قیمت و هزینه میکرونیدلینگ پوست صورت

امتیاز بدید !

قیمت و هزینه میکرونیدلینگ پوست صورت : قیمت این روش درمان برای افراد مختلف متفاوت می باشد و هزینه میکرونیدلینگ به عوامل مختلفی مانند نواحی مورد نظر ، میزان انجام میکرونیدلینگ بر روی آن نواحی ،تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان ،دستمزد پزشک و همین طور محل جغرافیایی مطب پزشک بستگی دارد.
لذا هزینه میکرونیدلینگ برای افراد متفاوت می باشد .

هزینه میکرونیدلینگ

هزینه میکرونیدلینگ

عوامل مهم در مشخص کردن قیمت میکرونیدلینگ کدامند؟

  • در صورتی که میکرونیدلینگ همراه با مزوتراپی باشد ،هزینه بیشتری برای بیمار در پی خواهد داشت و در اغلب موارد مزوتراپی را برای تاثیر بیشتر و سریعتر مورد استفاده قرار می دهند.
  • به هر میزان که ناحیه میکرونیدلینگ شده دارای وسعت بیشتری باشد ،قیمت نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
  • از دیگر عواملی که می تواند بر هزینه این روش درمانی تاثیرگذار باشد ،تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان می باشد ،تعداد این جلسات را پزشک معین می کند در اغلب موارد چهار جلسه به صورت ماهی یک بار می تواند دارای نتایج مطلوبی باشد.
  • محل قرارگیری کیلینیک یا مطب نیز در هزینه نهایی تاثیرگذار است.
  • دستمزد پزشک نیز می تواند نقش تعیین کننده ای در هزینه ها داشته باشد.

چگونگی مشخص کردن قیمت میکرونیدلینگ

بیشتر افرادی که متقاضی این روش درمانی می باشند ،در جلسه اولی که با پزشک متخصص دارند نخستین سوالی که از پزشک می پرسند این می باشد که هزینه میکرونیدلینگ به طورتقریبی چه مقدار می باشد ؟در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که هزینه میکرونیدلینگ به طور متوسط در هر جلسه با توجه به ناحیه درمان ۳۵۰-۲۰۰ هزارتومان می باشد.

بخوانید :  مزوتراپی صورت , عوارض مزوتراپی پوست صورت

هزینه میکرونیدلینگ همه ی صورت از ۲۰۰ هزار تومان آغاز می شود و در ضمن هزینه درمان نقطه ای میکرونیدلینگ اغلب از ۵۰ هزار تومان آغاز می شود و هزینه ی دیگر قسمت ها نیز بعد از معاینه پزشک مشخص می شود. در صورتی که شما عزیزانی یک بررسی در مورد هزینه های دیگر عمل های زیبایی داشته باشید متوجه خواهید شد که این عمل زیبایی بسیار به صرفه می باشد ولی شما عزیزانی که دوست دارید که از هزینه دقیق این روش درمانی آگاه شوید می توانید یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص داشته باشید تا او بعد از دیدن شما هزینه دقیق را برای شما تعیین کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *