لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو , هزینه جراحی لیپوماتیک شکم : خیل زیادی از افراد ازمشکل چاقی خصوصا در ناحیه ی شکم و پهلو رنج می برند . در این میان باننوان اهمیت بیشتری به این موضوع می دهند و همواره دنبال رسیدن به تناسب اندام و داشتن اندامی با شکمی تخت و بدون پهلو هستند . این موضوع چنان حائز اهمیت است که در موارد بسیاری اعتماد به نفس آن ها را کاهش می دهد . بعضی از این باتوان برای از بین بردن چربی های زائد به رعایت یکسری رژیم ها و انجام ورزش های سنگین روی می آورند . باید بگوییم که این موارد درسته که تا حدودی چربی های زائد را از بین می برند ولی این امر به طور کامل اتفاق نمی افتد .

لیپوماتیک شکم و پهلو

امروزه با پیشرفت علم پزشکی جای نگرانی وجود ندارد . چرا که روش های پزشکی و جراحی های پیکرتراشی متعددی برای این مشکل وجود دارد . یکی از روش های ایمن و بدون خطر برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو ؛ لیپوماتیک می باشد . در این مقاله قصد داریم در مورد لیپوماتیک شکم و پهلو بیشتر صحبت کنیم . در لیپوماتیک شکم و پهلو به منظور از بین بردن چربی های زائد شکم و پهلو از یک دستگاه هوشمند و پرقدرت استفاده می شود . این دستگاه بدون آسیب به بافت های مجاور چربی های تجمع یافته در شکم وپهلو را از بین برده و تناسب و زیبایی اندام را برای فرد به ارمغان می آورد .

چگونگی انجام جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو جز روش های جراحی کم تهاجمی بوده و برای انجام این عمل هیچ نیازی به بیهوشی عمومی نمی باشد و فقط با بی حسی موضعی این عمل قابل انجام است . برای انجام این عمل جراحی ، پزشک از یک میله ی فلزی بسیار نازک با نام کانولا استفاده می کند . در مرحله ی بعدی پزشک از بیمار می خواهد که به حالت ایستاده قرار بگیرد ، و سپس جراح نواحی مورد نظر برای تخلیه ی چربی را علامت می زند . در مرحله ی بعدی جراح برش های بسیار ظریفی در حدود ۲ الی ۳ میلی متر در محل های نشانه گذاشته ایجاد می کند ، و لوله ی کانولا را از این برش ها وارد می کند ، لوله ی کانولا با ارتعاشات سریعی که دارد ، سلول های چربی را شکسته و طی یک عمل مکش توسط خود لوله چربی ها تخلیه می شوند . چربی های استخراج شده در روش لیپوماتیک ، قابلیت استفاده ی مجدد و تزریق به نواحی دیگر را دارند .

هزینه لیپوماتیک شکم

مراقبت های لازم بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو

بعد از انجام عمل لیپوماتیک شکم و پهلو باید از گن های مخصوص استفاده کنید . اتفاده از گن به دلیل کم کردن تورم ناشی از جراحی ، و زیباتر کردن فرم این نواحی ضروری است . در روزهای اولیه بعد از انجام عمل لیپوماتیک استراحت کافی داشته باشید و از انجام فعالیت های سنگین اجتناب کنید . چرا که برطرف شدن تورم و کبودی بعد از جراحی استراحت و استفاده از کمپرس سری ضروری است .

بخوانید :  لیپوماتیک یا لیپوساکشن
امتیاز بدید !

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *