اقدامات قبل از لیپوماتیک شکم

اقدامات قبل از لیپوماتیک شکم

اقدامات قبل از لیپوماتیک شکم : داشتن شکمی بزرگ و پرچربی برای خیلی از افراد ناخشایند است ، چرا که شکم بزرک تناسب و زیبایی اندام را از بین می برد . برای بسیاری از افراد داشتن اندامی زیبا و جذاب و بدون چربی های زائد بسیار حائز اهمین است . امروزه لیپوماتیک برای از بین بردن چربی های زائد و داشتن شکمی صاف و تخت ، روشی ایمن و بی خطر است . با انجام عمل لیپوماتیک می توان از شر چربی های زائد خلاص شد و اندامی زیبا و متناسب داشت .

اقدامات قبل از لیپوماتیک شکم
اقدامات قبل از لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک به دلیل اثر بخش بودن ، به عنوان روشی دائمی برای از بین بردن چربی های زائد شناخته شده است . همچنین لیپوماتیک جز روش های امن به شمار می رود ، چرا که هیچ آسیبی به بافت های مجاور وارد نمی شود و از هیچ گونه حرارتی برای سوزاندن و از بین بردن چربی های زائد استفاده نمی شود ، و فقط چربی ها به صورت فیزیکی تخریب می شوند . اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که از چاقی موضعی رنج می برید و برای داشتن اندامی متناسب و ایده آل از ورزش های سنگین و رژیم های طاقت فرسا نتیجه نگرفته اید ، لیپوماتیک گزینه ی مناسبی برای داشتن اندامی ایده آل و متناسب و به دست آوردن اعتماد به نفس می باشد . .

لیپوماتیک هیچ گونه عوارض جانبی به دنیال ندارد و روشی ایمن به شمار می رود . چربی تخلیه شده در این روش ، بعد از پاکسازی قابلیت استفاده برای حجیم کردن نواحی مختلف بدن را دارد .

قبل از لیپوماتیک شکم چه اقداماتی بایستی انجام شود ؟

اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که تصمیم به انجام عمل لیپوماتیک برای لاغری موضعی دارید . می توانید به کلینیک زیبایی مراجعه کرده و با متخصصین جلسه  مشاوره را داشته باشید . متخصصین ما در این جلسه اطلاعات کافی در مورد نحوه ی انجام و نتایج حاصل از روش لیپوماتیک در اختیار شما قرار می دهند و شما با دید کافی و داشتن انتظارات معقول می توانید ، نسبت به انجام عمل لیپوماتیک اقدام کنید .

اگر شما سابقه ی پزشکی خاصی دارید و یا اگر مبتلا به بیماری های خاصی مانند : فشار خون بالا، دیابت کنترل نشده، بیماری های مزمن مانند سرطان، بیماری های همراه با ضعف سیستم ایمنی و بیماری های قلبی عروقی مانند سکته قلب و یا مغزی می باشید ، حتما پزشک را درجریان بگذارید . و یا اگر احیانا از داروی خاصی استفاده می کنید ، پزشک خود را مطلع کنید . پزشک و متخصصین زیبایی در این جلسه در مورد تغییرات وزن شما سوالاتی مطرح می کنند که بهتر است ، پاسخ دقیقی برای این سوالات در اختیار پزشک قرار دهید ، تا پزشک بتواند تصمیم مناسبی برای جراحی شما اتخاذ کند .