بازسازی سینه , روش های ترمیم سینه , هزینه عمل ماستکتومی

بازسازی سینه , روشهای ترمیم ترمیم سینه , هزینه عمل ماستکتومی , روش های مناسب بازسازی سینه , بهترین متخصص برای جراحی ترمیم سینه تهران : مهم ترین هدف در بازسازی سینه اصلاح تغییرات ظاهری بدن و بازگرداندن سلامتی می باشد که این امر بیشتر در بانوانی که به بیماری سرطان مبتلا هستند انجام می گیرد. افرادی که با هر دلیلی نیاز به انجام بازسازی سینه دارند با جراحی می توانند سینه خود را به مناسب ترین شکل ترمیم نمایند.

معمولا بریده شدن سینه در اثر سرطان می تواند بدترین عارضه برای فرد باشد که انجام جراحی بازسازی می تواند اعتماد به نفس از دست رفته این افراد را بازگرداند کاملا مشخص است که بازسازی سینه نه تنها مشکل ظاهری فرد را حل می کند، بلکه کمک شایانی به ادامه زندگی با روحیه مناسب و بالا در بانوان میکند.

ترمیم سینه

روش های ترمیم سینه

با توجه به ظهور روش های بسیار مدرن و امروزی در پزشکی خوشبختانه روش های مختلفی برای بازسازی سینه وجود دارد که در این قسمت به بررسی این روش ها می پردازیم یکی از بهترین روش ها جهت بازسازی سینه پروتز سینه است. یکی از شایع ترین علت های بریدن سینه سرطان سینه است که امروزه با توجه به نوع بیماری ترمیم پستان بعد از سرطان سینه به روش های گوناگونی انجام می شود.

  • استفاده از پروتز سینه
  • فلاپ بافتی
  • روش ترکیبی (استفاده از پروتز و روش فلاپ بافتی)

استفاده از پروتز :

جنس پروتزی که در سینه گذاشته می شود معمولا از جنس سیلیکون و یا محلول نمکی استریل است که این پروتز جهت بازسازی پستان پس از سرطان سینه استفاده می شود، امروزه نسبت به گذشته از ژل سیلیکونی کمتر استفاده می شود. مهم ترین علت نیز می تواند که واکنش ناخواسته باشد، زیرا ممکن است که در این نوع کاشت نشت سیلیکون به داخل بافت ها رخ دهد.

  جراحی لیفت سینه , هزینه عمل لیفت سینه

فلاپ بافتی :

این نوع روش جراحی و بازسازی نیز روشی است که از سایر نقاط بدن مانند عضلات شکم، باسن و ران استفاده می شود. شایع ترین حالت در این جراحی این است که بسیار ممکن است تا در این روش از نظر شکل ظاهری، اندازه پستان بازسازی شده شبیه پستان طرف مقابل نباشد.

روش ترکیبی :

تکنیک میکرو واسکولار یا عمل میکروسکوپی روشی است که بیشتر کاربرد دارد و در بین بیشتر افراد نیز استفاده می شود این جراحی نیاز به دقت و ظرافت بسیار بالای دارد که از بافت بدن خود فرد جهت بازسازی بافت سینه استفاده می شود. معمولا انجام این روش این برای بیماران عروقی ، دیابتی و اشخاص سیگاری توصیه نمی شود.

مهم ترین مزیت این روش نیز این است که این روش امکان پارگی ندارد و شخص نیازی به جراحی مجدد جهت جایگزینی مانند روش پروتز ندارد. حالت سینه بسیار طبیعی و مانند سایر اعضای بدن این قسمت نیز می تواند دچار تغییرات شود مثلا با افزایش یا کاهش وزن ابعاد این بخش نیز دچار تغییرات می شود.

بهترین زمان بازسازی سینه

بازسازی سینه

بازسازی سینه یکی از مناسب ترین روش هایی است که با توجه به ایراداتی که می تواند در سینه به وجود بیاید در برخی از موارد پزشک دستور به انجام این نوع جراحی در فرد می دهد زیرا شخص در اثر بیماری های نظیر سرطان مجبور به برداشتن کل سینه می شود در این مواقع نیاز است همزمان با برداشت کل پستان ، بازسازی سینه نیز انجام شود .در زمان ترمیم سینه شرایط و نوع بیماری که بیمار دارد می تواند که تاثیر گذار باشد، معمولا بازسازی بلافاصله انجام می شود اما در برخی از موارد نیاز است که شخص ۶ الی ۱۲ منتظر بماند سپس بازسازی را انجام دهد ، زیرا قبل از بازسازی سینه باید مراقبت های نظیر پرتو درمانی و شیمی درمانی را انجام دهد .در میان تمامی موارد برای بازسازی سینه انجام پروتز می تواند که مناسب ترین و ایده ال ترین روش برای بازسازی باشد.

  میکرونیدلینگ بینی , بستن منافذ روی بینی و رفع چین و چروک اطراف بینی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *