لیفت بینی , هزینه و قیمت لیفت بینی در تهران بدون جراحی

لیفت بینی بدون جراحی

تمامی انسان ها علاقه مند به داشتن چهره و اندامی زیبا می باشند و داشتن چهره و اندام زیبا موجب می شود که حس اعتماد به نفس انسان ها تقویت شده و حضور فعالی در جامعه پیدا کنند ، در این میان زیبایی تک تک اعضای چهره نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که بینی یکی از این عضو های مهم می باشد.و اغلب افراد دوست دارند که بینی زیبایی داشته باشند اما به علل گوناگونی مانند ترس از عمل یا بی هوشی یا مشکلات سیستمیک بدن ،همه این افراد اقدام به جراحی بینی نمی کنند.

ولی خوشبختانه امروزه تکنیک های دیگری هم مانند لیفت با فیلر یا لیفت با نخ جهت فرم دادن به ظاهر بینی موجود است .که این گونه افراد می توانند با استفاده از اتکنیک لیفت بینی بدون جراحی اقدام به زیبا سازی بینی خود بکنند.

لیفت بینی

لیفت بینی برای چه افرادی مناسب می باشد؟

کسانی که دچار افتادگی سر بینی ،قوز بینی ، فرورفتگی پشت بینی یا پره های پهن بینی می باشند .در کسانی که قبلا جراحی رینوپلاستی را انجام داده و به علل گوناگون از ظاهر بینی خود راضی نمی باشند این امکان برایشان فراهم می باشد که بتوانند از این روش درمان زیبایی استفاده نمایند. لازم به ذکر است که این روش درمانی را در عرض یک ربع و بدون بیهوشی و بدون برش تنها با بی حسی موضعی انجام می دهند . درست است که این روش درمانی می تواند نقص های ظاهری بینی را مرتفع سازد اما ساختمان درونی بینی دست نخورده باقی می ماند.

  تفاوت بینی استخوانی و گوشتی در جراحی بینی

نخ های که در این روش مورد استفاده قرار می گیرند ،با بدن کاملا سازگار بوده و توسط بدن جذب می شوند و چنانچه کار استریل انجام شود هیچ گونه عارضه ای نمی توانند داشته باشند. این روش تا دو سال ماندگاری دارد و پس از اینکه نخ ها جذب شدند ، بینی به شکل اولیه خود باز خواهد گشت.

فواید و مزایای لیفت بینی بدون جراحی بینی:

  • مهمترین مزیت لیفت بینی بدون جراحی (لیفت بینی با نخ ) عدم جراحی و عوارض آن می باشد
  • در حقیقت در رینوپلاستی بدون جراحی بافت ها و مخاط بدون تغییر می ماند و درد سر مراقبت که یک سال بعد از عمل رخ می دهد را ندارد.
  • در ضمن میزان بالا بردن بینی را هم متناسب با سلیقه فرد تنظیم می کنند.
  • با استفاده از بی حسی موضعی نخ گذاری حدود ۱۵ دقیقه زمان می برد و تیغ و جراحی هم ندارد.
  • چنانچه لازم باشد هر فردی می تواند در هر زمانی که دوست داشته باشد با یک یا دو نخ بینی خود را بالا ببرد.
  • در این روش درمانی صدای تو دماغی و تورم یک ساله هم وجود ندارد و فرد با مشکل بو نیز مواجه نمی شود.
  • همچنین در صورتی که فرد فرم جدید بینی خود را دوست نداشته باشد ؛ می توان آن را به حالت اولیه برگرداند.

سوال های متداول در مورد لیفت بینی :

آیا لیفت بینی همیشگی می باشد؟

پاسخ این سوال منفی می باشد زیرا نخ هایی که برای لیفت مورد استفاده قرار می گیرند پس از مدتی جذب خواهند شد.

زمان جذب نخ وتمدید مجدد آن چه زمانی خواهد بود؟

در اغلب موارد نخ ها تا دو سال پس از لیفت جذب می گردند اما اغلب بر اساس پاسخ دهی فرد ،در اتمام سال اول یکبار تمدید لیفت با تعداد کمتری نخ صورت می گیرد.

در این روش درمانی آیا تنها بینی بالا میره ؟پره هایش جمع نمی شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این کار نیز امکان پذیر می باشد ولی نخ های این کار مقداری متفاوت می باشد و گران تر می باشند و در صورت استفاده از آن ها تقریبا ً دو میلیون به هزینه درمان افزوده خواهد شد.

بعد از لیفت امکان چسب زدن وجود دارد؟

نخیر ،از انجایی که چسب بینی قسمت بسیار مهمه کاره ،چنانچه زودتر از شش هفته چسب برداشته شود ،چون کلاژن سازی خوب انجام نشده است ، نخ ها جا کن شده و لیفت از بین می رود.

  انواع مختلف مدل بینی طبیعی

آیا این نخ ها دارای خطری نمی باشند؟

نخیر .باید بگوییم که سال ها است که از این نخ ها جهت لیفت و تایت کردن صورت و همین طور در رشته های دیگر پزشکی استفاده می گردد و دارای تائیدیه می باشند.ولی باید بگوییم که اگر نخ غیر استاندارد مورد استفاده قرار گیرد احتمال بروز عوارض وجود خواهد داشت.

در لیفت بینی آیا احتمال عفونت وجود دارد؟

خیر ،اما هر پروسیجری که روی بدن صورت می گیرد ،چنانچه به صورت استریل انجام نشه می تواند عفونت کنه حتی ایجاد آبسه کنه.لذا رعایت نمودن استریلیته در هنگام کار از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

آیا احتمال آسیب بافت و غضروف و تغییر شکل بینی وجود دارد؟

خیر،در صورتی که فردی که لیفت بینی ( رینوپلاستی بدون جراحی ) را انجام می دهد دارای مهارت و تجربه کافی در این زمینه باشد ،احتمال این کار به صفر می رسد.

آیا پس از جذب شدن نخ ها ظاهر بینی بدتر نمی گردد؟

خیر پس از جذب کامل نخ ها ، چنانچه دوست نداشته باشیم که دوباره آن را تمدید کنیم ،بینی به شکل نخست خود باز خواهد گشت و هیچ گونه تغییری در ظاهر قبلی بینی ایجاد نخواهد شد.

قیمت و هزینه لیفت بینی به چه مقدار می باشد؟

نمی توان هزینه دقیقی را برای این درمان بیان کرد ولی باید بگوییم که هزینه لیفت بینی اغلب بسیار کمتر از جراحی زیبایی بینی می باشد.

لیف بینی بدون جراحی

در صورتی که لیفت همیشگی نمی باشد ،پس چرا هزینه کنیم؟

ما در اینجا بهتر می بینیم که جواب این پرسش را با پرسش بدهیم . تزریق ژل لب ،فرم دهی صورت ، تزریق چربی و … هیچ کدام همیشگی نمی باشند و همه این موارد بایست پس از چند ماه تا چند سال تمدید شوند ،پس چرا افراد آن ها را انجام می دهند ؟زیرا در طول مدت ذکر شده از زیبایی درمان خود لذت می برند و مهمترین حس این کار ها برگشت پذیر بودن آن ها می باشد .زیرا پس از مدتی فرد دلش برای چهره قبلی خود تنگ می شود و یا حتی دوست دارد که چهره ای با یک فرم دیگه داشته باشد.

  نتایج جراحی بینی ( رینوپلاستی )

آیا لیفت بینی با ژل هم به زیبایی لیفت بینی با نخ است؟

پاسخ این پرسش مثبت است ،باید بگوییم که کسانی که به علل مختلف نمی توانند شش هفته چسب بزنن می توانند از لیفت با زل استفاده کنند که تا شش ماه دارای ماندگاری می باشد.

لیفت بینی با نخ چقدر دوام دارد؟

در صورتی که فرد از جلسات تقویت نخ ها و ترمیم استفاده نکند یک تا سه سال می باشد .اما برای فردی که در سال یک تا چهار بار ( با توجه به شرایط پوستی فرد و عضو مانند بینی با توجه به حرکت کمتر جلسات ترمیم کمتر می باشد ) برای تقویت و ترمیم لیفت بینی مراجعه نماید این فرد دیگر لیفتش را دائمی نموده است. یعنی به عنوان مثال لیفت صورت بدون افت لااقل سالی یک بار چند نخ به عنوان کمک و تقویت لیفت بهتر است اضافه گردد تا عمر سه ساله لیفت نامحدود گردد.

در صورتی هم که فرد تمدید نکرد ،صورت و بینی پس از سه سال نهایتا مانند روز نخست می گردد و برخلاف حرف عده ای هیچ وقت بدتر نمی گردد بلکه با تحریک کلاژن سازی و سفت نمودن پوست همیشه بهر از روز اول هم خواهد شد.

مراقبت های بعد از لیفتینگ بینی:

افراد پس از لیفت بینی بهتر می باشد که تا سه ماه از چسب بینی استفاده نمایند. و از خوابیدن و فشار به نوک بینی خودداری کنند .در صورتی که لباس جلو بسته باشد بهتر است در زمان پوشیدن حواس خود را به بینی جلب کنند . چنانچه افت داشته باشد برای ترمیم با یک نخ مراجعه نمایید.

ترمیم بینی با نخ به روش دوبل:

در صورتی که مراقبت های لازم انجام شود و در صورت نیاز ترمیم انجام شود ؛ عمر لیفت بینی بدون جراحی ، بیش از سه سال خواهد بود. این روش بدون جراحی بوده و نیازی به بی هوشی ندارد و تحت بی حسی موضعی انجام می گردد و حدود ده دقیقه زمان نیاز دارد .کبودی و تورم و تغییر صدا و مشکلات مخاطی که امکان دارد پس از عمل جراحی بینی فرد با آن ها مواجه شود ، در لیفت دوبل بینی وجود نخواهد داشت. ولی باید اشاره داشته باشیم که این روش برای ترمیم انحراف بینی مناسب نمی باشد .و بیشتر برای جمع کردن بینی و رفع قوز و سر بالا کردن بینی ،بهتر می باشد که از آن استفاده گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *