هزینه میکرونیدلینگ ابرو , تعرفه و قیمت عمل میکرونیدلینگ پوست صورت ۹۸

هزینه میکرونیدلینگ ابرو , تعرفه و قیمت عمل میکرونیدلینگ پوست صورت  : قیمت این روش درمان برای افراد مختلف متفاوت می باشد و هزینه میکرونیدلینگ به عوامل مختلفی مانند نواحی مورد نظر ، میزان انجام میکرونیدلینگ بر روی آن نواحی ، تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان ، دستمزد پزشک و همین طور محل جغرافیایی مطب پزشک بستگی دارد. لذا هزینه میکرونیدلینگ برای افراد متفاوت می باشد .

هزینه میکرونیدلینگ

هزینه میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ چیست ؟

قبل از اقدام به عمل میکرونیدلینگ بهتر است اطلاعاتی در رابطه با این عمل زیبایی داشته باشید . در تعریف ساده می توانید بگوییم که میکرونیدلینگ یکی از روشهای نوین در جوانسازی پوست به صورت مکانیکال است که توسط دستگاه میکروپن انجام می شود . این دستگاه یک نوع قلم می باشد که در انتهای آن سوزن های ریزی قرار داد . که پزشک متخصص با غلتاندن آنها بر روی پوست صورت و نواحی دمان عمل میکرونیدلینگ تراپی را انجام می دهد.

نحوه عملکرد دستگاه میکرونیدلینگ

عملکرد دستگاه میکرونیدلینگ بسیار ساده است . بدین صورت که سوزن های انتهای قلم با حرکت روی پوست حفره های ریزی را در سطح پوست ایجاد میکند . که موجب تجریک کلاژن و الاستین پوست می شود که در نهایت منج به ترمیم طبیعی پوست می شود. بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با میکرونیدلینگ به مقاله زیر مراجعه کنید  :

  تزریق بوتاکس , قیمت و هزینه تزریق بوتاکس 98

آشنایی کامل با میکرونیدلینگ

عوامل مهم در مشخص کردن قیمت میکرونیدلینگ کدامند؟

  • در صورتی که میکرونیدلینگ همراه با مزوتراپی باشد ،هزینه بیشتری برای بیمار در پی خواهد داشت و در اغلب موارد مزوتراپی را برای تاثیر بیشتر و سریعتر مورد استفاده قرار می دهند.
  • به هر میزان که ناحیه میکرونیدلینگ شده دارای وسعت بیشتری باشد ،قیمت نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
  • از دیگر عواملی که می تواند بر هزینه این روش درمانی تاثیرگذار باشد ،تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان می باشد ،تعداد این جلسات را پزشک معین می کند در اغلب موارد چهار جلسه به صورت ماهی یک بار می تواند دارای نتایج مطلوبی باشد.
  • محل قرارگیری کیلینیک زیبایی یا مطب نیز در هزینه نهایی تاثیرگذار است.
  • دستمزد پزشک نیز می تواند نقش تعیین کننده ای در هزینه ها داشته باشد.

تعیین هزینه و قیمت میکرونیدلینگ

بیشتر افرادی که متقاضی این روش درمانی می باشند ،در جلسه اولی که با پزشک متخصص دارند نخستین سوالی که از پزشک می پرسند این می باشد که هزینه میکرونیدلینگ به طور تقریبی چه مقدار می باشد ؟در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که هزینه میکرونیدلینگ به طور متوسط در هر جلسه با توجه به ناحیه درمان ۳۵۰-۲۰۰ هزارتومان می باشد.

هزینه میکرونیدلینگ همه ی صورت از ۲۰۰ هزار تومان آغاز می شود و در ضمن هزینه درمان نقطه ای میکرونیدلینگ اغلب از ۵۰ هزار تومان آغاز می شود و هزینه ی دیگر قسمت ها نیز بعد از معاینه پزشک مشخص می شود. در صورتی که شما عزیزانی یک بررسی در مورد هزینه های دیگر عمل های زیبایی داشته باشید متوجه خواهید شد که این عمل زیبایی بسیار به صرفه می باشد ولی شما عزیزانی که دوست دارید که از هزینه دقیق این روش درمانی آگاه شوید می توانید یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص داشته باشید تا او بعد از دیدن شما هزینه دقیق را برای شما تعیین کند.

  تزریق پی آر پی (PRP) برای رفع چروک دور چشم و صورت , هزینه پی آر پی

نواحی میکرونیدلینگ روی صورت

نواحی میکرونیدلینگ روی صورت

توجه

بیشترین کاربرد استفاده از میکرونیدلینگ برای جوانسازی پوست بر روی صورت انجام می شود . روشی بدون درد و خطر برای صافی و زیبایی پوست شما .

سوالاتی پیرامون هزینه عمل میکرونیدلینگ

با هزینه ای که برای میکرونیدلینگ پرداخت می کنیم ماندگاری قابل توجهی دارد ؟

میکرونیدلینگ روشی برای تجریک کلاژن پوست برای ترمیم بافت های فرسوده می باشد و در هر فردی به نسبت سایرین متفاوت است . و بنا به تشخیص پزشک در دوره های زمانی مختلف باید انجام شود .

آیا میکرونیدلینگ درد دارد ؟

سوزن های تیز و ریز انتهای قلم در ابتدای کار موجب ایجاد سوزش خفیف بر روی پوست می شود ولی بطور جدی دردی نخواهید داشت .

دلیل وجود هزینه های مختلف برای انجام میکرونیدلینگ در کلینیک های زیبایی چیست ؟

بنا به تشخیص متخصص زیبایی , وسعت ناحیه تحت درمان و تعداد جلساتی که انجام خواهد شد برای افراد مختلف متفاوت خواهد بود .

چند جلسه برای انجام میکرونیدلینگ نیاز است ؟

تعداد جلسات به میزان چین و چروک , افتادگی , سن و شلی پوست و … بستگی دارد که توسط پزشک متخصص زیبایی تعیین می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *