تیپ پلاستی ، هزینه عمل تیپ پلاستی بینی ، تیپ پلاستی در تهران

تیپ پلاستی چیست ؟

آفرینش همه ما انسان ها به گونه ای می باشد که همه ما مخصوصا ً خانم ها علاقه زیادی به زیبایی و برخورداری از چهره و اندامی زیبا داریم و این مسئله مهمترین دلیل افراد برای اقدام به عمل های زیبایی می باشد .در حال حاضر با استفاده از روش ها و تکنیک های مختلفی پزشکان متخصص اقدام به عمل های زیبایی می کنند که از جمله پرطرفدارترین و محبوب ترین این روش ها تیپ پلاستی می باشد .این روش درمان در واقع یک نوع جراحی بینی می باشد که می تواند برای کسانی که از بینی خود ابراز نارضایتی می کنند مفید واقع شود.ما در این مقاله سعی خواهیم کرد تا اطلاعات جامع تری را در مورد تیپ پلاستی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تیپ پلاستی

آشنایی با تیپ پلاستی

در حقیقت تیپ پلاستی یک روش پزشکی زیبایی جهت برطرف کردن عیب نوک بینی می باشد که در آن سعی پزشک متخصص پوست بر این می باشد تا با تعدیل غضروف های نوک بینی ،افتادگی و پهنی بینی را تا اندازه ی زیادی رفع کند.

در ضمن تیپ پلاتسی کمک می نماید تا افزایش بی رویه ارتفاع نوک بینی خنثی گردد و بینی بیمار ،یک شکل جذاب و خوش آیندی به خود بگیرد.قدر در زیبایی نوک بینی و به وجود آوردن یک dorsum معقول بینی که در عین متعادل بودن به اندازه معقول باید عرض داشته باشد که مسیر عبور هوا را از بینی تامین کند.

  جراحی پولیپ بینی , قیمت و هزینه عمل جراحی پولیپ بینی

تیپ پلاستی برای چه افرادی مناسب می باشد؟

یک مسئله مهمی که در مورد این روش درمان زیبایی وجود دارد این می باشد که همه افراد نمی توانند تیپ پلاستی را انجام داده و به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند.به خاطر همین مسئله هم می باشد که ما به همه افرادی که قصد انجام این روش درمانی را دارند توصیه می کنیم که پیش از اقدام به هر کاری در این مورد ،نخست با پزشک متخصص مشورت نمایند.تا پزشک تشخیص دهد که آیا این درمان زیبایی برای آن ها مناسب می باشد یا نه ؟ولی در حالت کلی تیپ پلاستی می تواند برای افرادی که در زیر ذکر خواهیم کرد مناسب باشد:

  • کسانی که از قوس بینی کم و یا متوسطی برخوردار می باشند و دوست دارند که این مشکل را رفع کنند.
  • افرادی که از غیر قرینگی نوک و یا انحراف نوک بینی خود در رنج می باشند.
  • کسانی که علاقه مند به داشتن نوک بینی سربالاتر می باشند.
  • عده ای از افراد که بعد از انجام عمل بینی ،باز هم از ظاهر خود ناراضی بوده و دوست دارند بدون جراحی و پرداخت هزینه ای گرزاف مشکل بینی خود را رفع کنند.

مزایای تیپ پلاستی بینی

  • تمام سعی و تلاش متخصص پوست در این روش درمانی این می باشد که تا شکل آزار دهنده نوک بینی افتاده را تغییر داده و ظاهری جوانانه تر و یک بینی سربالاتر را برای بیماران ایجاد کند.
  • باید بگوییم که یکی از مهمترین علل افتادگی بینی ،بالا رفتن سن می باشد که به دلیل تحلیل رفتن آرواره ها و کاهش ارتفاع هر دو فک بالا و پایین روی می دهد.که این امکان برای افراد فراهم می باشد تا به راحتی بتوانند با استفاده از تیپ پلاستی این مشکل را رفع کنند.
  • زمانی که دو غضروف پایین نوک بینی به همدیگر برخورد می کنند اتصالی در محل لب به وجود می آید که به آن کولومل می گویند .تلاش پزشکان در این روش این می باشد تا با اضافه کردن به قسمت تحتانی و حذف قسمت فوقانی این مشکل را رفع نمایند.
  • این روش درمانی را می توان در کلینیک های پوست و مو انجام داد و هزینه انجام آن در مقایسه با سایر روش های جراحی بینی کمتر می باشد.
  • این روش درمان دارای دوره نقاهت کوتاه مدتی بوده و بیمار می تواند بعد از یک مدت زمان کوتاه زندگی روزمره ی خود را دوباره آغاز کرده و به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد.
  عمل جراحی بینی باز

قیمت و هزینه تیپ پلاستی

هزینه تیپ پلاستی

افرادی که قصد انجام تیپ پلاستی را دارند ،باید به عوامل مختلفی دقت داشته باشند که یکی ازمهمترین این عوامل قیمت و هزینه آن می باشد.باید گفت که نمی توان یک هزینه مشخص را برای این درمان در نظر گرفت زیرا هزینه این درمان زیبایی بر اساس زحمتی که پزشک جهت رفع مشکل بینی فرد انجام می دهد می تواند متفاوت باشد و در ضمن عوامل گوناگونی هم مانند تجربه پزشک متخصص و همین طور کلینیک پوست و مو می توانند در میزان هزینه موثر باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *