ورتکس یک مایع در حال گردش قوی می باشد و هنگامی که بر روی وست اعمال می گردد عیوب مختلف آن از جمله جوش های سر سیاه و سر سفید و چربی پوست را سریع و بدون درد استخراج می کند.

تمیز کردن ورتکس

در این مرحله از Hydropeed جهت هیدراته کردن پوست استفاده می گردد .در واقع این یک ماده مخصوص می باشد که عمیقاً در منافذ پوست نفوذ کره ،آلودگی های آن را از بین برده و پوست را نرم می کند.

استفاده از پرتو LED

به کارگیری این روش درمانی بعد از هیدرودرم دارای مزایای زیادی می باشد .در این روش از انواع مشخصی از پرتوها که حاوی انرژی می باشند جهت تقویت رشد سلول ها استفاده می گردد و این در صورتی می باشد که این روش سسب می شود که تولید الاستین و کلاژن نیز افزایش پیدا کند.این کار سبب کاهش چین و چروک ها شده ،پوست را مستحکم کرده و سبب می شود که ظاهر پوست جوانتر شود.در ضمن درمان با پرتو سبب می شود که قابلیت ارتجاعی پوست نیز بهبود پیدا کند ،و همین وطر چین و چروک ،خطوط ظریف و دیگر نشانه های پیری پوست را هم کاهش می دهد.

ترکیب ورتکس و آنتی اکسیدان

زمانی که ورتکس برای هیدراته کردن پوست مورد استفاده قرار می گیرد ،هم زمان با لایه برداری پوست آنتی اکسیدان های قوی را نیز بر روی پوست اعمال می نماید.این کار موجب کاهش چین و چروک ها ،خطوط ظریف ،هیپرپیگمانتاسیون و چربی پوست می گردد.

لایه برداری

باید بگوییم که لایه برداری پوست جهت حفظ سلامتی آن ضروری می باشد در Hydropeed از ترفند های چندگانه و تهاجمی جهت لایه برداری چند باره پوست استفاده می گردد.در این روش سبب می شود که افراد بدون سوزش ،ناراحتی یا قرمزی به پوستی بهتر دست پیدا کنند.

ماندگاری و تاثیرگذاری نتایج هیدرودرم(هیدروفیشیال)

در حقیقت می شود از این روش به عنوان درمان و حتی نوعی از پیشگیری نیز استفاده کرد.چون احیاء و باز تولید سلول ها هر ۳۰ روز اتفاق می افتد ،افراد می توانند جهت به دست آوردن نتایج بهتر در هر ماه یک جلسه درمان داشته باشند تا بتوانند خطوط ظریف صورت ،چین و چروک ها ، پیگمانتاسیون ؛آکنه و چربی و آلودگی های پوست را برطرف کرده و بهبود ببخشند.این کار سبب خواهد شد نتایج کسب شده دارای ماندگاری بالایی باشند و پوست مراقبت مورد نیاز را دریافت نماید.در صورتی که هدف شما بهبود یا درمان هر یک از این مشکلات پوستی و جوان سازی پوست می باشد ،ما به شما توصیه می کنیم که بر اساس مشکل خود سعی کنید که هر هفته یک جلسه درمانی داشته باشید.

  لایه برداری شیمایی پوست

هیدرودرم (هیدروفیشیال ) دارای چه مزایایی می باشد؟

درمانی سریع با نتایج سریع

همانند سایر درمان ها ،هیدرودرم (هیدروفیشیال) نیاز به آماده سازی و مقدمات خاصی ندارد ،لذا می توان را بلافاصله انجام داد.مدت زمان مورد نیاز برای این درمان حدود ۴۵ دقیقه می باشد و فرد بلافاصله می تواند نتایج حاصل از درمان را مشاهده کند.اغلب افراد مشهور قبل از ظاهر شدن در برابر دوربین ها از این روش درمانی استفاده می کنند.

درمانی که سبب درخشش،شفافیت و زیبا شدن پوست می گردد:

هیدرو درم به صورت سریع بر روی منافذ و خطوط ظریف اثر کرده و تاثیرات ان قابل مشاهده می باشد و سبب استحکام و بهبود بافت صورت می شود.استفاده از این درمان موجب می شود که رنگ چهره روشن تر و درخشانتر شده و دارای هیچ گونه عوارض و عواقبی نمی باشد.بنابراین در استفاده از این روش درمانی موجب می شود که نواقص پوستی مانند جوش های سر سیاه کاملا از بین رفت و هیچ اثر از ان ها بر جای نماند.

داشتن پوستی سالم و محافظت شده:

همان گونه که می دانید تمرکز اغلب روش های درمانی صورت بر روی بهبودی وضعیت فعلی پوست می باشد ولی هیدرودرم به عوامل مختلفی توجه دارد از جمله تزریق ویتامین های ضروری ،مرطوب کننده ها و انتی اکسیدان ها به پوست.زیرا این مواد یعنی ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها به پوست فرد کمک خواهند نمود تا در برابر نشانه های اولیه پیری پوست مبارزه کرده و پوست را در برابر آلودگی های محیطی و تاثیرات مخرب آن ها محافظت کنند.رطوبت نیز موجب می گردد که پوست نرم و هموار باقی مانده و انعطاف پذیری آن را افزایش می دهد که این مسئله خود مانع از ایجاد خطوط شریف و چین و چروک ها می گردد.

مزایایی هیدرودرم

هیدرودرم (هیدروفیشیال) دارای چه عوارضی می باشد؟

از انجایی که امکان دارد بعد از انجام برخی درمان ها پوست فرد دچار سوزش و التهاب گردد ،به خاطر همین هم می باشد که فرد بعد از انجام این نوع از درمان ها نمی تواند فعالیت روزانه خود را ادامه دهد.در تعدادی از درمان ها وضعیت حتی بدتر از این نیز می باشد ،یعنی بیمار حتی نمی تواند پوست خود را به دیگران نشان دهد .ولی هیدرودرم یک درمان ملایم می باشد که بعد از انجام آن هیچ گونه درد یا واکنش نامطلوب پوست را مشاهده نخواهید کرد.در حقیقت این درمان لذت بخش و ریلکس کننده پوست می باشد و بیمار می تواند بعد از انجام بلافاصله آرایش نموده و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد.

  پیلینگ صورت , لایه برداری صورت , معایب و مزایای پیلینگ صورت

چه مراقبت هایی را باید بعد از هیدرودرم (هیدروفیشیال ) انجام داد؟

فرد باید از آفتاب گرفتن و برنزه کردن پوست تا دو روز بعد از انجام این درمان خودداری کند .در صورتی که امکان این خودداری برای فرد وجود نداشته باشد جهت ممانعت از آسیب UV از SOF 30 یا بیشتر بر روی پوست خود می تواند استفاده کند.

فرد می تواند حدود ۲۴ ساعت بعد از این درمان ،از بوتاکس یا تزریقات دیگر استفاده کند.

فرد می تواند حدود دو روز بعد از درمان از داروهای تجویزی موضعی استفاده نماید همچنین فرد می تواند از داروهای عمومی حاوی اسید سالیسیلیک و محصولات Retin A نیز استفاده نماید.

فرد باید از قرار گرفتن در معرض گرما و حرارت نیز خودداری کند ( سونا ،کاردیوی شدید).

فرد باید برای حفظ اثر درمان ،روال های روزانه مراقبت از پوست و ارایش خودرا نیز با پزشک متخصص زیبایی خود مطرح کند.

قیمت و هزینه هیدرودرم (هیدروفیشیال)

هزینه هیدرودرم

نمی توان هزینه دقیق و مشخصی را برای این درمان اعلام نمود زیرا هزینه هیدرودرم صورت بستگی به عواملی مانند تعداد جلسات درمانی دارد .ولی باید اعلام کنیم که در هر صورت هزینه و قیمت روش پاکسازی پوست صورت با این روش درمانی ارزان تر از دیگر روش های جراحی زیبایی می باشد که برای جوان و شاداب سازی صورت مورد استفاده قرار می گیرند به صورت ساده می توان گفت که هزینه هیدرودرم بسیار کمتر از روش هایی مانند جراحی لیفت صورت می باشد.

مراحل و نحوه پاکسازی پاکسازی صورت با هیدرودرم ( هیدرو فیشیال) ،راحت و بدون درد است،در ضمن استفاده از این روش نمی تواند برای افراد خطراتی به دنبال داشته باشد. همان طور که در ابتدای این مقاله نیز اشاره داشتیم در واقع روش درمانی هیدرودرم پاکسازی پوست به وسیله ی استخراج چربی ها ، آلودگی ها و سلول های مرده پوست از طریق مکش است که هیچ گونه عوارضی را برای افراد استفاده کننده به دنبال نداشته و سبب جوانی و شادابی پوست افراد می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *