درماپن , هزینه درماپن , خرید و قیمت دستگاه درماپن خانگی امریکایی

درماپن

امروزه جهت درمان عارضه های پوستی مختلف مانند لکه ها ، جای زخم ، اسکارها و … از روش جدید لایه برداری و پاکسازی پوست به نام درماپن استفاده می شود. غالبا ً این روش درمانی با روش میکرونیدلیینگ اشتباه گرفته میشود و علت آن هم ، پایه و اساس یکسان هر دو شیوه می باشد. در هر دو مورد این روش های درمانی ، پایه و اساس کار ، به وجود آوردن سوراخ های کوچک ( غیر قابل رویت ) در سطح پوست می باشد. تنها با این تفاوت که در روش میکرونید لینگ این سوراخ ها به صورت افقی ولی در روش درماپن به صورت عمودی ایجاد می گردد.

درماپن

درماپن در زیباسازی پوست چه کاربرد هایی دارد؟

در عصر کنونی با توجه به پشرفت های زیادی که در علم و تکنولوژی صورت گرفته است ، از شیوه های فراوانی جهت زیباسازی پوست استفاده می شود . کلیه این شیوه ها در کنار مزایایی که دارند یک سری معایبی را هم دارا می باشند که همین مسئله سبب می گردد تا هر فردی جهت زیباسازی و ترمیم پوست خود روشی را انتخاب نماید که مزایای آن از معایب آن بیشتر باشد. میان روش های مختلفی که جهت ترمیم و جوانسازی پوست ابداع شده است ، روش درماپن هم به عنوان یک روش جدید و قدرتمند ، جهت لایه برداری و زیبایی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

  پی آر پی (PRP) چیست؟

همه چیز در رابطه با درماپن

همان گونه که در بالا نیز اشاره نمودیم اغلب افراد روش درماپن و میکرونیدلینگ را باهم اشتباه می گیرند چون این دو روش دارای شباهت زیادی به هم می باشند ! ولی در روش درماپن ، قلمی که در دستگاه وجود دارد ، سوزن هایی دارد که به شکل عمودی روی سطح پوست حرکت کرده و سبب ایجاد سوراخ های بسیار ریز، روی پوست می گردند ، در این شرایط پوست جهت ترمیم این سوراخ های ریز ، کلاژن بیشتر تولید می کند ، که این امر موجب می شود که پوست زیبایی و طراوت خود را مجددا کسب کند.

کاربردهای مختلف درماپن

درمان جای جوش

درماپن با سوراخ هایی که در پوست ایجاد می کند ، پوست را تحریک کرده و سبب می شود که پوست کلاژن بیشتری تولید کرده و منافذ باز پوستی در محل جوش بسته شده و در نتیجه جای جوش کم عمق تر می گردد.

بطرف کردن چروک های پوستی

کمبود ترشح کلاژن در پوست ، سبب ایجاد چین و چروک در پوست می شود، لذا با روش درماپن ، می توان ترشح کلاژن در پوست را افزایش داده و چین و چروک های پوست را برطرف نمود.

درمان استرچ مارک ( ترک های پوستی )

به ترک های براق موجود در پوست استرچ مارک می گویند . از جمله عارضه هایی که در سطح پوست ، در زمان بلوغ در خانم ها در زمان بارداری ایجاد می شود ، ترک های پوستی می باشد ، این ترک ها بعد از ، از بین رفتن عروق خونی ، به رنگ پوست تغییر پیدا کرده و یک حالت براقی پیدا می کنند که سبب کاهش زیبایی پوست فرد می شوند . درماپن یک روش مناسب برای درمان این عارضه پوستی می باشد.

  علل ایجاد کک و مک در پوست

بطرف کردن جای زخم و سوختگی

روش درماپن این امکان را فراهم می سازد که بتوان اسکارهای ناشی از بخیه ، سوختکی و زخم را به سهولت درمان نمود.

درمان لکه های پوست صورت

امکان دارد لکه های روی صورت به دلایل مختلفی از جمله پیری ، حاملگی و ماه گرفتگی و… ایجاد شده باشد که استفاده از روش درمانی درماپن این امکان را فراهم می سازد تا بتوان کله های در اثر عوارض طبیعی و لکه های ارثی را درمان نمود.

مزایای روش درمانی درماپن

  • از جمله مزایای مهم این روش درمانی ، افزایش منافذ پوستی می باشد . اغلب بیماری های پوستی به علت بسته شدن منافذ سطح پوست ایجاد می شوند چون پوست قادر نمی باشد تنفس کند به همین خاطر درشیوه درماپن ، تعداد منافذ پوست افزایش پیدا می کند.
  • به علت خط کم و عوارض کمتر ، از این روش می توان برای دیگر قسمت های بدن نیز استفاده کرد.
  • با به وجود آمدن منافذ روی سطح پوست ، سلول های پوستی تحریک شده و در نتیجه کلاژن بیشتری تولید شده که سبب نرمی پوست می گردد. همین طور این روش موجب افزایش رطوبت سطح پوست می گردد.
  • جهت پوست های نازک ، بهترین روش درمانی درماپن می باشد.
  • این روش بدون درد بوده و عوارض ناچیزی دارد.
  • درماپن دارای دوره درمان کوتاه مدتی می باشد.
  • امکان بسیار کمی وجود دارد که در روش درماپن رنگ پوست تغییر کند.
  • از آنجایی که روش درمانی درماپن کم خطر می باشد می توان از آن برای اطراف چشم نیز استفاده نمود.
  • روش درماپن درمقایسه با دیگر روش های درمانی مقرون به صرفه تر می باشد.
  • جهت افزایش تاثیرگذاری ، می توان این روش درمانی را چند مرتبه تکرار نمود.
  پلاسماجت , هزینه و قیمت پلاسما جت , مزایا و عوارض , لیفت پلک با پلاسماجت

عوارض روش درماپن در جوانسازی پوست

مانند تمام روش های درمانی ؛ روش درمانی درماپن نیز در کنار مزایای زیادی که در لایه برداری و پاکسازی پوست دارد ، دارای یک سری عوارضی نیز می باشد .ولی تنها عارضه ای که بیشتر در این روش درمانی مشاهده شده است التهاب و قرمزی رنگ پوست می باشد که آن هم بعد از سپیری شدن یک مدت کوتاه برطرف می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *