لیپوماتیک بازو , قیمت و هزنه لیپوماتیک بازو

عمل لیپوماتیک بازو چگونه است؟ : عوامل مختلفی سبب شل شدن و آویزان شدن بازوها می شوند که این عوامل عبارت می باشند از تجمع چربی ،اضافه وزن و افزایش سن. لازم به ذکر است که ورزش نمی تواند این مشکل را برطرف سازد .لذا افرادی که قصد دارند پوست اضافی و چربی های زاید دور بازو خود را از بین ببرند ما به آنها پیشنهاد می کنیم که از روش لیپوماتیک بازو استفاده کنند زیرا یان روش بهترین راه حل این مشکل می باشد.

*** قبل از مطالعه این بخش پیشنهاد می کنیم اطلاعات خود را با این مقاله تکمیل کنید  ***

عمل زیبایی لیپوماتیک

به احتمال زیاد شما نیز در اطراف خود افرادی را مشاهده کرده اید که دچار افتادگی بازو می باشند.گفتنی است که این عارضه در زنان بیشتر از مردان مشاهده می شود ولی خوشبختانه با انجام لیپوماتیک بازو می توان آن را درمان نمود.ما در این مقاله سعی کرده ایم که اطلاعات جامعی را در مورد لیپوماتیک بازو در اختیار شما قرار دهیم.لطفا در ادامه مقاله ما را همراهی نمایید.

لیپوماتیک بازو

همچنان که در بالا نیز اشاره کردیم ،این عارضه در زنان بیشتر از مردان مشاهده می شود.در علم پزشکی به این بیماری خانم ها ،یعنی افتادگی بازو زنان ،لیپویستروفی نواحی پروگزیمال بازو گفته می شود.افرادی که دچار این عارضه می باشند ،برای اینکه بتوانند افتادگی بازوی خود را استتار کنند مجبور می باشند که لباس های خود را بزرگتر از سایز خود انتخاب کنند .

کسانی که به صورت ارثی دارای بازوهای بزرگی می باشند ،و علاقه مند هستند که بازوهای خود را کوچکتر کنند باید دقت داشته باشند که درست است که ورزش و رژیم به نوبه خود می تواند در کوچک کردن بازوهای آن ها موثر باشد ولی برای رسیدن به این هدف مدت زمان طولانی تری مورد نیاز خواهد بود .لذا این گونه از افراد می توانند با انجام عمل لیپوماتیک بازو هم میزان اعتماد به نفس خود را بالا ببرند و هم حس رضایت مندی از اندام خودرا به دست آورند.باید گفت که لیپوماتیک بازو یک روش لاغری است که در یک مدت زمان کوتاه می توان آن را انجام داد.

نحوه انجام لیپوماتیک بازو

اقرادی که می خواهند لیپوماتیک بازو را انجام دهند باید توجه داشته باشند که ابتدا باید به یک متخصص ماهر و مجرب مراجعه کنند .متخصص نخست فرد را معاینه کرده و بررسی خواهد نمود که آیا این فرد می تواند کاندیدای مناسبی برای عمل لیپوماتیک بازو باشد یا خیر؟

  جراحی زیبایی کوچک کردن سینه در مردان | هزینه عمل جراحی ژینکوماستی

می توان گفت مطمئنا کسانی که دارای بازوان حجیمی می باشند و یا بنابه عللی مانند عوامل موروثی یا پیروی از رژیم های سنگین دچار افتادگی بازو می باشند ،گزینه مناسبی برای انجام عمل لیپوامتیک بازو به شمار می روند.بعد از اینکه آمادگی فرد از طرف متخصص جهت انجام عمل لیپوماتیک بازو مورد تایید قرار گرفت ،بازوان بیمار را به خوبی مورد بررسی قرار می دهند تا قسمت های استخراج چربی را در آن مشخص کنند .این موضوع یکی از مهمترین مواردی می باشد که پزشک متخصص باید دقت زیادی به ان داشته باشد ،چون در صورتی که به این موضوع دقت کافی نشود، نمی توان در هنگام عمل چربی های زاید را به درستی تخلیه کرد و این مسئله نیز سبب ایجاد ناهمواری در سطح بازو خواهد شد.بعد از انجام بررسی های کامل ،می توان با خیالی آسوده اقدام به عمل لیپوماتیک بازو نمود.

در این قسمت از کار ،متخصص کانولاهای مناسب و با کیفیتی را به منظور تخلیه چربی های زائد بازو انتخاب می نمای و با کمک ان ها ،چربی ها را بیرون می کشد.در مرحله ی بعدی پوست فرد را لیفت کرده و حجم بازوهای او به صورت چشم گیری کاهش پیدا می کند.در اینجا باید به این نکته اشاره کنیم که در صورتی که بیمار تمایل داشته باشد می توان چربی های تخلیه شده را به قسمت های دیگر بدن او تزریق کرد . پزشک این عمل را تحت بی هوشی موضعی و در طول یک جلسه انجام می دهد مدت زمان مورد نیاز برای این عمل ۲تا ۳ ساعت می باشد.

تاثیر لیپوماتیک بازو

اقدامات پیش از لیپوماتیک بازو

 • انجام کامل آزمایشات پزشکی
 • فرد باید داروهایی را که مصرف می کند پیش از یان عمل با پزشک خود در میان بگذارد.
 • فرد در صورت سیگاری بودن باید سیگار کشیدن را کنار بگذارد.
 • در صورتی که فرد از داروهای ضد التهاب و آسپیرن استفاده می کند باید پیش از این عمل از خوردن آن ها خودداری کند ،چون این داروها سبب افزایش خونریزی می شوند.کسانی برای انجام لیپوماتیک بازو مناسب می باشند که نخست دارای افتادگی بازوی زیادی باشند .در ضمن کسانی که وزن ثابتی دارند و زیاد اضافه وزن ندارند هم می توانند نسبت به انجام این عمل اقدام بکنند به یک نتیجه رضایت بخش دست پیدا کنند.

مراحل مختلف درمان لیپوماتیک بازو

۱) بیهوشی :  پزشک از یک سری از داروها برای بی هوش نمودن بیمار استفاده می کند تا هم بتواند درمان را به راحتی انجام دهد و هم فرد دردی را احساس نکند.در این عمل ما بیهوشی کلی را توصیه می کنیم ولی در صورت تمایل به بی هوشی موضعی نیز ، باید پزشک معالج این تصمیم را اتخاذ کند.

  لیفت شقیقه , قیمت و هزینه عمل جراحی لیفت شقیقه

۲) ایجاد خراش : در واقع شکل و اندازه خراش در زمان درمان به مقدار و مکان چربی که نیاز است برداشته شود ،وابسته می باشد.این امر به وسیله پزشک متخصص انجام می شود در اغلب موارد در داخل و یا پشت بازو خراش داده می شود تا لوله نازک ( کانال لیپوماتیک ) وارد شود.در مرحلهی بعدی با مکش چربی های اضافی را برمی دارند با توجه به شرایط ویژه مقدار خراش می تواند کم یا زیاد باشد. سپس بافت بریده شده را با بخیه می دوزند و در نهایت پوست جدید بر روی زخم به وجود می آید.

۳) بستن خراش : پزشک جراح م خراش ایجاد شده را با استفاده از بخیه جذب شدنی و یا بخیه ای که بعد از سه تا چهار هفته باید آن را کشید میدوزد.

۴) نتیجه درمان : بعد از این درمان پوست بیمار نرم و هموار تر از قبل شده و همین طور کشیدگی پوست و افتادگی ان نیز برطرف می شود.ولی با همه این تفاسیر به از عمل مقداری تورم و خون مردگی به وجود می آید که امری طبیعی می باشد بعد از مدتی از بین خواهند رفت.

لازم به ذکر است که در دوران بازیابی بعد از عمل جراحی لیپوماتیک ،بایست روی زخم بنداژ گذاشته شود و حتما پوشیده شود،در ضمن با هدف کاهش تورم ناشی از درمان بهتر از بازو با باند الاستیک یا باند فشاری بسته گردد.جهت کشیدن خون و مایعات اضافی زیر پوست لوله نازکی قرار می دهند .بعد از عمل به وسیله ی کادر پزشکی دتورات و دروهایی برای بیمار داده می شود .در ضمن بهتر می باشد که در زمان مشاوره با پزشک متخصص سوالات زیر را از او مطرح نمود:

سولات رایج لیپوماتیک بازو

 • از چه داروهایی باید پیش و یا بعد از عمل لیپوماتیک استفاده نمود؟
 • آیا بایست بعد از عمل از بانداژ مخصوصی استفاده شود؟
 • تا چه زمانی باید از آن ها استفاده کرد و فرد چه زمانی می تواند آن ها را بردارد؟
 • چه مدت طول می کشد تا بخیه ها به صورت کامل از بین بروند؟
 • فرد چه زمانی می تواند مجددا فعالیت های روزانه خود را آغاز کند؟
 • دوره بازیابی و مراقبت چه زمانی به آخر می رسد؟

برخی از عوارض لیپوماتیک بازو

این نوع از لیپوماتیک یعنی لیپوماتیک بازو در مقایسه با دیگر لیپوماتیک ها دارای عوارض کمتری می باشد و به یک نوع می توان گفت که برای آغاز کار و به دست آوردن تجربه پزشکانی که جدیدا وارد این عرصه شده اند ،بسیار مناسب می باشد.ولی این درمان نیز مانند سایر درمان ها احتمال دارد که دارای یک سری عوارض باشد که ما در زیر به تعدادی از این عوارض رایج اشاره نموده ایم.

 • خطرات ناشی از بیهوشی
 • دچار خونریزی شدن از سایر عوارض ناشی از لیپوماتیک
 • عفونت
 • دیر بهبود پیدا کردن جای زخم
 • به وجود آمدن زخم در داخل بافت بازو
 • از بین رفتن بافت چربی زیر پوست
 • آسیب دیدن غدد لنفاوی ،عضلات ،رگ ها و عصب های بازو
 • این امکان وجود دارد که بخیه جذب نگردد ولی پوست بر روی زخم به وجود آید که در این شرایط سبب قرمز شدن و سوزش می گردد.
 • احتمال دارد درمان دوباره مورد نیاز باشد
 • احتمال دارد در این روش درمانی به سیستم عروقی و عصبی فرد آسیب وارد شود.درست است که این مورد در مقایسه با دیگر درمان های لیپوماتیک دارای درصد کمتری می باشد ولی در حالت کلی نمی توان از ان چشم پوشی نمود.
 • در این روش درمانی یکی دیگر از عوارضی که احتمال دارد فرد با آن مواجه گردد ،تجمع یافتن آی زیر پوست (آمبولی شدن ) می باشد .لازم به ذکر است که میزان تجربه و تبحر پزشک ،در پایین آمدن احتمال ایجاد این عارضه دارای تاثیرات زیادی می باشد.
 • از دیگر عوارضی که احتمال دارد در عمل لیپوماتیک بازوها ایجاد شود بروز ناهمواری بر سطح پوست و عدم تقارن بازوها می باشد.
  لاغری سریع شکم , روشهای سریع برای لاغری شکم

توصیه ما به کلیه افرادی که قصد انجام این عمل را دارند این می باشد که برای اینکه احتمال خطر و عوارض ناشی از این عمل را بتوانند کاهش دهند ،حتما پیش از این عمل به یک پزشک متخصص ماهر ومجرب مراجعه کنند.

بعد از عمل لیپوماتیک در صورتی که فرد هر یک از موارد ذکر شده در بالا را مشاهده نمود باید هر چه زودتر توسط پزشک معالج خود ویزیت شود.

هزینه لیپوماتیک بازو

قیمت و هزینه لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو یکی از بهترین راه های از بین بردن چربی های اضافی در اطراف بازو می باشد . که به نسبت سایر روشها کم خطر و بدون درد است . هزینه لیپوماتیک بازو به برخی از عوامل بستگی دارد که پزشک متخصص بعد از معاینه اولیه برای بیمار اعلام می کند .یکی از فاکتورهای مهم وسعت سطح ناحیه درمان است.

نکته مهم

قبل از هر عمل زیبایی به ویژه عمل های تهاجمی مانند لیپوماتیک بازو یا لیپوساکشن بهتر است که با پزشک متخصص خود مشورت کنید . بهترین راه را پزشک متخصص برای شما در نظر خواهد گرفت.

نتایج و تصاویر لیپوماتیک بازو

تصاویر لیپوماتیک بازوتصاویر لیپوماتیک بازوتصاویر لیپوماتیک بازو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *