میکرونیدلینگ بینی , بستن منافذ روی بینی و رفع چین و چروک اطراف بینی

میکرونیدلینگ بینی : دقت داشته باشید برای انجام عمل میکرونیدلینگ که یک عمل کاملا مکانیکال و غیر تهاجمی برای جوانسازی و روشنی پوست است با استفاده از یک قلم که در انتهای آن تعداد مشخص سوزن قرار دارد انجام می شود . که با نام های مختلفی شناخته می شود البته روال کار همه به یک شیوه است و فرقی ندارند . دستگاه درماپن و درمارولر یا قلم میکرونیدل نام هایی هستند که بیشتر در این حوزه شناخته شده اند .

میکرونیدلینگ بینی

تفاوت دستگاه های مختلف میکرونیدلینگ

نحوه عملکرد و تاثیر گذاری همه دستگاه های میکرونیدلینگ موجود در بازار یکی است و تنها در بزرگی و کوچکی و نواحی که مورد درمان قرار می گیرند تفاوت دارند . مثلا برای انجام میکرونیدلینگ بینی , اطراف لب و اطراف چشم بهتر است از درماپن استفاده کرد که به نسبت درمارولر سر کوچکتر دارد و کنترل کار راحتر است و شما می توانید تمامی نواحی را انجام دهید .همچنین به دلیل نازکی ضخامت پوست اطراف چشم با درماپن قابل انجام است ولی درمارولر نه . چرا که در؛ درماپن ارتفاع سوزنها قابل تنظیم شدن هستند ولی درمارولر چنین نیست .
نکته
برای هر عمل زیبایی که بر روی پوست صورت خودتان انجام میدهید حتما قبال با پزشک متخصص مشورت کنید . تا بهترین راه حل را برای شما پیشنهاد دهد .

میکرونیدلینگ بینی به چه صورتی انجام می شود ؟

یادآور می شویم که عمل میکرونیدلینگ با هر دستگاهی به یک شکل است و کاملا مشخص است که با استفاده از یک قلم ایجاد سوراخ های ریز بر روی ناحیه درمان موجب بهبود و ترمیم پوست آن ناحیه می شود . اما در رابطه با بینی و اطراف آن که عمل میکرونیدلینگ بیشتر با استفاده از درماپن انجام می شود و بنا به تشخیص پزشک متخصص در چند جلسه این عمل اتمام پیدا می کند .

  لیفت بازو , قیمت و هزینه لیفت بازو بدون جراحی , مزایا و عوارض

هدف اصلی میکرونیدلینگ ناحیه بینی

  • رفع تیررگی پوست اطراف بینی به ویژه بالای لب فوقانی
  • رفع چین و چروک اطراف بینی
  • درمان منافذ باز روی بینی و اطراف آن

در بین اهداف بالا مهمترین هدف بستن منافذ پوست روی بینی است که در برخی از افراد این منافذ هم زیاد است و هم سوراخهای به نسبت بزرگی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *