جوانسازی واژن با لیزر و هزینه عمل جراحی جوانسازی واژن

جوانسازی واژن با لیزر و هزینه عمل جراحی جوانسازی واژن : این جوان سازی به وسیله لیزر مونالیزا تاچ صورت می گیرد که به طور اختصاصی برای مخاط واژن تهیه شده است. لیزر مونالیزا تاچ مشکل کاهش استروژن در بافت واژن را که اغلب بعد از یائسگی و زایمان روی می دهد ،با فعال سازی دوباره کلاژن جدید و باز سازی حالت واژن سالم ،حل می نماید.در ادامه این نوشته ما به جوانسازی ناحیه تناسلی خانم ها با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ ،چگونگی عمل کرد و بررسی اثرات و عوارض این لیزر خواهیم پرداخت وبرای دست رسی سریع به قسمتهای مختلف مقاله برای شما فهرستی را درزیر می آوریم که می توانید از آن استفاده نمایید.

Laser vaginal rejuvenation

بهترین متخصص زنان جهت انجام جوانسازی واژن : متخصص زنان

منظور از آتروفی واژن چیست؟

این عارضه که به ان آتروفی ژنیتال نیز می گویند ،حدوداً ۵۰% خانم ها را در سن یائسگی تحت تاثیر قرار می دهد .کاهش طبیعی میزان استروژن در طول یائسگی و یا کاهش ناگهانی آن بعد از جراحی و برخی درمان های پزشکی به میزان قابل توجهی بر ساختار عملکرد واژن تاثیرگذار می باشد.

در این هنگاه دیواره های واژن نازک شده و کشسانی طبیعی ومیزان خونرسانی به واژن پایین می آید .مخاط محافظ واژن امکان دارد ضخامت و هیدراته بودن را از دست بدهد که باعث از دست رفتن روانی واژن و احساس درد و ناراحتی در هنگام رابطه جنسی می گردد.در اینجا باید اشاره کنیم که تغییرات اسیدیته محیط واژن تاثیرات بسیاری بر عملکرد و سلامت واژن دارند.این روش جوان سازی واژن می تواند کمک زادی به خانم های دارای این علائم بکند.

  جوانسازی واژن با روش تزریق چربی

در ضورتی که شما نیز دچار علائم آتروفی و خشکی واژن می باشید .جهت بررسی و درمان این عارضه می توانید با شماره تماس گرفته و برای خود وقت ویزیت رزرو نمایید.

جوانسازی واژن

اتروفی واژن چه اثرات روانی و جسمی دارد؟

این امکان وجود دارد که علائم آتروفی واژن با همدیگر و یا تک به تک ظاهر شوند و عبارت از موارد زیر می باشند:

 • داشتن درد در هنگام نزدیکی : نازک شدن مخاط و پوست ،باعث شکننده شدن بافت واژن شده و موجب می شود که میزان روانی واژن نیز پایین بیاید و خشکی ناشی از این مورد باعث درد در زمان نزدیکی می گردد.
 • خشکی و خارش وسوزش واژن : نازک شدن دیواره های واژن، پایین آمدن میزان هیدراته و تغییرات PH و محیط داخلی واژن امکان دارد باعث احساس سوزش و خارش همیشگی شود.
 • شل شدن واژن و پایین آمدن میزان کشسانی آن : نازک شدن دیواره های واژن و کاهش حجم بافت واژن منجر به کاهش قدرت ساختار واژن و احساس شلی بافت می گردد.
 • داشتن عفونت های مکرر : باکتری های مفید واژن به گلیکوژن درون سلول ها که از سطح واژن به عنوان منبع غذایی باکتری ها فرو می ریزد، وابسته می باشند.با نازک شدن دیواره های واژن و کاهش اسیدیته محیط واژن ،مقدار باکتری های مفید نیز پایین می آید و ریسک ابتلا به عفونت بالا می رود.
 • بی اختیاری ادرار و نیاز مکرر داشتن به دفع ادرار : نیاز مکرر برای رفتن به دستشویی و یا بی اختیاری در زمان سرفه و عطسه نیز امکان دارد ناشی از آتروفی واژن باشد که می تواند تاثیر منفی ای زیادی بر سلامت و زندگی خانم ها داشته باشد که در بسیاری از موارد می تواند رابطه جنسی را همراه با استرس نماید.
  مناسبترین روش درمان تبخال تناسلی

حدودا می توان گفت که ۵۰ درصد خانم ها مبتلا به آتروفی واژن در طول زندگی خود می شوند و از این میان تنها یک چهارم این خانم ها به دنبال درمان خود می روند .در حال حاضر ،درمان ساده و موثری جهت عملکرد طبیعی واژن پیدا شده است.

بیشتر بدانید : واژینو پلاستی

روش بازسازی و جوان سازی مجدد واژن با به کار بردن لیزرمونالیزا تاچ

لیزرمونالیزا تاچ جهت درمان آتروفی واژن و نشانه های بی اختیاری ادرار در خانم ها به طور موفقیت آمیزی دز سراسر دنیا به کار برده می شود .لیزر واژینال درمان ساده وبه شدت موثری می باشد که با تحریک فرایند های بازسازی طبیعی بدن عمل می نماید .این روش یعنی مونالیزا تاچ یک روش درمانی غیرهورمونی ،بدون درد و همیشگی است که عرضه کننده جایگزین مناسبی برای داروها و پمادهای هرمونی است چون استفاده دراز مدت از داروهای هورمونی امکان دارد باعث سرطان های مختلفی از جمله سرطان رحم و سرطان سینه گردد.درمان با این روش نیاز به کمتر از ۱۵ دقیقه زمان دارد و نیازی به هیچ گونه بیهوشی نیست و فرد بیمار می تواند پس از درمان بلافاصله به فعالیت روزانه خود ادامه دهد.

روش عملکرد لیزر مونالیزا تاچ جهت جوانسازی واژن

این لیزر از نوعی لیزر فرکشنال CO2 جهت تحریک فرایندهای بازسازی بدن استفاده می نماید و سلول های سالم و هیدراته بیشتری تولید می کند و باعث افزایش خون رسانی به مخاط واژن می شود و دارای تثیر مستقیمی بر کشسانی و یکپارچگی دیواره واژن می باشد و می تواند محیط داخل واژن را به حالت طبیعی خود بازگرداند.
تقریباً بعد از یک ماه از درمان با لیزر ،بازسازی بافت جدید در دیواره های واژن باعث دستیابی به ساختار سفت تر واژن می گردد و مخاط واژن حجم ،هیدراته و کشسانی خود باز می یابد.تصاویر زیر نمای مقطعی از مخاط واژن را نشان می دهد .

  درمان افتادگی مثانه

جوان سازی واژن با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ دارای چه مزایایی می باشد؟

 • عدم نیاز به بیهوش کردن
 • درمان سریع حدودا ۱۵ دقیقه ای در هر جلسه
 • مناسب جهت تقریباً تمام خانم ها به خصوص بیمارانی که درمان هورمونی برایشان امکان ندارد مانند بیماران سرطانی
 • نیازی به استراحت نداشتن بعد ار درمان
 • حداقل عوارض و بدون ریسک بودن
 • بهبود سریع و دائمی نشانه ها در بیشتر خانم ها

جوان سازی واژن با لیزر واژینال ،آیا می تواند به مشکلات دیگری به غیر از یائسگی کمک کند؟

 • درمان شلی بافت واژن
 • پایین آمدن سرعت پیر شدن مخاط واژن در حین حفظ عملکرد آن
 • درمان بی اختیاری ادرار
 • درمان آتروفی واژن ناشی از زایمان
 • درمان نزدیکی ناشی از پارگی پرینه در حین زایمان

جوان سازی واژن با این روش می تواند دارای درد باشد؟

درمان محیط داخلی بافت واژن بدون درد می باشد .امکان دارد بعد از درمان احساس ناراحتی بسیار کمی برای سه تا هفت روز وجود داشته باشد که اغلب به آسانی به وسیله مسکن های خفیف قابل کنترل می باشد.

برای جوان سازی با این روش چند جلسه مورد نیاز می باشد؟

اکثر خانم ها بعد از جلسه اول احساس بهبودی زیادی می کنند ولی بهترین نتایج در طی سه جلسه در طیدو ماه حاصل می شود.

روش درمان با لیزر مونالیزا تاچ در کجا صورت می گیرد؟

درمان با لیزر تاچ به وسیله لیزر مونالیزا تاچ یک لیزر پزشکی می باشد و بایست حتما به وسیله پزشک متخصص انجام می گردد.جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس داشته باشید.

جوان سازی واژن با استفاده از لیزر مونالیزاتاچ دارای چه مقدار هزینه می باشد؟

جهت دریافت قیمت لیزر مونالیزا تاچ می توانید با متخصصین زنان وزیبایی تماس داشته باشید.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت لیزر واژینال و دریافت وقت مشاوره و معاینه با شماره تماس داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *