میکرونیدلینگ پلک

میکرونیدلینگ پلک : یکی از نواحی حساس صورتکه همیشه در معرض درمان های زیبایی قرارداد و جذابیت بیشتری نیز ایجاد می کند ؛ پلک ها هستند . درمان های زیبایی زیادی برای این ناحیه وجود دارد که می توان به جراحی زیبایی پلک , کاشت مژه , میکرونیدلینگ پلک و جراحی پلک با لیزر اشاره کرد . یکی از راه های بسیار کم خطر برای جذابیت بخشیدن و جوانسازی پلک ها استفاده از میکرونیدلینگ است .

هزینه میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ پلک

اما سوال این است که ضخامت پلک بسیار کم است لذا میکرونیدلینگ پلک به چه صورت انجام می شود ؟ قبل از جواب به این سوال یاد آوری به میکرونیدلینگ داشته باشیم :

میکرونیدلینگ چیست ؟

میکرونیدلینگ روشی نوین در چند سال اخیر برای جوانسازی و رفع چین و چروک پوست صورت است که در تمامی کلینیک های زیبایی سطح شهر و کشور قابل انجام است . این درمان برای جوانسازی بدون خطر است و توسط دستگاه میکرونیدل انجام می شود . دستگاه میکرونیدلینگ یک قلم است که در انتهای سر آن تعداد مشخصی سوزن ریز قرار دارد که با حرکت قلم و غلتاندن آن بر روی پوست صورت سوزن ها به پوست صورت نفوذ می کنند و در نهایت موجب صافی و جوانی پوست می شود ؛ اندازه و ارتفاع سوزن های قلم میکرونیدل قابل تنظیم می باشد.

برای کسب اطلاهات بیشتر می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید :

همه چیز در مورد »»» میکرونیدلینگ

  لیپوماتیک بازو , قیمت و هزنه لیپوماتیک بازو

میکرونیدلینگ پلک به چه صورت انجام می شود ؟

پلک ها از دو بخش پلک پوستی و چشمی تشکیل شده است که عمل میکرونیدلینگ فقط بر روی پوست قابل انجام است و لذا برای میکرونیدلینگ پلک نیز نواحی پوستی تحت درمان قرار می گیرند. همچنین دقت داشته باشید که برای تمام نواحی پلک میکرونیدلینگ قابل انجام نیست حتی بخش پوستی مجموعه پلک دو قسمت است : پلک پایین و پلک بالا

میکرونیدلینگ پلک بالا

جهت میکرونیدلینگ پلک بالا از ناحیه زیر ابرو و بالاتر از چین پلک شروع می شود و در عمق ۰٫۲۵ میلی متر قابل انجام است . برای میکرونیدلینگ پلک نیاز به دقت زیادی است همچنین متخصص زیبایی ماهر و کاربلد باید این کار را انجام دهد که بتواند سوزن ها را دقیق در ارتفاع ضخامت پلک تنظیم کند . متخصص زیبایی خوب می داند در افراد مختلف ضخامت پلک متفاوت خواهد بود . لذا برای رفع چین و چروک پلک بالا و روشن تر شدن اطراف آن می توان از این روش برای جوانسازی استفاده کرد.

میکرونیدلینگ پلک پایین

در برخی از موارد برای درمان تیرگی اطراف پلک پمادها و لوسیون های مختلف جواب نمی دهند و لذا روش درمانی دیگر می تواند میکرونیدلینگ باشد که روشی کم خطر و بی درد است . عمل میکرونیدلینگ بر روی ناحیه درمان پلک پایین نیز بعد از بی حسی موضعی پلک انجام می شود.

درمان جای اسکار بعد از عمل جراحی زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی)

در برخی از موارد که اسکار و جای زخم ناحیه ضعیف باشد با استفاده از میکرونیدلینگ قابل برطرف می باشد. میکرونیدلینگ باعث می شود تا کلاژن های پوست فعال شده و جای بافت های فرسوده را ترمیم کند که تا حدودی می تواند این عارضه را برطرف کند.

  رژیم غذایی بعد از عمل لیپوماتیک , اهمیت تغذیه بعد از عمل جراحی لاغری
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *