لیزر کیوسوییچ جهت رفع تیرگی ، عوارض دستگاه لیزر کیوسوییچ

لیزر کیوسوییچ ، پاک کردن تاتو با لیزر کیوسوییچ

باید بگوییم که این لیزر یک لیزر کاملا پیشرفته و تخصصی به شمار می رود . لیزر کیوسوییچ دارای طول موج های ۵۳۲ و ۱۰۶۴ نانومتر می باشد. از این طول موج برای برطرف کردن انواع لک های صورت و بدن ، ماه گرفتگی ، خال های مادرزادی و همین طور پاک کردن تاتوی صورت و بدن استفاده می شود.

لیزر مذکور بیش از یک دهه می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد . در واقع لیزر کیوسوییچ یک روش تاثیرگذار جهت برطرف کردن یا کم رنگ کردن لک های پیری می باشد. لیرز QS در یک جلسه ملاسما و لک التهابی را کاهش می دهد. و یا بطرف می سازد. این نکته را فراموش نکنید که لیزر کیوسوییچ یک لیزر متفاوت از لیزر مو است. و دارای دستگاه و تکنیک و کارایی متفاوتی می باشند.

لیزر کیوسوییچ

چگونگی انجام لیزر کیوسوییچ

در حقیقت لیزر کیوسوییچ یک تکنیک و روش درمانی می باشد که با توجه به مشکل بیمار از یک تا چند جلسه ممکن است از این لیزر برای درمان فرد استفاده گردد. فرد بعد از انجام این روش درمانی می تواند زندگی روزانه خود را مجددا آغاز نماید . .در زمان انجام این روش درمانی پوست فرد مقدار کمی ورم کرده و یا کبود خواهد شد. اثرات درمانی در عرض یک هفته بروز کرده و رنگدانه ها به مرور از بین خواهند رفت.

  نکات مهم لیزر پوست صورت , قیمت و هزینه هر جلسه لیزر پوست چقدر است

چنانچه فرد لکه های کوچک رنگدانه ای داشته باشد در طول چند ثانیه درمان او به اتمام خواهد رسید. ولی اگر صورت فرد دارای لکه های زیادی باشد ،برای این کار نیاز به نیم ساعت زمان خواهد بود . جهت برداشتن یک لکه پوستی کوچک با این روش درمانی تقریبا به سه جلسه زمان نیاز می باشد . جهت برطرف کردن لکه های بیشتر تقریبا به ۵ تا ۶ جلسه زمان نیاز می باشد.

مراقبت های قبل و بعد از لیزر کیوسوییچ

فرد متقاضی باید هم قبل و هم بعد از درمان با لیزر کیوسوییچ از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کند. جهت التیام و ترمیم التهاب و قرمزی پوست مقداری باید حوصله به خرج داد . التهاب و قرمزی پوست فرد در یک مدت زمان کوتاه از بین خواهد رفت.

موارد استفاده از لیزرکیوسوییچ

  • از این روش درمانی برای برطرف نمودن وارد زیر استفاده می گردد:
  • برطرف کردن لکه های قهوه ای پوست
  • از بین بردن و حذف خال های مادرزادی
  • پاک کردن و از بین بردن تاتو از روی پوست
  • برطرف کردن جای جوش
  • برطرف کردن کک و مک
  • جهت برطرف کردن لک صورت

لیزر کیوسوییچ برای لک صورت

از جمله بیشترین درخواست خدمات لیزر کیوسوییچ جهت برطرف کردن لک صورت می باشد ولی باید به این نکته نیز اشاره داشته باشیم که این لیزر در این مورد بسیار موثر عمل می کند.

پاک کردن تاتو با لیزر کیوسوییچ

این لیزر یک تکنیک بسیار مطمئن جهت پاک کردن تاتو است . تکنیک های زیادی جهت پاک کردن تاتو وجود دارند ، مانند درم ابرژن ، فریز ، لیزر Co2 جراحی و … که هر یک از این روش ها عوارضی را در پی دارند . باید بگوییم که لیزر لیوسوییچ بدون عارضه می باشد و دارای بالاترین تاثیرگذاری می باشد .در واقع مکانیسم عملکرد کیوسوییچ در تکه تکه کردن پیگمان ها و ذرات جوهر می باشد. این کار را امواج نوری بسیار قوی انجام می دهند . این امواج در کسری از ثانیه این کار را انجام می دهند . میزان موفقیت در پاک کردن تاتو با لیزر QS به مواردی مانند رنگ های استفاده شده در تاتو و یا ناحیه انجام شده ، بستگی دارد.

  تزریق چربی به سینه

نتایج لیزر کیوسوییچ

عوارض دستگاه لیزر کیوسوییچ

همان گونه که در بالا نیز اشاره داشتیم این لیزر عارضه جدی خاصی را در پی ندارد . بعد از درمان با این روش ، لک های قهوه ای یا قرمز بروز می کنند ، این لک ها طبیعی می باشند . باید بگوییم که این لک ها بعد از پوسته پوسته شدن از بین خواهند رفت . در یک سری از موارد احتمال دارد پوست دچار زخم و عفونت گردد. در این شرایط بیمار باید موضوع را با پزشک معالج خود در میان بگذارد.

جلسات لیزر کیوسوییچ

لازم به ذکر است که تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان با لیزر کیوسوییچ بستگی به مشکل بیمار دارد . در اغلب مواقع تا ۷۰% در جلسه اول مشکل از بین می رود . اما فرد برای اینکه به نتیجه دلخواه خو دست پیدا کند باید دوره درمان را تکمیل نماید تا بتواند به نتایج رضایت بخش دست بیابد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *