لیپوماتیک صورت , قیمت و هزینه عمل جراحی لاغری صورت

لیپوماتیک صورت ( عمل جراحی لاغری صورت  ) چیست ؟

  آفرینش همه ما انسان ها به گونه ای می باشد که به صورت ذاتی همه ما انسان ها دوستدار زیبایی می باشیم و همه انسان ها علاقه مند می باشند که دارای چهره ای زیبا و جذاب باشند یکی از مواردی که بر زیبایی چهره افراد می افزاید ،داشتن لپ و گونه های گرد و برآمده می باشدو معمولا به اینگونه افراد baby face گفته می شود.

لیپوماتیک صورت

در حالت عادی نمی توان این گونه ها را از طریق ورزش کردن و رژیم به دست آورد و سوالی که برای اغلب افراد پیش می آید این می باشد که جهت برخورداری از این زیبایی راه حل چیست؟در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که افراد برای برخورداری از این زیبایی از لیپوماتیک صورت بهره می برند.

نحوه انجام کار لیپوماتیک صورت به این صورت می باشد که ،چربی را از اطراف صورت برمی دارند .باید گفت که عمل لیپوماتیک صورت بسیار ساده اما تاثیرگذار می باشد و جهت کمک به افردای که دوست دارند گونه های گرد و کامل داشته باشند و زیبایی چهره خود را افزایش بدهند ،ابداع شده است. افرادی که قصد انجام این روش درمانی زیبایی را دارند بهتر می باشد که قبل از اقدام به این کار از پزشک معالج خود درخواست نمایند تا به صورت کامل روند درمان و مدت زمان آن و فرآیند های بازیابی را برای آن ها شرح دهد و حداقل یک شبیه سازی از چهره فرد بعد از لیپوماتیک برای او انجام دهد.

هزینه لیپوماتیک صورت _ جراحی لاغری صورت

باید بگوییم که نمی توان برای این عمل جراحی هزینه دقیق و مشخصی را تعیین نمود ولی هزینه ی آن به عوامل مختلفی مانند دستمزد پزشک ،هزینه عوامل و دستیاران ،هزینه بی حسی موضعی یا هوش بری ،داروهای مورد نیاز بعد از عمل و آزمایش های پزشکی قبل و بعد از عمل می باشد.

به چه نحوی می توان تشخیص داد که چه کسی برای این عمل کاندید مناسبی می باشد؟کسانی که دارای چربی زیادی در انتهای گونه خود دارند کانید مناسبی برای لیپوماتیک صورت می باشند.برای این که این درمان روی فردی انجام شود ؛این فرد باید دارای سلامتی کامل باشد .این درمان هم برای اقایان و هم برای خانم ها انجام می شود.

هزینه لیپوماتیک صورت

خوشبختانه در حال حاضر منابع بسیار مناسبی برای بیماران موجود می باشد افراد می توانند با جستجو در اینترنت و مشاهده عکس های پیش و بعد از لیپوماتیک صورت بهترین تصمیم را برای اجرای این کار بگیرند.ما در زیر چند نکته را ذکر کرده ایم که افراد که قصد اقدام به این کار را دارند بهتر است که به آن ها توجه داشته باشند:

  • پر نمودن لیست حساسیت های احتمالی به دارو
  • بررسی نمودن دستورات ایمنی ارائه شده در کلینیک پیش از لیپوماتیک .چانچه هر سوالی پیش آمد حتما ان را با پزشک خود مطرح کنید.
  • اختصاص دادن یک روز کاری کامل برای انتقال به کلینیک و فراهم آوردن مراقبت های بعد از درمان
  • فرد باید یکی از دوستان یا آشنایان خود را همراه خود بیاورد تا بعد از لیپوماتیک و یا در صورت بروز مشکلات به او کمک نماید.

چگونگی انجام عمل لیپوماتیک صورت ( جراحی لاغری صورت)

باید بگوییم که مدت زمان درمان با توجه به دستگاه ها و میزان مهارت پزشک متخصص متغیر می باشد ودر حالت معمولی حدود یک ساعت زمان برای یک جلسه این درمان زیبایی مورد نیاز می باشد .نحوه انجام کار به این صورت می باشد که نخست خراشی ۲تا ۴ سانتی متری بین گونه و لثه نزدیک دندان آسیاب دوم به وجود می آورند .و از این قسمت لوله نازک لیپوماتیک را وارد می کنند و عمل مکش چربی صورت را اجرا می کنند و بعد با استفاده از بخیه برطرف شدنی جای زخم را می بندند .پس از اینکه عمل به اتمام رسید بیمار را به اتاق بازیابی انتقال می دهند تا بیمار استراحت نموده و اثرات بیهوشی کاملا از میان برود.در این اتاق مقداری مسکن جهت کاهش درد به بیمار داده می شود و عمل یخ گذاری صورت انجام می شود.

عوارض و خطرات لیپوماتیک صورت

در جواب این پرسش باید بگوییم که انجام لیپوماتیک ( با هدف کاهش چربی گونه و لپ ) صورت بسیار تاثیرگذار و ایمن می باشد و از این روش درمانی مشکلات بسیار کمی را گزارش داده اند .به همه این تفاسیر عوارض گزارش شده عبارت می باشند از بهبود جای زخم ،خونریزی ،نامتقارن شدن گونه ها و باقی ماندن اثر زخم .ولی یک نکته مهمی که در این ایجا وجود دارد این می باشد که قرد می تواند با انتخاب یک پزشک متخصص مجرب و ماهر این عوارض را به حداقل مقدار ممکن کاهش دهد.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک صورت

باید بگوییم که این روش درمانی دارای دوره ی بهبودی کوتاهی می باشد فقط احتمال دارد مقداری تورم و خون مردگی روی دهد ،فرآیند بازیابی ان بدون درد سر می باشد .اغلب بیمارن قادر می باشند که روز بعد از جراحی فعالیت های روزانه خود را مجددا از سر گرفته و آن ها را شروع کنند.فرد نخست نمی تواند نتایج حاصل از لیپوماتیک را ملاحظه کند ،ولی بعد از اینکه تورم حاصل از درمان به صورت کامل برطرف شد ،به وضوح می توان نتایج عمل را رویت نمود در صورتی که خراش در حین جراحی در داخل گونه زده شده باشد بعد از لیپوماتیک هیچ گونه نشانی دیده نخواهد شد.