لیزر موهای زائد زیر بغل , قیمت و هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل , قیمت و هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل , بهترین کلینیک زیبایی برای لیزر موهای زائد زیر بغل در تهران را می توانید در درمان تایم پیدا کنید : جدیدترین و دائمی ترین روش برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد که در سال های اخیر وارد خدمات زیبایی مرکز و کلینیک های زیبایی شده است . لیزر موهای زائد بر روی نواحی خاصی از بدن که موی زائد همیشه رشد می کند . یکی از این نواحی که هم مردان و هم زنان همیشه از موی زائد آن اذیت می شوند ؛ ناحیه زیر بغل است . در روش های سنتی برای رفع موهای زائد ناحیه زیر بغل رو باید همیشه با استفاده از تیغ می تراشیدیم و یا از داروها و کرم های موبر باید استفاده می کردیم . در استفاده از تیغ خطرات خاص مانند بریدگی پوست و … و کرم ها و یا سایر داروهای موبر نیز در برخی از موارد موجب تیرگی پوست ناحیه بعد از اصلاح می شد .

لیزر مو همه این خطرات و معایب را برطرف  کرده است و شما با مراجعه به مراکز و کلینیک های زیبایی می توانید هر ناحیه از بدن خود را که می خواهید لیزر کنید . این عمل بدون درد و خطر است و طی چند جلسه به راحتی تمامی موهای زائد را به صورت دائمی از بین می برد .

لیزر موهای زائد زیر بغل

آسیب ها و عوارض جدی روش های سنتی برای رفع موهای زائد زیر بغل

یکی از روشهای سنتی که امروزه هم بیش از ۹۵ درصد مردم از آن استفاده می کنند روش تراشیدن با استفاده از تیغ است . به دلیل هزینه بسیار پایین و سرعت در انجام عمل می تواند گزینه مناسبی باشد اما این عمل نیز عوارض و خطراتی را به همراه دارد و بدون شک همه ماها با آن مواجه شده ایم . تراشیدن مداوم موهای زائد زیر بغل با تیغ عوارضی مانند : خشکی پوست زیر بغل , ایجاد خراشیدگی , بریدگی پوست , ایجاد کیست , تولید موهای درون روییده در زیر بغل و … را به دنبال دارد . در یک لول بالاتر از تراشیدن کرم های موبر و یا برخی از داروها موجب از بین رفتم موهای زائد بدن می شوند که آنها هم روشی دائمی نمی توانند باشند .

همیشه به دنبال یک روش دائمی برای خلاصی از شر موهای زائد بدن خود بوده ایم . که امروزه با وجود انواع دستگاه های لیزر مو در مراکز معتبر زیبایی و مطب های پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید به راحتی به یکی از کلینیک های زیبایی در محل زندگی خود مراجعه کرده و با لیزر موهای زائد زیر بغل برای همیشه از شر موهای زائد این ناحیه خلاص شوید .

  دستگاه لیزر الکساندرایت 2019 , خرید , فروش و قیمت دستگاه الکساندرایت کندلا

عمل لیزر موهای زائد زیر بغل چیکار می کند ؟

با تاباندن لیزر بر روی ناحیه زیر بغل انرژی حاصله فولیکول مو را مورد هدف قرار می دهد و انرژی از این طریق به ریشه مو می رسد و سلول های رشد مو را تخریب می کند . موهای زائد کم کم می ریزند . طی چند جلسه لیزر ؛ موهای زائد زیر بغل  به صورت کامل پاک می شوند و پوست صاف و کاملا شفاف می شود  که به صورت دائمی ماندگار است .

مدت زمان لیزر موهای زائد زیر بغل

بر اساس معایناتی که پزشک متخصص در ابتدا انجام می دهد تعداد جلسات لیزر مو را تعیین می کند . مدت زمان هر جلسه تنها در چند دقیقه تمام می شود . در عرض مدت اندکی هر جلسه به اتمام می رسد و در انتهای جلسات شما شاهد ریزش موهای ناحیه زیر بغل خود خواهید بود . بعد از اتمام تمام جلسات نتیجه کامل را در طی چند هفته کاملا مشاهده خواهید کرد .

نکته قابل توجه

باید بدانید که موهای زائد همیشه در حال رشد هستند و صرفا با انجام چند جلسه لیزر تنها موهای زائد موجود از بین می روند بعد از آن بدن شخص شروع به تولید موهای زائد می کند که برای جلوگیری از این کار پزشک متخصص در دوره های بلند مدت یک جلسه لیزر را نیز برای شما تجویز خواهد کرد . فاصله این جلسات حتی به ۴ ماه هم می رسد . در برخی از موارد نیز که رشد زیادی دارند این مدت زمان کاهش خواهد یافت .

مزایای لیزر موهای زائد زیر بغل

برای یادآوری : لیزر مو موجب نابودی فولیکول مو در زیر سطح پوست می شود و رشد موهای زائد را به طورت دائمی متوقف می کند . تا زمانی که فولیکول موی جدید شروع به فعالیت کند . با از بین رفتن موهای زائد روی سطح پوست ؛ پوستی کاملا صاف و روشن خواهید داشت . لیزر موهای زائد زیر بغل یکی از پر درخواست ترین لیزر موهای زائد است . با از بین رفتن موهای زائد این ناحیه دیگر تعریق زیادی نخواهید داشت . مدت زمان کمی برای از بین بردن موهای زائد خودتان صرف خواهید کرد و در از بین بردن موی زائد زیر بعل خود هیچ درد و سوزشی را حس نخواهید کرد. در کل می توان گفت :

  • مدت زمان کم در حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه برای لیزر مو کافی است (در هر جلسه )
  • موهای زائد زیر بغل به صورت کامل و دائمی از بین خواهد رفت
  • پوستی صاف و شفاف خواهید داشت
  • برخی از دستگاه های لیزر به دلیل چند منظوره بودن کاربرد آنها تیریگی ناحیه زیر بعل را به صورت قابل توجهی کاهش میدهند
  • لیزر موهای زائد زیر بغل بدون درد است
  • عوارضی مانند سوزش و بریدگی و سوختگی ندارد .
  • تعداد کل جلسات لیزرمو برای افراد با پوست روشن و موهای زائد تیره در حدود ۸ تا ۱۲ جلسه می باشد .
  چرا باید میان جلسات لیزر موهای زائد فاصله باشد؟

توجه داشته باشید :

عمل لیزر موهای زائد زیر بغل یا هر ناحیه از بدنتان را حتما در کلینیک های زیبایی و مراکز لیزر معتبر انجام دهید . در این مراکز لیزر موهای زائد توسط پزشک متخصص و یا تکنسین های ماهر انجام می شود که بدون مشکل خواهد بود .

هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل برای افراد با پوست تیره

رنگ پوست افراد برای انجام عمل لیزر موهای زائد بدن بسیار اهمیت دارد بطوری که افرادی که پوست روشن و سفید به همراه موهای زائد و تیره دارند عمل لیزر موفقیت بالیی خواهد داشت و موهای زائد بطور کامل از بین خواهند رفت ولی در افراد با رنگ پوست تیره نیاز به دستگاه لیزر قدرتمندی است . همانطور که اشاره شد انرژی نور لیزر توسط رنگدانه های ملانین پوست جذ می کند و این انرژی به فولیکول مو انتقال می یابد که منجر به تخریب ریشه مو می شود . لذا برای از بین بردن موهای زائد افراد با رنگ پوست تیره باید دستگاه پیشرفته تری داشته باشیم .

با افزایش تنوع دستگاه های لیزر موهای زائد در سراسر دنیا قدرت دستگاه ها هم به تناسب تغیر کرده است و بهینه تر شده اند . لذا در اکثر مراکز زیبایی معتبر از هر نوع دستگاه لیزری موجود است تا بر اساس تعیین پزشک مورد استفاده قرار بگیرند.

نکته قابل توجه

عملکرد لیزر بر روی پوست تیره با موهای رنگی مثل : بور , قرمز , قهوه ای  و یا سفید بسیار پایین است لذا قبل از انجام لیزر حتما با پزشک متخصص در این باره مشورت کنید .

عوارض لیزر موهای زائد زیر بغل

رایج ترین عوارض لیزر موهای زائد رویش موهای درون رو در ناحی زیر بغل یا هر ناحیه تحت درمان است . یک مورد دیگر در رابطه با دائمی بودن لیزر موهای زائد این است که وقتی لیزر انجام می شود در همان زمان تمامی موهای زائد را از بین می برد ولی بدن همیشه این موهای زائد را تولید می کند لذا صد در صد دائمی نیست و نیاز به جلسات دباره ولی کم در زمان های تعیین شده دارد . یک مشکل دیگر هم رشد موهای زائد بعد از مدت ۶ ماه یا بیشتر است که به رنگ روشن رشد می کنند که کم کم تاثیر لیزر بر روی این موها نیز کم می شود و نیاز به لیزر قدرتمند خواهد بود .

  لیزر موهای زائد ارومیه , کلنیک لیزر مو در ارومیه , تعرفه هر جلسه لیزر مو

قرمزی و سرخی پوست

انرژی بالای لیزر بدون شک بر روی پوست ایجاد قرمزی خواهد کرد . همچنین سوزش اندکی در حین درمان نیز خواهید داشت .البته تمام این عوارض موقتی بوده و بعد از  مدتز مان اندکی از بین خواهند رفت.

پوسته پوسته شدن بعد از لیزر درمانی

بیشتر افراد برای از بین بردن موهای زائد خود از لیزر های قوی تری استفاده می کنند . که منجر به پوسته پوسته شدن ؛ پوست می شود . البت هبا استفاده از دارو ها و پمادهایی که پزشک متخصص تجویز خواهد کرد در کمتر از ۷۲ ساعت این عوارض از بین می روند .

احتمال پایین آمدن عفونت

همه جراحی های تهاجمی برای زیبایی در معرض عفونت قرار دارند در حالی که احتمال عفونت در لیزر مو بسیار پایین است و با رعایت نکاتی که پزشک معالج دستور داده است هیچ مشکلی پیش نخواهد امد.

وارد شدن آسیب به چشم

در لیزر موهای زائد برای جلوگیری از آسیب احتمالی به چشم ها از عینک های مخصوصی استفاده می شود . اگر در مرکز لیزر یا کلینیک زیبایی بدون این عینک عمل لیزر انجام دهید احتمال آسیب دیدگی چشمهای شما بیشتر خواهد بود . لذا در انتخاب کلینیک لیزر موی مناسب و معتبر دقت کافی را داشته باشید .

تغییرات رنگدانه ای

استفاده از دستگاه های لیزر باید بر اساس دستورالعمل های خودشان انجام شود . پزشک متخصص باید در کارکرد با لیزر مهارت داشته باشد . تا بتواند بر اساس حساسیت پوست بیمار تنظیمات را بر روی دستگاه اعمال کند . در صورتی که این تخظیمات درست نباشد احتمال آسیب دیدن رنگدانه های پوست شده و در برخی از موارد موجب تیرگی ناحیه لیزر می شود . البته این تغییرات موقتی بوده و با گذشت زمان ترمیم می شوند .اما برای افرادی که دارای رنگ پوست تیره هستند ماندگار خواهد بود .

به جا ماندن جای زخم

لیزر موهای زائد زیر بغل کاملا غیر تهاجمی است و هیچ جای زخمی را به جای نخواهد گذاشت . تنها می تواند میزان سوختگی بالا برود که بسیار به ندرت است و فقط در افراد با رنگ پوست تیره بیشتر دیه می شود .

توجه داشته باشید که :

اگر ناحیه درمان زخم شدگی داشته باشد به هیچ وجه از لیزر در آن ناحیه استفاده نشود.

تاول زدن

از دیگر عوارض لیزر موهای زائد زیر بغل می توان به تاول زدن پوست ناحیه درمان نیز اشاره کرد. این عارضه زمانی رخ می دهد که افرادی که عمل لیزر را انجام میدهند تجربه و تانایی کافی این کار را نداشته باشند . و لیزر را در یک ناحیه متمرکز کنند که منجر به سوختگی شدید آن ناحیه خواهد شد و تاول پدید خواهد آمد . هر چند با استفاده از پماد های خاص کاملا برطرف می شود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *