درمان تایم
درمان تایم

بیمه دندانپزشکی

با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهرازکارت می توانید در مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد  برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود 50% کاهش هزینه دریافت کنید، همین حالا ثبت نام کنید و کارت تخفیف دندانپزشکی خود را دریافت نمایید.

بیمه دندانپزشکی چیست؟

کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با ارائه بهترین خدمات اقدام به کاهش هزینه های دندانپزشکی نموده و با استقبال چشمگیری مواجه شده است،  شما با مراجعه به دندانپزشکان طرف قرارداد مهراز کارت و ارائه کارت مشمول دریافت کاهش هزینه واقعی خواهید شد. در کنار ما لذت داشتن دندان های سالم را با هزینه کمتر تجربه کنید.

مهراز کارت اولین و تنها بیمه دندانپزشکی بدون سقف و محدودیت

خدمات بیمه دندانپزشکی

امروزه با افزایش هزینه های دندانپزشکی و عدم پوشش بیمه ای برای رسیدگی به مشکلات دندان ها باید هزینه های بالایی پرداخت نمود که از توان بیشتر مردم خارج است و از طرفی بهداشت دهان و دندان جز ریشه ای و اساسی ترین نیازهای درمانی هر فرد میباشد. مهراز کارت برای کمک به تمامی افراد جامعه در هر سن و شرایطی و ارائه خدمات دندانپزشکی مناسب، این بستر را فراهم نموده تا شما عزیزان با داشتن کارت تخفیف بتوانید از خدمات با کیفیت و قیمت های مقرون به صرفه استفاده نمایید.

خدمات کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چیست؟

قیمت بیمه دندانپزشکی

تعرفه خرید کارت دندانپزشکی مهراز در مقایسه با شرکت های مشابه خود مناسب تر است و در قبال خرید این کارت شما بین 30 تا 50 درصد از تخفیفات خدمات دندانپزشکی و زیبایی در تمامی مراکز تحت پوشش در سراسر کشور بهرمند خواهید شد.

قیمت بیمه دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

مزایای بیمه دندانپزشکی

مهراز کارت با هدف کاهش هزینه های درمان با بالاترین کیفیت آماده خدمت رسانی به هم میهنان خود میباشد، خدمات مهراز کارت داری سقف و محدودیت نمیباشد و مهمترین ویژگی این کارت نیز همین است.

بهترین بیمه دندانپزشکی

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی کارتی است که تمام خدمات دندانپزشکی درمانی و زیبایی را پوشش داده و تضمین کننده بهترین قیمت و بهترین کیفیت و استفاده از مواد درجه یک با بهترین متخصصین در حوزه دندانپزشکی و زیبایی شما باشد. کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز این تضمین را به شما میدهد تا از بهترین کیفیت و نازلترین قیمت برخوردار شوید. مهراز کارت در تمامی نقاط سراسر کشور فعال بوده و با بهترین مراکز و متخصصین درمانی قراداد داشته و بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد مینماید.

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی را چگونه انتخاب کنیم؟

درصد تخفیف بیمه دندانپزشکی

کاهش هزینه خدمات دندانپزشکی با مهراز کارت مناسب برای همه افراد جامعه میباشد. شما با  تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید با کاهش هزینه 50 درصدی از تمامی خدمات بهره مند شوید.

ایمپلنت ارزان و ارتودنسی اقساطی و با کیفیت را با مهراز کارت تجربه کنید!

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط