درمان تایم
درمان تایم

بررسی انواع محصولات برای مشکلات جنسی

مشکلات جنسی باعث می شود که زوجین از رابطه شان رضایت نداشته باشند. اختلالات جنسی در مردان شامل ناتوانی در نعوظ، عدم انزال و زود انزالی است. مشکلات جنسی رایج در زنان نیز می تواند، ناتوانی در ارگاسم و خشکی واژن باشد. علاوه بر این موارد، ممکن است زوجین تمایل خود را به رابطه جنسی از دست بدهند. اما امروزه روش های درمانی زیادی برای این مشکلات وجود دارد. در این مطلب انواع این داروها و محصولات را بررسی می کنیم.

اختلالات جنسی شایع بین زوجین

معرفی کرم برای رفع مشکل زود انزالی مردان

امروزه محصولات زیادی برای درمان زود انزالی تولید شده اند. یکی از این محصولات، کرم ها هستند که در ادامه بهترین آن ها را معرفی می کنیم.

 • کرم لارگو آلمان، تاخیری، حجم دهنده و کلفت کننده

کرم لارگو باعث می شود که مردان در رابطه دیرتر ارضا شوند. استفاده از آن برای مردانی که از قطر و طول آلت تناسلی شان ناراضی هستند، توصیه می شود؛ چرا که کمک می کند طول آلت تناسلی افزایش یابد و حجیم تر شود. علاوه بر این، با مصرف آن می توانید نعوظ پایداری را تجربه کنید.

 • کرم شارک پاور آبی، تاخیری و حجم دهنده

این محصول ارگاسم را در مردان به تاخیر می اندازد، توانایی مردان را در حفظ نعوظ افزایش می دهد. همچنین این کرم سایز آلت تناسلی را بزرگ تر می کند.

محصولات افزایش سایز آلت تناسلی مردان

گاهی ممکن است که مردان به دلیل کوچک بودن آلت تناسلی، نتوانند یک رابطه جنسی با کیفیت داشته باشند. اما نگران نباشید؛ با استفاده از محصولاتی که به شما معرفی می کنیم می توانید مشکلات جنسی تان را درمان کنید.

 • ژل حجم دهنده ایموشن مشکی

این ژل باعث حجیم تر شدن آلت تناسلی می شود، همچنین طول آن را بیشتر می کند.

 • قرص مکس من

با مصرف قرص مکس من اصل طول و قطر آلت تناسلی به صورت دائمی افزایش می یابد و علاوه بر این، مشکلات زود انزالی و اختلالات نعوظ را درمان می کند.

کاربرد اصلی این کپسول افزایش سایز اندام جنسی مردان است اما علاوه بر این باعث تقویت نعوظ می شود، انزال زودرس را مداوا می کند و میل جنسی را افزایش می دهد.

بررسی قرص های تاخیری گیاهی مخصوص مردان

قرص های گیاهی به این دلیل که عوارض خیلی کمی دارند، بسیار محبوب هستند. اگر می خواهید با خیال آسوده مشکل زود انزالی تان را برطرف کنید، قرص های تاخیری گیاهی می توانند یک انتخاب عالی برای شما باشند.

 • کپسول تاخیری کیمیاگر

اگر مرد در رابطه دچار زود انزالی شود نه تنها خودش لذت زیادی از رابطه نمی برد، بلکه همسر او هم نمی تواند ارگاسم خوبی را تجربه کند. کپسول تاخیری کیمیاگر با به تاخیر انداختن مدت انزال، کمک می کند زوجین ارگاسم باکیفیتی را تجربه کنند.

 • قرص پاور وی 8 دفترچه ای

با مصرف این قرص می توانید، انزال تان را کنترل کنید و از برقراری رابطه جنسی لذت بیشتری ببرید. همین طور این دارو باعث می شود که نعوظ بهتری داشته باشید.

 • قرص هارد آن

قرص هارد آن، با بی حس کردن آلت تناسلی منجر به دیر ارضا شدن می شود و کمک می کند تجربه خوبی از رابطه جنسی داشته باشید.

محصولات جنسی برای مردان

بهترین قرص های تاخیری برای آقایان

اگر پس از زمان کوتاهی در رابطه ارضا می شوید و خودتان و همسرتان از رابطه لذت نمی برید، از قرص های تاخیری استفاده کنید تا یک رابطه لذت بخش داشته باشید.

 • قرص ویاگرا فایزر آمریکایی، 4 عددی

این قرص مشکل انزال زودرس را به خوبی برطرف می کند. همچنین قرص ویاگرا با به گردش در آوردن جریان خون در آلت تناسلی باعث می شود که نعوظ مردان به صورت پایدار باشد.

 • قرص تاخیری آلتی شکل مشکی ماکسیما

با مصرف قرص ماکسیما می توانید زود انزالی تان را درمان کنید، میل جنسی تان افزایش بدهید و کیفیت نعوظ خود را بهبود ببخشید.

 • قرص تاخیری ویاگرا قرمز کانگورو

این دارو منجر به دیر انزالی می شود و می تواند کمک کند که اشتیاق مردان برای رابطه جنسی افزایش یابد. ویاگرا اختلالات نعوظ را نیز درمان می کند.

 • قرص تاخیری وگادول، تاخیری فوری و قوی

اگر دچار انزال زودرس هستید وگادول باعث می شود که انزال تان تا 50 دقیقه به تاخیر بیفتد. از دیگر فواید آن می توان به افزایش قدرت نعوظ و افزایش رغبت به رابطه جنسی اشاره کرد.

 • قرص تاخیری کینگ دل

این قرص به عنوان یک تاخیری بدون عوارض شناخته شده است. قبل از برقراری رابطه جنسی آن را مصرف کنید و شاهد اثری فوری اش باشید. همچنین قرص کینگ دل باعث می شود که بتوانید نعوظ خود را به خوبی کنترل کنید.

تاخیری مکس من باعث می شود که در رابطه جنسی انزال زودرس نداشته باشید. این دارو عملکرد جنسی را تقویت می کند و منجر به دوام طولانی مدت نعوظ نیز می شود.

اختلال نعوظ در مردان

محصولات مختص بانوان

تهیه محصولات جنسی علاوه بر اینکه مشکلات جنسی را درمان می کند، کمک می کنند که زوجین لذت بیش تری از رابطه ببرند.

 • دستگاه وکیوم سینه روناس طب

بسیاری از بانوان به دنبال این هستند که سینه های زیبایی داشته باشند. ممکن است به دلیل افتاده و شل بودن سینه تان از شکل ظاهری آن راضی نباشید. یکی از روش های فوق العاده برای برطرف کردن این مشکل استفاده از وکیوم سینه است. با استفاده از این دستگاه می توانید سینه های گرد و خوش فرمی داشته باشید.

 • ژل ایموشن قرمز، ژل تنگ کننده واژن

مواردی مانند افزایش سن، تعداد زیاد انجام رابطه جنسی، چاقی و زایمان می تواند منجر به گشادی، شل شدگی و افتادگی عضلات و دهانه واژن شود. این موضوع می تواند کیفیت رابطه جنسی را کاهش دهد. این ژل با تنگ کردن واژن، کمک می کند یک رابطه واژینال لذت بخش را تجربه کنید.

 • ژل لوبریکانت ایموشن زرد، ژل روان کننده و ضد درد

خشکی واژن در رابطه جنسی، باعث ایجاد درد در بانوان می شود و رفته رفته کیفیت رابطه جنسی زوجین را کاهش می دهد. ژل لوبریکانت با خاصیت روان کنندگی باعث می شود که بانوان در زمان انجام رابطه اصلا احساس درد نداشته باشند.

 • قطره اسپانیش فلای، قطره گیاهی محرک فوری بانوان

یکی از مشکلاتی که بانوان در رابطه جنسی دارند، این است که رغبتی به انجام رابطه ندارند و اصطلاحا سرد مزاج هستند. استفاده از این قطره کمک می کند که اشتیاق و میل بانوان به صورت فوری افزایش یابد. همچنین این قطره احساس ضعف بعد از رابطه را نیز کاهش می دهد.

 • ژل لوبریکانت و روان کننده دکتر شیفلد آمریکایی

این ژل بر پایه آب است و خاصیت روان کنندگی دارد. از این ژل برای برقراری رابطه واژینال استفاده می شود. همچنین اگر علاقمند به ایجاد رابطه مقعدی هستید، ژل لوبریکانت کمک می کند که این نوع رابطه را بدون درد و همراه با لذت انجام دهید.

افزایش میل جنسی در بانوان

باوجود این که تحقیقات نشان می دهد، اختلال جنسی یک مشکل رایج است، بسیاری از افراد دوست ندارند در مورد آن با پزشک صبحت کنند. اما دیگر نگران نباشید؛ چرا که می توانید محصولات بهداشتی و درمانی را برای اختلالات جنسی بدون تجویز پزشک تهیه کنید و از رابطه جنسی با همسرتان لذت ببرید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط