هزینه پیلینگ صورت و بدن , قیمت پیلینگ بدن

هزینه پیلینگ صورت و بدن , قیمت پیلینگ بدن : قیمت پیلینگ برای افراد مختلف متفاوت می باشد زیرا احتمال دارد یک فرد نیاز به پیلینگ سطحی و فرد دیگری نیاز به پیلینگ عمیق داشته باشد .به خاطر همین مسئله هم می باشد که نمی توان هزینه دقیقی را برای آن مشخص نمود ،پزشک می تواند بعد از معاینه دقیق بیمار میزان این هزینه را برای او مشخص کند.

در واقع پیلینگ پوست یک عمل زیبایی می باشد که در این روش لایه سطحی پوست را به روش های گوناگونی مانند پیلینگ پوست به روش درم ابریژن ،پیلینگ شیمیایی ،پیلینگ مکانیکی ،پیلینگ به روش لیزر بر می دارند. از این روش برای از بین بدن جوش های صورت ، برطرف کردن زخم های باقیمانده از جوش ها و هر نوع اسکاری مانند سوختگی و،برطرف کردن کک و مک ها و لک های صورت استفاده می شود.

هزینه پیلینگ

در این روش درمانی لایه های آسیب دیده پوست به صورت سطحی و یا عمقی از بین برده می شوند .در حالت سطحی این روش مواد پیلینگ تنها به سطح پوست نفوذ می کند و لایه های بالای پوست را بر می دارد. ولی در حالت عمیق همان طور که از نام آن نیز مشخص می باشد موا پیلینگ به لایه های عمیق پوست نفوذ کرده و از ریشه مشکلات پوست را از بین می برد اینکه چه روش برای یک فرد مناسب می باشد بستگی به نظر پزشک متخصص دارد.

هزینه پیلینگ پوست صورت

در صورتی که پیلینگ با استفاده از روش درم آبریژن انجام شود می توان گفت که در این شرایط هزینه و قیمت پیلینگ بستگی به مقدار ناحیه ای دارد که باید عمل پیلینگ روی آن ناحیه صورت بگیرد .در ضمن باید تعداد جلسات مورد نیاز برای این عمل و همین طور دست مزد پزشک نیز باید در نظر گرفته شود. افراد متقاضی این روش درمانی باید توجه داشته باشند که بیمه عمل زیبایی پیلینگ را پوشش نمی دهد همه ی هزینه ی آن بر عهده ی خود بیمار می باشد زیرا این عمل از نظر بیمه یک عمل غیر ضروری و زیبایی می باشد.

تمامی کلینیک هایی که این عمل در ان ها انجام می شود برای تعیین هزینه پیلینگ برای خود معیارهای متفاوتی دارند لذا در صورتی که شما نیز قصد انجام این عمل را دارید بهتر است که قبل از اقدام به عمل پیاینگ ،از چند کلینیک قیمت بگیرید و از چگونگی خدمات دهی ان ها اطمینان حاصل کنید.

میزان هزینه پلینگ صورت

باید بگوییم که میزان این هزینه به عوامل مختلفی مانند تجربه متخصص پیلینگ ،محل جغرافیایی مطب پزشک بستگی دارد ولی از همه ی این ها مهمتر میزان این هزینه را این مسئله مشخص می کند که آیا فرد نیاز به پیلینگ سطحی دارد و یا به پیلینگ عمقی نیاز دارد؟ و یک نکته ای که در این مورد وجود دارد این می باشد که از انجایی که پیلینگ عمقی نیاز به مدت زمان بیشتری دارد لذا در مقایسه با پیلینگ سطحی دارای هزینه بیشتری هم می باشد.

هزینه و قیمت پیلینگ شیمایی

باید بگوییم که با توجه به نیاز فرد به پیلینگ سطحی و یا پلینگ عمقی ، این نوع از پیلینگ نیز دارای هزینه های متفاوتی برای افراد می باشد و به صورت دقیق نمی توان یک هزینه برای آن تعیین نمود .

ولی پزشک می تواند پس از معاینه دقیق بیمار میزان هزینه پلینیگ شیمیای را برای او مشخص نماید به عنوان مثال در صورتی که پیلینگ صورت با هدف برطرف کردن لک های صورت انجام می شود و لک های صورت نیز در یک قسمت از صورت جمع شده اند در این شرایط هزینه پیلینگ کمتر از هزینه پیلینگ کل صورت فرد خواهد شد.لذا شما عزیزانی که می خواهید از هزینه دقیق این عمل مطلع شوید بهتر است نخست توسط پزشک متخصص ویزیت شوید تا او میزان دقیق این هزینه را برای شما مشخص کند.