درمان تایم
درمان تایم
میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ , مزایای میکرونیدلینگ , قیمت و هزینه میکرونیدلینگ 98

میکرونیدلینگ , مزایای میکرونیدلینگ , قیمت و هزینه میکرونیدلینگ 98 , کلینیک زیبایی و پزشک متخصص میکرونیدلینگ در تهران را در درمان تایم بیابید : با بالا رفتن سن در زنان  و مردان کم کم چسن و چروک و منافذ باز پوست صورت نمایان می شود . اما از انجایی که هر شخصی به زیبایی و جوانی خود اهمیت زیادی می دهد . دوست ندارد که دیگران چهره پیر و چین و چروک اورا به این زودی ببینند . لذا  به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند و خواهان جوانسازی و انجام جراحی های زیبایی برای جوان ماندن هستند . به هر حال در اعتماد به نفس همچین افرادی پیری تاثیر زیادی دارد . البته باید این را نیز فراموش نکنیم که فرایند پیری به هیچ عنوان اجتناب ناپذیر نیست .

 

داشتن پوستی صاف و زیبا موجب بالا رفتن اعتماد به نفس اشخاص به ویژه زنان می شود . لذا در زمینه پزشکی زیبایی راهکارهایی برای جلوگیری از پیری ارائه شده است که یکی ازاین موارد؛ عمل میکرونیدلینگ است .

میکرونیدلینگ

اگر شما هم یکی از این نوع شخصیت ها هستند که به جوانی , صافی و تراوت پوست خود حساس هستید . و یا به جای زخم , جای جوش و منافذ باز پوست خود اهمیت می دهید و نبودشان برایتان اعتماد به نفس را می اورد . با خدمات کلینیک های زیبایی به راحتی می توانید تمامی این موارد را رفع کنید . حتی می توانید افتادگی پوست خود را که با گذشت سن و سال بروز کرده است نیز از بین ببرید . در بین بیشتر روشهای جوانسازی پوست می توان گفت یکی از بهترین و بی خطرترین روشها استفاده از میکرونیدلینگ است . از طرف دیگر به نسبت روشهای تهاجمی ( مانند جراحی های زیبایی و ..) بمقرون به صرفه است . لذا طرفداران زیادی را امروزه جذب خود کرده است . در ادامه شما را با میکرونیدلینگ آشنا می کنیم .

تعریف میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یا ( Collagen Induction Therapy ) به زبان ساده یک دستگاه ساده باست که از یک قلم که در انتهای آن تعداد مشخصی سوزن تیز و بسیار ریزی به کار رفته است تشکیل شده است . که پزشک معالج با استفاده از این دستگاه و چرخاندن صحیح ان بر روی پوست تعداد زیادی حفره های ریز بر روی پوست ایجاد می کند .

میکرونیدلینگ یک روش غیر تهاجمی برای جوانسازی پوست است که طرافداران آن اعتقاد دارند که می تواندتمامی چین و چروک , منافذ باز پوست و افتادگی پوست و … را برطرف کند . عمل میکرونیدلینگ به دلیل نفوذ سوزن های انتهای قلم میکرونیدل به پوست با درد بسیار خفیفی همراه است . این درد قابل تحمل است و مشکلی در روند کار پزشک ایجاد نمی کند. این روش جوانسازی یک روش امن و کم هزینه برای رفع آسیب های پوستی و بافت های آسیب دیده پوست صورت می باشد . در این روش هیچ نوع برش و یا استفاده از مواد شیمیایی برای جوانسازی استفاده نمی شود .

میکرونیدلینگ چیکار می کند ؟

میکرونیدلینگ با تولید تعداد زیادی حفره ریز روی پوست موجب تحریک بسیار زیاد کلاژن های پوست می شود و در نهایت بافت های جدید جایگزین بافت های فرسوده و پیر می شود که در نهایت جوانی پوست را به دنبال دارد .

توضیح در رابطه با کلاژن پوست :

ساختار و بافت پوست بدن از الاستین و کلاژن ساخته شده است . با بالا رفتن سن افراد این دو عامل با قرار گرفتن در مقابل عوامل محیطی و نور خورشید تجزیه شده و پوست کم کم حالت خشکی پیدا می کند .و چین و چروک ها روی پوست ظاهر می شوند . که عمل میکرونیدلینگ موجب تحریک دوباره این کلاژن ها می شود و پوست به سرعت خود را ترمیم می کند . و به ساختار قبلی خود می رسد . که نتیجه اش از بین رفتن چین و چروک و خشکی پوست است .

با عمل میکرونیدلینگ می توانید اعتماد به نفس خودتان را بالا ببرید و پوستی زیبا و صاف داشته باشید .

البته باید دقت داشته باشید که به دلیل حساس بودن عمل های زیبایی بهتر است که تمام مراحل میکرونیدلینگ یا هر عمل زیبایی دیگر چه تهاجمی و چه غیر تهاجمی توسط پزشک متخصص زیبایی ماهر انجام پذیرد. پزشکانی در وب سایت درمان تایم پزشکان متخصص زیادی ثبت نام کرده اند شما می توانید از بین آنها با تحقیق و مشاوره بهترین را انتخاب کنید .

اهداف عمل میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ دو هدف را دنبال می کند :

  1. اول اینکه ایجاد تعداد زیادی حفره ریز بر روی پوست که سرم های مخصوص بتوانند به آسانی با قشای داخلی پوست جذب شوند و ترمیم پوست سرعت بیشتری بگیرید .
  2. دوم اینکه سوراخ های ریز ایجاد شده توسط دستگاه میکروپن ( میکرونیدلینگ ) موجب تجریک کلاژن ها و الاستین پوست می شوند تا پوست بتواند خود را بازسازی کند. این فرایند باعث کشیدن پوست می شود و در نهایت چین و چروک پوست از بین می رود.

در اصل میکرونیدلینگ روشی نوین در جوانسازی پوست است که به صورت مکانیکال وجب تحریک کلاژن های پوست می شود که به آن میکرونیدلینگ تراپی یا القای کلاژن نیز می گویند .

هزینه میکرونیدلینگ

توجه داشته باشید که پزشک متخصص با معاینه ای که قبل از عمل جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ بر روی بیمار انجام می دهد میزان عمق نفوذ سوزن های دستگاه میکروپن را مشخص می کند . همچنین نحوه غلتاندن قلم بر روی پوست نیز فقط کار پزشک متخصص است . پس به هیچ وجه اجازه ندهید تکنسین های کلینیک های زیبایی این کار را بر روی پوست شما انجام دهند . چرا که امکان دارد موجب افزایش درد و در نهایت کبودی بر روی پوست صورت شود .

بعد از عمل میکرونیدلینگ برای افزایش سرعت تاثیر گذاری با تجویز پزشک از کرم های موضعی به صورت مستقیم بر روی پوست خودتان می توانید استفاده کنید که با لایه های عمیق تر پوست جذب شده و مرحله ترمیم پوست سرعت یابد.

***توجه

دقت داشته باشید که انجام عمل میکرونیدلینگ نیز همانند سایر روشهای غیر تهاجمی شمال تعدادی جلسات می باشد . لذا باید تمامی این جلسات را طی نمایید . تا بهترین نتیجه حاصل شود . بعد از گذراندن تعداد جلسات تعیین شده از طرف پزشک متخصص می توانید نتایج زیر را مشاهده کنید :

  1. بهبود ساختار پوست و تراوت و شادابی آن
  2. از بین رفتن چین و چروک های ایجاد شده بر روی پوست
  3. تراوت و جوانی پوست و از بین رفتن خشکی آن
  4. بهبود جای زخم های ایجاد شده چه قبل از عمل میکرونیدلینگ و چه بعد از آن
  5. بهبود یافتن اسکارها(جای زخم)و تو رفتگی های ناشی از آکنه
  6. رفع کشیدگی پوست صورت
  7. رفع شلی و فتادگی پوست به دلیل بالا بودن سن افراد
  8. از بین رفتن سلولیت روی پوست تا حدودی

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط