لاغری با لیپوساکشن , هزینه عمل لیپوساکشن ۹۸

لاغری با لیپوساکشن , هزینه عمل لیپوساکشن ۹۸ : لیپوساکشن به عنوان یک جراحی زیبایی شکم ، که خطر و ناامنی زیادی دارد ، امروزه به عنوان یک جراحی زیبایی شکم در سراسر بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است ، و اکثر مردم بر این باورند که این یک اشتباه است . در ادامه در مورد موارد زیر بحث کنیم :

  • آیا لیپوساکشن عوارض جانبی حادی دارد ؟
  • آیا روش لیپوساکشن دردناک است ؟
  • تفاوت لیپوساکشن با لیپوماتیک در چیست ؟

هزینه عمل لیپوساکشن 98

لاغری با عمل لیپوساکشن

لاغر بودن و داشتن اندامی متناسب اعتماد به نفس فرد را افزایش می دهد ، و بر سلامت بدن فرد و سلامت روانی وی بسیار تاثیرگذار است . چراکه داشتن چربی های زائد شکل و ظاهری نامتناسب به اندام فرد داده و اعتماد به نفس را کاهش می دهد ، عمل لیپوساکشن ، جز اعمال جراحی برای زیبایی ظاهر بدن است ، و می تواند ظاهری جذاب و خوش فرم برای فرد به ارمغان آورد .

با چاق شدن متعاقبا سلول های چربی در بدن زیاد شده و ظاهر بدن نامتناسب می شود ، لیپوساکشن برای ایجاد ظاهری متناسب و از بین بردن چربی های زائد می تواند بسیار موثر واقع شود . باید بگوییم که کاربرد لیپوساکشن در برخی از نقاط بدن ، مانند کمر ، شکم یا ران می باشد .نتایج حاصل از عمل لیپوساکشن طولانی مدت بوده و به زودی قابل برگشت نیست . لازم به ذکر است که ، با افزایش وزن ، قسمت های لیپوساکشن شده دوباره چاق می شوند .

لیپوساکشن برای لاغری و کاهش وزن گزینه ی مناسبی نیست . کاربرد لیپوساکشن برای زیبایی بیشتر و از بیدن بردن چربی های زائدی ک بعد از رژیم و ثبلت وزن برجا مانده است ، می باشد .

اگر شما می خواهید نسبت به عمل لیپوساکشن اقدام کنید ، توصیه ی ما به شما این است که ابتدا با پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک ، جلسه ی مشاوره ای را برگزار کرده و اطلاعات کافی راجع به این موضوع کسب کنی ، و از نتایج حاصل از آن اطلاع کافی داشته باشید . باید بگوییم که انتظارات شما از نتیجه ی عمل بایستی منطقی باشد .

لاغری با لیپوساکشن
لاغری با لیپوساکشن

چه کسانی کاندید مناسبی برای انجام لیپوساکشن هستند ؟

فردی که می خواهد عمل لیپوساکشن را انجام دهد ، بایستی در سلامت کامل بوده ، و سابقه ی بیماری های مزمن مانند دیابت ، بیماری قلبی ، عروقی و یا سایر بیماری های سیستم ایمنی نداشته باشد . سن بیمار برای انجام عمل لیپوساکشن باید بالای ۱۸ باشد . پوست فردی که انعطاف داشته باشد ، کاندید مناسبی برای عمل لیپوساکشن است ، در صورتی که پوست منعطف نباشد ، عمل لیپوماتیک گزینه ی مناسبی است . همچنین فردی کاندید مناسبی برای عمل لیپوساکشن است که دچار چاقی مفرط نبوده و وزن ثابتی داشته باشد ، و دارای شاخص وزنی کمتر از ۴۰ باشد .

اقدامات لازم قبل از انجام لیپوساکشن

توصیه بر این است که بیمار جهت اطمینان از سلامت قبل از انجام عمل لیپوساکشن یکسری از آزمایش ها را انجام دهد . همچنین رعایت موارد زیر قبل از انجام لیپوساکش ضروری است :

  • بیمار نباید به مدت ۲ هفته قبل از عمل از مصرف قرص های رقیق کننده خون مثل آسپرین استفاده کند .
  • به مدت ۲ هفته قبل از عمل نباید از قرص های ضد بارداری استفاده شود.
  • به مدت یک هفته قبل از عمل از مصرف دخانیات پرهیز کرده ، چرا که دخانیات دوران بهبودی را طولانی مدت خواهد کرد .

هزینه لیپوساکشن شکم چقدر است ؟

بسیاری از افراد برای لاغری و از بین بردن چربی های شکم ، باسن و ران ، به روش هایی از جمله ورزش و رژیم های غذایی متعدد روی می آورند ولی این اقدامات چربی های زائد را به طور کامل از بین نمی برد . امروزه لیپوساکشن شکم جز رایج ترین اعمل جراحی پلاستیک برای از بین بردن چربی های زائد شناخته شده است ، که دارای استقیال زیادی است . لیپوساکشن به روش های مختلفی قابل انجام است ، می توان به طور مستقل آن را انجام داد ، و یا حی همراه با روش هایی مثل لیفت شکم یا پستان این کار را انجام داد .

هزینه لیپوساکشن شکم چقدر است ؟

شاید سوال خیلی ها باشد . باید بگوییم که هزینه دقیق لیپوساکشن بعد از مراجعه به جراح و معاینه و تعیین دقیق میزان چربی قابل استخراج تعیین می شود . همچنین تعداد مناطق تحت درمان و میزان چربی استخراج شده ، انجام لیپوساکشن به تنهایی ، و یا تلفیق آن با روش های دیگر در تعیین دقیق هزینه نقش دارد . از موارد دیگر تاثیرگذار بر تعیین هزینه ی لیپوساکشن ، این است که فرد بخواهد چربی استخراج شده را بر ناحیه ی دیگر بدن تزریق کند .

باید بگوییم که امروزه نوآوری های جدیدی وجود دارد ، که لیپوساکشن را با کیفیت بالاتری انجام می دهد . برای این کار حذف چربی با تکنیک های اچینگ پوست ترکیب می شود ، که می تواند عضلات زیر را بهتر بعد از لیپوساکشن تعریف کند . این درمان برای متقاضیانی که می خواهند به شصت نوعی از عضلات شکمی شکسته دست یابند ، قابل استفاده است . در نهایت ، هزینه لیپوساکشن ساده در مقایسه با روشی که شامل حذف چربی در ناحیه ی قوس ، ران و … باشد و یا لیپوساکشن با سایر روش ها ترکیب شود ، بسیار کمتر است .