میکرونیدلینگ ابرو , هزینه و قیمت میکرونیدلینگ ابرو ۹۸ تهران

میکرونیدلینگ ابرو , هزینه و قیمت میکرونیدلینگ ابرو ۹۸ تهران : ابرو یکی از فاکتورهای زیبایی چهره هر فرد می باشد داشتن ابروهای پر پشت و کشیده موجب زیبایی دو چندان در افراد به ویژه خانم ها می شود . یکی از مشکلاتی که امروزه در برخی از افراد بروز کرده است ریزش ناگهانی ابروها می باشد که در بین زنان شایع تر است . لذا برای اینکه از این عارضه جلوگیری کند اقدام به هر کاری می کند . باید توجه داشته باشید بهترین راه مراجعه به متخصص پوست و مو می باشد و در نهایت مورد درمان قرار گرفتن است . یکی از روشهای نوین و بسیار کار آمد برای تقویت و پر پشت کردن ابروها میکرونیدلینگ می باشد .

هزینه میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ ابرو

روش میکرونیدلینگ ابرو امروزه طرفداران زیادی دارد . اما سوال اصلی اینجا مطرح می شود که روش میکرونیدلینگ به چه صورت می تواند موجب پرپشت شدن و تقویت ابروها شود. چرا که پیشتر از این از روش میکرونیدلینگ به عنوان یک روش جوانسازی صحبت میشد . در ادامه این مورد را نیز بررسی خواهیم کرد اما قبل از اینکه به میکرونیدلینگ ابرو بپردازیم یک یاد آواری از طرز کار میکرونیدلینگ کنیم بهتر است .

میکرونیدلینگ چیست ؟

میکرونیدلینگ روشی محبوب برای از بین بردن سلول های فرسوده و پیر پوست می شود و در نهایت منجر به تراوت و زیبایی آن می شود . دستگاه میکرونیدلینگ یک قلم است که در انتهای آن به تعداد مشخص سوزن ریز قرار دارد که با غلتندان روی پوست در عمق زیرین پوست سوراخ های ریزی ایجاد می کند که موجب تحریک کلاژن و الاستین پوست می شود . که به سرعت پوست را ترمیم می کند.

  انواع مختلف خال

میکرونیدلینگ ابرو

همانطور که در تعریف میکرونیدلینگ خواندید این روش می توان یک راهکار مناسب و عالی برای برطرف کردن ریزش ابرو و زیبایی ابرو شود . بدین صورت که وقتی ابرو تحت تاثیر عوامل مختلفی دچار ریزش و از دست دادن حالت اولیه خود می شود . وقتی پزشک متخصص دستگاه میکرونیدلینگ را بر روی پوست ابروی شما حرکت می دهد سوزن های ریز آن سوراخ های ظریفی را در عمق تنظیم شده روی پوست ابرو ایجاد می کند . این سوراخ ها باعث می شود دستگاه ایمنی پوست ابرو فعال شود و فاکتورهای رشد سلول های پوستی ؛ کلاژن و رشد مو را تحریک کند . که درنهایت باعث ترمیم بافت پوست ابرو می شود و سرعت رشد موی ابرو را بالا می برد و ابروها پرپشت و کشیده می شوند.

نکات مهم برای میکرونیدلینگ ابرو

 • میکرونیدلینگ علا رغم ساده بودن دستگاهش حتما نیاز است که در مراکز زیبایی و کلینیک های تخصصی پوست و مو انجام شود چرا که احتمال عفونت وجود دارد که باید دستگاه میکرونیدلینگ با استفاده از دستگاه استریل شود . همچنین مهمترین بخش دستگاه میکرونیدلینگ سوزنهای آن است که حتما باید برای هر فرد از سوزن های یک بار مصرف استفاده شود.
 • نکته مهم دیگر در میکرونیدلینگ ابرو می تواند این باشد که این عمل باید با استفاده از دستکگاه های کاملا استاندارد انجام پذیرد که دارای کیفیت بالایی هستند . در غیر این صورت احتمال بروز عوارض بر روی پوست می باشد . و همچنین تعداد جلسات بالا رفته و بیمار اذیت خواهد شد .
 • سرعت حرکت سوزنها و همچنین عمق نفوذ سوزن ها باید با تشخیص پزشک متخصص باشد که در معاینات اولیه بر روی پوست فرد کاملا مشخص می شود .
 • اندازه و ضخامت سوزن های دستگاه میکروپن متفاوت است . که پزشک زیبایی باید این موارد را برای بیمار تجویز کند .
  لیفت قسمت خارجی ابرو

نتیجه عمل میکرونیدلینگ ابرو

عمل میکرونیدلینگ بر روی پوست ابرو موجب می شود تا خون رسانی در ناحیه درمان بیشتر شده و از این رو مواد غذایی ابیشتری به ریشه موهای ابرو می رسد که منجر به رشد زیاد ابرو ها می شود . که در نهایت پرپشتی و تقویت رشد ابرو ها را در پی خواهد داشت. عمل میکرونیدلینگ ابرو هیچ گونه تخریبی بر روی سلولهای مو ایجاد نمی کند .

توجه

استفاده از عمل میکرونیدلینگ ابرو نکات مهمی را دارد که حتما قبل از انجام آن با پزشک متخصص و ماهر مشاوره داشته باشید .

هزینه میکرونیدلینگ ابرو

به دلیل سرعت بالا و مکانیکال بودن این عمل زیبایی و اینکه غیر تهاجمی است . به نسبت بیشتر روشهای زیبایی و تقویت ابرو هزینه پایین تری خواهد داشت . از طرف دیگر برای اینکه کاملا از قیمت میکرونیدلینگ ابرو آگاهی کامل داشته باشید با متخصص زیبایی صحبت کنید تا روشی را پیش روی شما قرار دهد . چرا که عمل های زیبایی در تعیین هزینه انجام بسته به یک سری فاکتورها کم یا زیاد می شود .

تمامی هزینه های میکرونیدلینگ را می توانید اینجا مشاهده کنید : قیمت میکرونیدلینگ

موارد منع استفاده از میکرونیدلینگ ابرو

 • زنان باردار و دروران شیردهی
 • افرادی که بیماری دیابت دارند
 • افرادی که مشکل سیستم ایمنی دارند
 • افراد دارای اختلال های خونی و انعقادی
 • افرادی که بماری صرع دارند
 • داشتن تبخال یا عفونت حاد
 • کسانی که سرطان پوست دارند
 • وجود خال های بزرگ و یا زگیل در ناحیه درمان
 • لایه برداری محل درمان قبل از میکرونیدلینگ
 • انجام لیزر بر روی ناحیه دمان که قبلا انجام شده
  فواید شگفت انگیز میرونیدلینگ
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *